Philadelphia – Anaheim 2:3 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 3:2 (kon.) | Boston – New Jersey 2:1 (kon.)
Montreal – Arizona 5:2 (kon.) | Florida – Washington 2:4 (kon.) | Tampa – Colorado 0:4 (kon.)
Minnesota – Toronto 3:2 (kon.) | Dallas – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Calgary – Carolina 2:4 (kon.)
Edmonton – St. Louis 3:1 (kon.) | Vancouver – Buffalo 2:1 (kon.)
Minnesota Wild
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Toronto Maple Leafs
Pátek 21.10.2016, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

55:06
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Christian Folin – 2 min., podražení).

49:03
    Koivu se dostal za obranu, už byl sám před brankářem a tak Michálek musel faulovat. Nyní si odsedí dvě minuty za podražení.

33:41
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Christian Folin – 2 min., držení protihráče).

20:32
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Leo Komarov – 2 min., držení protihráče).

16:10
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Zach Hyman – 2 min., hákování).

11:05
    První přesilovka zápasu a zahrají si ji hosté. Folin si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 31. Staal (Coyle, Dumba), 43. Dalpe (Niederreiter), 52. Staal (Parise, Suter) – 30. R. Polák (Gardiner, Komarov), 36. Matthews (W. Nylander, Kadri)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Brodin, Suter, Spurgeon, Reilly, Folin, Dumba – Parise, Staal, Coyle – Granlund, M. Koivu, Stewart – Niederreiter, Haula, Pominville – Zucker, Dalpe, Pulkkinen.
    Toronto Maple Leafs: Enroth (Andersen) – Rielly, R. Polák, Gardiner, Carrick, Hunwick, N. Zajcev – W. Nylander, Matthews, Hyman – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – M. Michálek, Kadri, Komarov – M. Martin, Holland, Co. Brown.

Rozhodčí: Rehman, Meier – Gawryletz, Murchison