Třinec – Vsetín 4:5 (kon.) | Liberec – Kolín 3:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:5 (2:2, 1:2, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Úterý 11.10.2016, 15:00 • MINI WERK ARENA • Extraliga staršího dorostu • 14. kolo

Konec zápasu. (17:06:27)

54:43
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Zhruba pět minut před koncem třetí třetiny jdou hosté znovu do vedení. Po přihrávce Matiaška překonal třineckého gólmana DANIEL KLÍMEK a zařídil tak vedení svého týmu. Asistence: Michal Matiaško, Roman Půček.

47:59
    Třinec právě vstřelil branku!
    Dnešní zápas má dalšího dvougólového střelce! Po přihrávce Havránka zacílil přesně JONÁŠ PETEREK a opět je srovnáno. Asistence: Marek Havránek.

40:01

Na začátku této části sice šli Oceláři do vedení po trefě Jonáše Peterka, hosté ovšem měli připravenou odpověď a po gólech Dominika Lišky a Michala Matiaška jsou zatím blíže k vítězství.

40:00

37:15
    A Vsetín může své vedení ještě upevnit, jelikož je za podražení vyloučen Rufer.

35:58
    A hosté obrací vývoj zápasu na svou stranu. Puk putoval po ose Ondračka – Klímek až k MICHALU MATIAŠKOVI, jenž jej poslal do Štěpánkovy klece. Asistence: Daniel Klímek, Tomáš Ondračka.

30:32
    Také Oceláři ovšem inkasují branku ve vlastní přesilové hře! Až před Štěpánka se dostal DOMINIK LIŠKA, jenž nasměroval puk mezi tři tyče. Bez asistence.

29:10
    Početní výhodu si zkusí také domácí mladíci, jelikož je za hrubost vyloučen Půček.

23:56
    Oceláři jdou podruhé v dnešním utkání do vedení! Po přihrávce Najsara zamířil přesně JONÁŠ PETEREK a překonal Sachra. Asistence: René Najsar.

20:49
    Rufer se vrací do hry, také toto oslabení zvládl jeho tým ubránit.

20:01

Úvodní část rozhodně nenudila. Oceláři sice šli do vedení již po osmadvaceti sekundách zásluhou Dana Przybyly, Vsetín ovšem kontroval trefami Michala Matiaška a Tomáše Pařízka, jenž v šesté minutě vyhnal z branky Ochmana.

Poté museli svěřenci trenéra Wojnara do čtyř, ani to jim ovšem nezabránilo ve vyrovnání, o které se svým druhým gólem postaral Dan Przybyla.

20:00

18:49
    Další faul třineckého beka, tentokrát se provinil Rufer, jenž si odsedí dvě minuty za podražení.

09:10
    Krzak si již odpykal svůj trest a Oceláři mohou pokračovat v pěti hráčích.

08:16
    Takto si hosté svou přesilovou hru zcela jistě nepředstavovali, jelikož se až k Sachrovi podíval DAN PRZYBYLA, jenž svým druhým gólem srovnává! Bez asistence.

07:10
    Krzak oslabuje svůj tým a míří si odpykat menší trest za hákování.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 1. Przybyla (Molin), 9. Przybyla, 24. Peterek (Najsar), 48. Peterek (Havránek) – 2. Matiaško (Půček), 6. Pařízek (Hrňa, Zetocha), 31. Liška, 36. Matiaško (Klímek, Ondračka), 55. Klímek (Matiaško, Půček)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Štěpánek) – S. Radzienciak, Krzak, Rufer, Timotej Marguš, Michálek, Homola – Havránek, Tománek, Krupa, Klocek, Przybyla, Peterek, Indrst, Papaj, Najsar, Molin
    VHK ROBE Vsetín: Sachr (Machač) – Ondračka, Mar, Paroušek, Kollár, Nadymáček, Pařízek, Klauda – Zajíček, Klimek, Matiaško, Liška, Wolf, Zetocha, Půček, Najvar