Hr. Králové – Teplice 2:1 (kon.) | Brno – Slovácko 4:5 (kon.) | Hlučín – Příbram 2:1 (5:4 po pen.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:2 (kon.) | Ostrava – Jihlava 2:0 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:4 (kon.)
Slavia – Opava 2:0 (kon.) | Plzeň – Zlín 0:0 (6:5 po pen.)
po penal. (5:4)
FC Hlučín
2:1 (0:0)
FK Příbram
Sobota 22.10.2016, 12:00 • Městský fotbalový stadion • Celostátní liga staršího dorostu • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Celostátní liga staršího dorostu má na programu další kolo. Jeden ze zápasů, FC Hlučín – 1.FK Příbram, vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.

1.FK Příbram
    Dnešní hostující tým se nachází na 13. místě tabulky, na kterém má při bilanci 4-2-5 celkem 14 bodů. V posledním kole přivítala Příbram na domácí půdě tým Slavia Praha. Po dobrém prvním poločase, kdy Příbram vedla 1:0, přišel špatný druhý poločas a Slavia si odvezla tři body za výhru 3:1. Venkovní bilance Příbrami je 1-1-3. O jedinou výhru se Příbram postarala v Pardubicích, kde zvítězila 1:0.

FC Hlučín
    Domácí tým se momentálně nachází na posledním místě tabulky, na kterém má při bilanci 1-0-10 pouhé 3 body. V posledním kole zajížděl Hlučín do Mladé Boleslavi, kde tamnímu týmu podlehl 1:5. Hlučínští se dočkali jediné výhry právě na domácí půdě, kdy v premiérovém vystoupení porazili České Budějovice 3:2.

FC Hlučín: Charvát – Kebísek, Kulig, Malík, Fojtík, Holiš (K), Ságner, Pecuch, Macík, Lubovský, D' Agnelli
    Náhradníci: Chvěja – Bílý, Müller, Podraza, Urbančík

1.FK Příbram: Jedlička – Vávra, Maršík (K), Ric, Pohořálek, Matoušek, Jandera, Polidar, Ayong, Polák, Janota
    Náhradníci: Beran – Jančura, Pecka, Hloušek, Sova

Rozhodčí: Richtár Jaromír – Macrineanu Jiří, Šafrán Daniel.

1

2
    V první obrovské šanci se ocitl hostující Matoušek, který dostal přesnou přihrávku od Ayonga. Charvát ale dobrým zákrokem udržel stav bezbrankový!

4
    Na druhé straně to zkoušel Holiš, jeho pokus byl ale zblokovaný.

6
    Další střelecký pokus Matouška tentokrát nenadělal žádné problémy brankáři domácích.

8
    Z kraje utkání vidíme boj o střed hřiště, Hlučín nedaruje soupeři ani metr.

11
    Příbram se nyní drží na polovině soupeře, Charvát je ale zatím bez práce.

13
    Ayong si neporozuměl se spoluhráči a domácí brankář bude odkopávat od své branky.

15
    Polidar se ve vápně dostal ke střele, jeho pokus byl ale zblokovaný. Následně Janota v ofsajdu.

17
    Matoušek z velké dálky minul prostor mezi třemi tyčemi.

19
    Rychlý protiútok domácích, na jehož konci byl Kebísek, brankou neskončil. Jeho pokus mířil nad branku hostů.

21
    Příbram kombinuje na vlastní polovině.

23
    Domácí nepustili soupeře k zakončení a zatím vzdorují favoritům.

24
    Ayong nedokázal poslat přesný míč do vápna.

26
    D' Agnelli centroval z levé strany, ale pouze do rukavic Jedličky.

28
    Jandera se dostal až do vápna, zakončit ale nedokázal.

30
    Domácí rozehrávají na své polovině a hosty posílají od své branky.

32
    Pecuch v dobré pozici neodcentroval přesně a u míče jsou tak opět hosté.

34
    Matoušek v ofsajdu a Ayong už pokračovat nemůže.

37
    Hlučín drží míč a nepouští hosty do šance.

39
    Hlučín vybojoval rohový kop.

40
    Velký závar na zadní tyči, domácí mají další rohový kop.

41
    Hosté šli do rychlého protiútoku, Malík zatáhl za záchrannou brzdu a vidí žlutou kartu.

43
    Pro dlouhý míč si došel Jedlička a rozehrává od své branky.

44
    Hosté se teď usadili na polovině soupeře.

45
    Poslední minuta prvního poločasu, Příbram nastěhována v šestnáctce soupeře.

45
    Míč v zamezí a Charvát odkopává od své branky.

45

V prvním poločase jsme branku neviděli, největší šanci měl na začátku utkání Matoušek, Charvát ale předvedl povedený zákrok. Příbram by měla zabrat, jestli chce pomýšlet v tomto zápase na výhru.

