Vsetín – Přerov 5:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 0:5 (kon.) | Letňany – Sparta 0:5 (kon.)
Kometa Brno – Tábor 5:4 (po pr.) | Jihlava – Pardubice 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 5:3 (kon.)
Chomutov – Kobra 2:3 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 6:3 (kon.) | Havířov – Poruba 6:0 (kon.)
Warriors Brno – Zlín 1:6 (kon.) | Ústí n/L – HC Plzeň 1:9 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – Slavia 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Liberec 4:1 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
HC Kobra Praha
Neděle 09.10.2016, 12:00 • SD ARÉNA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 9. kolo

55:12
    Šanci budou mít Piráti. Jakub Střeštík podrazil po pravé straně postupujícího hráče, a tak si odsedí svůj trest.

50:47
    Zbytečným krosčekem po odpískání se prezentoval Eric Mežnar. Chomutovský hráč tak inkasuje dvouminutový trest.

43:04
    Domácím je nabídnuta přesilovka. Daniel Suda na levé straně podrazil pronikajícího hráče Pirátů.

36:45
    A pokračovat se bude přesilovkou Kobry. Jan Šafránek nebezpečně u mantinelu fauloval, a tak dostává dvě minuty za faul loktem a následných deset minut za nesportovní chování.

34:35
    Ale je tu další trest. Daniel Suda inkasuje dvouminutový trest za faul loktem. Domácí tak mají šanci na vyrovnání stavu.

31:29
    Snažení domácích bude pokračovat poté, co míří Oldřich Matějka na trestnou lavici. Hostující hráč krosčekoval domácího hráče.

20:34
    Z této akce se domácím nakonec povedlo vybojovat přesilovou hru. Oldřich Matějka usedá na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty.

17:37
    Hosté se dostali po skončení oslabení do útoku, kde vybojovali početní výhodu pro sebe. Za podražení je vyloučen Dominik Herles.

15:18
    Za nedovolené bránění ve středu ledové plochy je potrestán hostující Zoran Fiala. Ten putuje na lavici hanby podruhé v utkání.

04:28
    Přesilová hra čeká také Kobru. Matěj Kastner si počínal nedovoleně a po faulu loktem putuje na trestnou lavici.

01:53
    Nyní si ovšem domácí zahrají přesilovku. Zoran Fiala míří na dvě minuty na trestnou lavici poté, co fauloval za brankou.

David Panuška

Branky a nahrávky: 31. Hofrichter (Vrhel), 39. Mežnar – 14. Koval (TS), 35. Ksandr (Altrichter), 59. Matějka

Piráti Chomutov: Dobeš (Svoboda) – Petrásek, Vaněk, Ferbas, J. Matějka, Herles, Kastner, Klika – Králíček, Zahrádka, Harkabus, Šafránek, Mežnar, Hofrichter, Benda, Koláček, Gut, Vrhel.
    HC Kobra Praha: O. Cichoň (Šmehlík) – Fiala, J. Cichoň, Střeštík, Suda, Skalík – O. Matějka, Ribarovski, Altrichter, Jaroš, Koval, Doležal, Šubert, Kapal, Ksandr, Rubeš.

Rozhodčí: Hucl – Jelínek, Jakešová.