Hr. Králové – Teplice 2:1 (kon.) | Brno – Slovácko 4:5 (kon.) | Hlučín – Příbram 2:1 (5:4 po pen.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:2 (kon.) | Ostrava – Jihlava 2:0 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:4 (kon.)
Slavia – Opava 2:0 (kon.) | Plzeň – Zlín 0:0 (6:5 po pen.)
po penal. (5:4)
FC Hlučín
2:1 (0:0)
FK Příbram
Sobota 22.10.2016, 12:00 • Městský fotbalový stadion • Celostátní liga staršího dorostu • 11. kolo

Skončilo utkání Celostátní ligy staršího dorostu, ve kterém domácí FC Hlučín vybojoval z tohoto zápasu dva body, když v penaltovém rozstřelu proměnil všechny penalty. 1.FK Příbram sice byli po většinu času aktivnějším týmem, na jejich vedoucí branku Ayonga ale dokázal odpovědět Malík. (21:16:48)

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FC Hlučín.
    Autorem vítězné branky je FOJTÍK.

5. série
    5:4
    Jedlička si na míč sáhl, nicméně míč v síti končí!

3:2
    I Holiš proměňuje a po třetí sérii vedou domácí 3:2.

0:0
    Maršík trefil tyč a hostující kapitán tak neproměňuje!

Střílení penalt začíná.

Devadesát minut o vítězi nerozhodlo a uvidíme tak penaltový rozstřel. Hlučín si tuto možnost vyzkouší poprvé, Příbram se už dostala do penalt dvakrát, ani jednou však nevyhrála.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Poslední nákop hostů skončil až u Charváta.

90+1
    Poslední minuta utkání, Příbram u míče na své polovině.

90
    Bílý faulovaný a ještě si domácí vyzkouší standartní situaci.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Míč se drží u středového kruhu, penaltový rozstřel je velmi blízko.

88
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Domácí těsně před koncem vyrovnávají! Podraza poslal míč do vápna, PATRIK MALÍK se napřáhl a z první posílá míč přesně k tyči! – 1:1.

86
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází D'Agnelli, přichází Podraza.

86
    Ságner se dostal za obranu, ve velké tutovce ale nedokázal Jedličku prostřelit!

85
    Matoušek to zkusil z velké dálky, branku ale přestřelil. Domácí se ženou do útoku, zbývá jim posledních pět minut.

83
    Dvojité střídání na straně domácích. Ze hřiště odstupuje Lubovský a Macík, na jejich místo nastoupí Bílý a Müller.

82
    Příbram ale kombinuje s míčem na vlastní polovině a nikam nespěchá.

81
    Další nájezd hostů zneškodnil Charvát a drží alespoň malou naději na bodový zisk.

79
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté se dostávají do vedení! KARSTEN AYONG si sklepl míč se spoluhráčem a následná dělovka z jeho kopačky mířila přesně k levé tyči! – 0:1.

78
    Pohořálek se uspěchal a jeho dlouhý míč skončil v území nikoho. Příbram ale v posledních minutách zvyšuje aktivitu.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Polák, přichází Hloušek.

76
    Vávra se dostal k hlavičce, prostor mezi třemi tyčemi ale minul.

75
    Ayong faulovaný na pravé straně a standartní situace pro hosty.

74
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kebísek, přichází Urbančík.

73
    Sova si narazil s Ayongem, Charvát si ale celou situaci pohlídal.

71
    Jandera šel sám na Charváta, který ho ale vychytal a stav je stále nerozhodný!

70
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Janota, přichází Sova.

68
    Za nesportovní chování vidí hostující Ric žlutou kartu.

68
    Několik závarů v šestnáctce Hlučína, hosté se dožadovali další penalty, ale neúspěšně.

66
    Matoušek se dožadoval penalty, rozhodčí ale nechává hru pokračovat a Charvát je u míče.

63
    Příbram se držela na polovině soupeře, útočný faul je ale zastavuje a u míče jsou domácí.

61
    Na druhé straně to zkusil Polidar, branku Charváta ale přestřeluje.

60
    Další pokus Ságnera, Jedlička musel být opět v pozoru a boxuje míč do bezpečí.

58
    Hlučín zahrával rohový kop, Fojtík našel přesně Kuliga, který střílel velmi dobře, Jedlička se ale vytáhl a vyrazil na další roh!

