Winnipeg – Boston 1:4 (kon.) | Washington – Colorado 3:0 (kon.) | NY Islanders – San Jose 2:3 (kon.)
New Jersey – Anaheim 2:1 (kon.) | Ottawa – Arizona 7:4 (kon.) | Tampa – Florida 4:3 (2:1 po s.n.)
Montreal – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 6:3 (kon.) | Nashville – Dallas 1:2 (kon.)
Chicago – Philadelphia 7:4 (kon.) | Calgary – Buffalo 4:3 (po pr.) | Edmonton – Carolina 3:2 (kon.)
Vancouver – St. Louis 2:1 (po pr.)
Washington Capitals
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Colorado Avalanche
Středa 19.10.2016, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL
    Matt Duchene se po střetu s Orlovem proletěl.

Dnešní zápas je u konce, Washington zcela jasně přejel Colorado a zaslouženě si připisuje dva body do tabulky. Grubauer si připsal první čisté konto v této sezóně, a tak Holtbyho zaskočil více než dobře. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, na přečtenou! (03:43:35)

3. Alexandr Ovečkin (WSH) 1+1
    2. T. J. Oshie (WSH) 2+0
    1. Philipp Grubauer (WSH) – 18 zásahů, 100%

59:21
    Colorado nahodilo kotouč do útočné třetiny, Grubauer raději přidržel touš lapačkou. Vhazovat se bude před jeho svatyní.

59:14
    Williams byl až příliš rychlý, hra je přerušena pro ofsajd Washingtonu.

58:49
    Washington opět nahodil kotouč do útočného pásma a míří střídat.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    Domácí nyní drželi kotouč dobrých dvacet vteřin za vlastní brankou, zápas se už spíše dohrává.

56:25
    Washington drží kotouč v rohu útočného pásma, k zakončení se už vůbec nežene.

55:50
    Alzner střílel hned třikrát od modré čáry, avšak ani jednou netrefil branku.

55:10
    Washington pouze nahodil kotouč do útočné třetiny a napadá s jedním hráčem. Takticky vyspělé rozhodnutí domácího kouče.
    53:35 T. J. OSHIE - 3:0

53:35
    Washington právě vstřelil branku!
    Dle mého názoru je vymalováno. Ovečkin po přihrávce Kuzněcova nabruslil do útočné třetiny, sjel si na osu hřiště a vypálil. Jeho ránu vyrazil Varlamov pouze před sebe, kde byl osamocený T. J. OSHIE, jenž zasunul touš do odkryté branky. Asistence: Alexandr Ovečkin a Jevgenij Kuzněcov.

53:15
    Colorado si sice zavezlo kotouč do útočné třetiny, tam ale nevymyslelo nic, a tak jej domácí vyhodili do středního pásma.

52:00
    Varlamov likviduje střelu od modré čáry. Střelcem byl Alzner.

51:52
    Connolly vzal situaci dva na dva na sebe a přesnou tvrdou provětral výstroj brankáře Varlamova. Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Colorada.

51:05
    Johansson dostal ideální přihrávku na pravou stranu, ale nedokázal trefit branku.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 16. Ovečkin (Orlov, Johansson), 32. Oshie (Bäckström, Johansson), 54. Oshie (Ovečkin, Kuzněcov)

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Niskanen, Alzner, Carlson, Orlov, Schmidt, Orpik – Oshie, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Burakovsky, Bäckström, Johansson – Williams, Eller, Connolly – T. Wilson, Beagle, Winnik.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – E. Johnson, Zadorov, Barrie, Beauchemin, Wiercioch, Ťutin – Iginla, MacKinnon, Landeskog (C) – Duchene, Söderberg, Grigorenko – R. Bourque, Colborne, G. Bourque – Comeau, McLeod, Martinsen.