Chabarovsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Kunlun – Ufa 3:2 (kon.)
Jokerit – Soči 2:3 (po pr.) | Riga – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Minsk – Spartak Moskva 1:5 (kon.)
Záhřeb – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Kazaň 2:1 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Ak Bars Kazaň
Středa 19.10.2016, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (21:42:56)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Slovan tedy připisuje v dnešním duelu s favoritem dva body, Kazaň si z ledu Slovanu odveze pouze jeden. Belasí dnes podali parádní výkon, který tak podtrhli svojí výhrou. Dva body proti Kazani jsou rozhodně velkým úspěchem a mohou hrát roli v dalších duelech Slovanu.

64:57 Václav NEDOROST - 2:1

64:57
    Slovan právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelný závěr. Už to vypadalo, že zápas dojde do samostatných nájezdů, ale opak byl pravdou. Pouhé tři vteřiny před koncem prodloužení vznikla před brankou Kazaně obrovská skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval VÁCLAV NEDOROST, který dokázal dopravit kotouč za bezmocného Galimova. Bonusový bod navíc si tak připisuje, a nutno podotknout, že po zásluze, domácí Slovan – 2:1. Asistence: Žiga Jeglič.
    64:17 Taffeho střela z levé strany a zákrok Galimova.

64:17
    Jeff Taffe nebyl daleko od rozhodnutí tohoto zápasu, ale jeho projektil z levé strany skončil na betonu Galimova a poté odskočil vedle jeho svatyně.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:16
    Ďaloga pálil z vrcholu pravého kruhu po tom, co dostal přesný pas od Chipchury, ale ta skončila pouze na boční síti Galimovovy svatyně.

62:45
    Toto utkání sleduje 8 187 diváků.

61:55
    Agilní Tkačjov opět pálil na domácí branku. Bylo to z prostoru mezi kruhy, ale brankář Slovanu ji dokázal zneškodnit. A sklidil za to ovace domácího publika.

61:13
    Brust znovu v akci, zneškodnil další střelu hostů a následně pak posílá svůj tým do útoku.

60:30
    Justin Azevedo si nabruslil až do blízkosti Brusta, ale nedokázal následně poté došťourat kotouč za jeho záda.

60:01

Slovan nakonec o své těsné vedení přišel, když ve dvaapadesáté minutě skóroval Varnakov. Do konce třetí třetiny se už nic nestalo a zápas tak neurčil vítěze. Nyní bude následovat pětiminutové prodloužení ve čtyřech hráčích na obou stranách a pokud ani v něm branku neuvidíme, dojde na samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 29. Kundrátek (Valský, Meszároš), 65. Nedorost (Jeglič) – 52. Varnakov (Sidorov, Žukov)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Starosta, Kundrátek, Plastino, Švarný, Ďaloga, Meszároš (C), Pokorný, Bačik – Jeglič, Taffe, Nedorost – Petráš, Zigo, Valský – Cheechoo, Chipchura, M. Hlinka – Šiška, Lušňák, Vopelka.
    Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Biljalov) – S. Zacharčuk, Elliott, Ohtamaa, Abrosimov, D. Musin, Jordán, Sidorov – M. Lazarev, Tkačjov (C), Čibisov – Lukojanov, Svitov, Azevedo – Glinkin, An. Popov, Žukov – Varnakov, Malychin, Obuchov – M. Gluchov.

Rozhodčí: Jeřábek, Sidorenko – Aljošin, Nestěrov