57
    Na druhé straně nedokázal přesně odcentrovat D' Agnelli.

56
    Opět Ayong, tentokrát bylo všechno v souladu s pravidly a Charvát musel vytáhnout další těžký zákrok!

55
    Ayong si naběhl za obranu, jeho zakončení ale bylo zbytečné, neboť je mávan ofsajd.

54
    Macík je zpět na hřišti, u míče Příbram.

52
    Ayong se srazil s Macíkem, druhý jmenovaný zůstává ležet a hra je přerušena.

51
    Matoušek centroval do vápna, Charvát jeho pokus vyrazil mimo ohrožení.

50
    Holiš tvrdě zajel Ayonga, který se těžko zvedá z hrací plochy.

49
    Fojtík získal míč a uklidňuje hru.

47
    Příbram kontroluje míč na polovině soupeře.

46

V prvním poločase jsme branku neviděli, největší šanci měl na začátku utkání Matoušek, Charvát ale předvedl povedený zákrok. Příbram by měla zabrat, jestli chce pomýšlet v tomto zápase na výhru.

45

45
    Míč v zamezí a Charvát odkopává od své branky.

45
    Poslední minuta prvního poločasu, Příbram nastěhována v šestnáctce soupeře.

44
    Hosté se teď usadili na polovině soupeře.

43
    Pro dlouhý míč si došel Jedlička a rozehrává od své branky.

41
    Hosté šli do rychlého protiútoku, Malík zatáhl za záchrannou brzdu a vidí žlutou kartu.

40
    Velký závar na zadní tyči, domácí mají další rohový kop.

39
    Hlučín vybojoval rohový kop.

37
    Hlučín drží míč a nepouští hosty do šance.

34
    Matoušek v ofsajdu a Ayong už pokračovat nemůže.

32
    Pecuch v dobré pozici neodcentroval přesně a u míče jsou tak opět hosté.

30
    Domácí rozehrávají na své polovině a hosty posílají od své branky.

28
    Jandera se dostal až do vápna, zakončit ale nedokázal.

26
    D' Agnelli centroval z levé strany, ale pouze do rukavic Jedličky.

24
    Ayong nedokázal poslat přesný míč do vápna.

23
    Domácí nepustili soupeře k zakončení a zatím vzdorují favoritům.

21
    Příbram kombinuje na vlastní polovině.

19
    Rychlý protiútok domácích, na jehož konci byl Kebísek, brankou neskončil. Jeho pokus mířil nad branku hostů.

17
    Matoušek z velké dálky minul prostor mezi třemi tyčemi.

15
    Polidar se ve vápně dostal ke střele, jeho pokus byl ale zblokovaný. Následně Janota v ofsajdu.

13
    Ayong si neporozuměl se spoluhráči a domácí brankář bude odkopávat od své branky.

11
    Příbram se nyní drží na polovině soupeře, Charvát je ale zatím bez práce.

8
    Z kraje utkání vidíme boj o střed hřiště, Hlučín nedaruje soupeři ani metr.

6
    Další střelecký pokus Matouška tentokrát nenadělal žádné problémy brankáři domácích.

4
    Na druhé straně to zkoušel Holiš, jeho pokus byl ale zblokovaný.

2
    V první obrovské šanci se ocitl hostující Matoušek, který dostal přesnou přihrávku od Ayonga. Charvát ale dobrým zákrokem udržel stav bezbrankový!

1

FC Hlučín: Charvát – Kebísek, Kulig, Malík, Fojtík, Holiš (K), Ságner, Pecuch, Macík, Lubovský, D' Agnelli
    Náhradníci: Chvěja – Bílý, Müller, Podraza, Urbančík

1.FK Příbram: Jedlička – Vávra, Maršík (K), Ric, Pohořálek, Matoušek, Jandera, Polidar, Ayong, Polák, Janota
    Náhradníci: Beran – Jančura, Pecka, Hloušek, Sova

Rozhodčí: Richtár Jaromír – Macrineanu Jiří, Šafrán Daniel.

FC Hlučín
    Domácí tým se momentálně nachází na posledním místě tabulky, na kterém má při bilanci 1-0-10 pouhé 3 body. V posledním kole zajížděl Hlučín do Mladé Boleslavi, kde tamnímu týmu podlehl 1:5. Hlučínští se dočkali jediné výhry právě na domácí půdě, kdy v premiérovém vystoupení porazili České Budějovice 3:2.

1.FK Příbram
    Dnešní hostující tým se nachází na 13. místě tabulky, na kterém má při bilanci 4-2-5 celkem 14 bodů. V posledním kole přivítala Příbram na domácí půdě tým Slavia Praha. Po dobrém prvním poločase, kdy Příbram vedla 1:0, přišel špatný druhý poločas a Slavia si odvezla tři body za výhru 3:1. Venkovní bilance Příbrami je 1-1-3. O jedinou výhru se Příbram postarala v Pardubicích, kde zvítězila 1:0.

Celostátní liga staršího dorostu má na programu další kolo. Jeden ze zápasů, FC Hlučín – 1.FK Příbram, vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.