Novokuzněck – Spartak Moskva 0:3 (kon.) | Novosibirsk – N.Novgorod 1:4 (kon.) | Omsk – Soči 4:0 (kon.)
Barys – HC Slovan 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.)
Ufa – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | Minsk – Kunlun 3:4 (kon.) | Jokerit – Vladivostok 2:1 (kon.)
Riga – Chabarovsk 3:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 10.11.2016, 13:30 • Sibir Arena • KHL

51:17
    Menší konflikt mezi Menšikovem a Frolovem se rozhodčím podařilo velmi rychle uklidnit. Frustrovaný Vitalij Menšikov (SIB) však dostává dvě trestné minuty za krosček a navíc další dvě za hrubost.

38:00
    Špatně to nyní vypadá s Daugavinšem, který byl Alexejem Gluchovem (SIB) naprosto zbytečně atakován loktem levé ruky. Pochopitelně je z toho po domácího útočníka trest na 2+10 minut.

35:36
    Domácí budou hrát druhou přesilovou hru v utkání. Alexander Frolov totiž odjíždí odpykat trest Torpeda za příliš mnoho hráčů na ledě.

26:24
    Kirill Vorobjov (NNO) u trestných lavic zasáhl Sergeje Šumakova a za zásah do oblasti hlavy či krku je penalizován trestem na dvě plus deset minut.

24:40
    Na trestnou lavici již usedá Stěpan Sannikov (SIB) a Alexandr Frolov (NNO). Oba kohouti dostávají dvě trestné minuty za hrubost.

20:27
    Hluchov spěchal do přečíslení, avšak vracející se John Norman (NNO) ho zezadu jednoznačně přidržel a dostává dvě trestné minuty.

09:59
    Jevgenij Arťuchin (SIB) loktem velmi nevybíravě atakoval Jevgenije Mozera a po stížnostech hostujícího trenéra dostává trest na pět minut + osobní trest do konce utkání.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 29. Šumakov (Sannikov) – 33. Rasskazov (Žerděv), 45. A. Potapov (Žerděv), 46. Frolov (Šulenin, Galuzin), 60. Ashton (Žerděv)

HC Sibir Novosibirsk: Taylor – Meňšikov, Vereščagin, N. Gluchov, Polášek, Mišarin, Beljakov, D. Lukin – Šumakov, Sannikov, A. Gluchov – Kemppainen, Arťuchin (C), V. Butuzov – Skabelka, Pervušin, Vorošilo – Tkačenko, Okulov, Děrgunov – Boychuk.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov – Lofquist, Šulenin, M. Osipov, K. Vorobjov, Jegoršev, I. Višněvskij, Aljajev – Gračjov, Ashton, Norman – D. Sjomin, Daugavinš, Frolov – Žerděv, Rasskazov, A. Potapov (C) – V. Kuljomin, Galuzin, Mozer – Verjajev.

Rozhodčí: Alexandr Sojn, Roman Ščeňov – Nikolaj Kuprijanov, Arťom Savenkov

Diváci: 6 870