46

47
    Příbram kontroluje míč na polovině soupeře.

49
    Fojtík získal míč a uklidňuje hru.

50
    Holiš tvrdě zajel Ayonga, který se těžko zvedá z hrací plochy.

51
    Matoušek centroval do vápna, Charvát jeho pokus vyrazil mimo ohrožení.

52
    Ayong se srazil s Macíkem, druhý jmenovaný zůstává ležet a hra je přerušena.

54
    Macík je zpět na hřišti, u míče Příbram.

55
    Ayong si naběhl za obranu, jeho zakončení ale bylo zbytečné, neboť je mávan ofsajd.

56
    Opět Ayong, tentokrát bylo všechno v souladu s pravidly a Charvát musel vytáhnout další těžký zákrok!

57
    Na druhé straně nedokázal přesně odcentrovat D' Agnelli.

58
    Hlučín zahrával rohový kop, Fojtík našel přesně Kuliga, který střílel velmi dobře, Jedlička se ale vytáhl a vyrazil na další roh!

60
    Další pokus Ságnera, Jedlička musel být opět v pozoru a boxuje míč do bezpečí.

61
    Na druhé straně to zkusil Polidar, branku Charváta ale přestřeluje.

63
    Příbram se držela na polovině soupeře, útočný faul je ale zastavuje a u míče jsou domácí.

66
    Matoušek se dožadoval penalty, rozhodčí ale nechává hru pokračovat a Charvát je u míče.

68
    Několik závarů v šestnáctce Hlučína, hosté se dožadovali další penalty, ale neúspěšně.

68
    Za nesportovní chování vidí hostující Ric žlutou kartu.

70
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Janota, přichází Sova.

71
    Jandera šel sám na Charváta, který ho ale vychytal a stav je stále nerozhodný!

73
    Sova si narazil s Ayongem, Charvát si ale celou situaci pohlídal.

74
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kebísek, přichází Urbančík.

75
    Ayong faulovaný na pravé straně a standartní situace pro hosty.

76
    Vávra se dostal k hlavičce, prostor mezi třemi tyčemi ale minul.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Polák, přichází Hloušek.

78
    Pohořálek se uspěchal a jeho dlouhý míč skončil v území nikoho. Příbram ale v posledních minutách zvyšuje aktivitu.

79
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté se dostávají do vedení! KARSTEN AYONG si sklepl míč se spoluhráčem a následná dělovka z jeho kopačky mířila přesně k levé tyči! – 0:1.

81
    Další nájezd hostů zneškodnil Charvát a drží alespoň malou naději na bodový zisk.

82
    Příbram ale kombinuje s míčem na vlastní polovině a nikam nespěchá.

83
    Dvojité střídání na straně domácích. Ze hřiště odstupuje Lubovský a Macík, na jejich místo nastoupí Bílý a Müller.

85
    Matoušek to zkusil z velké dálky, branku ale přestřelil. Domácí se ženou do útoku, zbývá jim posledních pět minut.

86
    Ságner se dostal za obranu, ve velké tutovce ale nedokázal Jedličku prostřelit!

86
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází D'Agnelli, přichází Podraza.

88
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Domácí těsně před koncem vyrovnávají! Podraza poslal míč do vápna, PATRIK MALÍK se napřáhl a z první posílá míč přesně k tyči! – 1:1.

90
    Míč se drží u středového kruhu, penaltový rozstřel je velmi blízko.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Bílý faulovaný a ještě si domácí vyzkouší standartní situaci.

90+1
    Poslední minuta utkání, Příbram u míče na své polovině.

90+2
    Poslední nákop hostů skončil až u Charváta.

90+3
    Druhý poločas skončil.

Devadesát minut o vítězi nerozhodlo a uvidíme tak penaltový rozstřel. Hlučín si tuto možnost vyzkouší poprvé, Příbram se už dostala do penalt dvakrát, ani jednou však nevyhrála.

Střílení penalt začíná.

1. série
    0:0
    Maršík trefil tyč a hostující kapitán tak neproměňuje!