Chomutov – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Olomouc 2:1 (kon.) | Sparta – Zlín 1:2 (po pr.)
Pardubice – Vítkovice 3:0 (kon.) | Kladno – K. Vary 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 0:6 (kon.)
HC Litvínov – Jihlava 6:3 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 11.10.2016, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 14. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost! Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek večera. (20:12:32)

Je dobojováno, ve třetí třetině domácí přidali tři branky a výhrou 4:1 potvrzují výtečnou formu – vyhráli sedmé utkání v řadě! Ve 43. a 45. minutě dvakrát udeřil Kroni Musliu a tečku za utkáním udělal v 59. minutě Milan Dančišin.

Střely po třetí třetině – MBL 12:8 LIB (celkem 37:39).

59:36
    Sám na brankáře Žajdlíka ujížděl Jan Prokop, ale na rozdíl od Kroniho Muslia nedokázal libereckého gólmana rozpohybovat a překonat jej!

58:25
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    V power-play Liberce a signalizované výhodě Mladé Boleslavi se MILAN DANČIŠIN probíjel vpřed po levé straně a nakonec uspěl, dostal se až před prázdnou libereckou bránu a zametl puk do sítě – 4:1! Bez asistence.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:00
    Jan prokop schoval svoji střelu za obránce, bohužel pro Boleslav ale pálil po ledě doprostřed, takže z toho nic velkého nebylo.

55:52
    Uřídilova bomba ze středu hřiště byla sražena mimo.

55:40
    Dančišin dokázal vybojovat puk, ale na svůj únik po levé straně nenavázal dobrým zakončením.

54:13

53:52
    Odraženého puku se za levým kruhem ujal Marček a opět pálil, jeho střela ale přes změť těl neprošla k cíli.

53:42
    Marek Mlčoch se vysunul až před bránu, pozorného Žajdlíka ale překonat nedokázal.

52:50
    Burda se zmocnil puku a Tygři trochu zklidnili hru a pošetřili pár vteřin z dlouhého oslabení.

51:59
    Jan Prokop našel nahrávkou od mantinelu Marčeka, jehož tvrdá přízemní rána skončila na betonu Žajdlíka a poté v ochranné síti.

51:17
    Františku Uřidilovi se na modré čáře zamotal puk mezi nohy, všechno ale dopadlo dobře pro domácí tým.

50:20
    Ještě jednou to na sebe vzal domácí kapitán Mašek, ale ani tentokrát Žajdlíka neohrozil.

49:32
    Mašek napřáhl na modré čáře, jeho rána ale k bráně libereckého týmu vůbec nedoputovala.

49:13
    Roman Švík (LIB) je vyloučen na 5 minut + osobní trest do konce utkání za krosček. Trest odpyká Martin Jursa (LIB).

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 16. Veselý (Kuncek, Prokop), 43. Musliu, 45. Musliu (Kuncek), 59. Dančišin – 14. Janele (Průžek, Starosta)

BK Mladá Boleslav: Krofta (Haas) – Linhart, Mašek (C), Uřidil, Chujac, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Tóth, Kuncek, Peterka, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík, Veselý, Bednařík, Jindra
    Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Petruželka) – Bednář, Turek, Klinger (C), Benák, Korecký, Kiss, Starosta – Pokorný, Janele, Průžek, Rubeš, Wiencek, Švík, Nezbeda, Jursa, Burda, Hrabík, Chlum

Rozhodčí: Battěk – Frodl, Fiala