HC Litvínov – Kobra 10:1 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:5 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 0:2 (kon.)
Vsetín – Zlín 2:6 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 6:2 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 3:8 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 8:4 (kon.) | Havířov – Třinec 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – Kladno 8:2 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 7:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Warriors Brno 5:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:5 (0:1 po s.n.)
HC Slavia Praha
2:5 (0:0, 2:3, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 10.11.2016, 18:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo

Dynamo dokázalo ve třetí třetině zvýšit svůj náskok brankou Hrádka a kontrolovalo zbytek utkání. Slávisté sice v posledních minutách vyvinuli značný tlak, ale Antoníček dokázal dostat puk do prázdné brány domácích. Dynamo si tedy z pražského Edenu veze tři zasloužené body. (20:05:10)

59:50
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    PETR ANTONÍČEK trefuje prázdnou bránu. Asistence: Michal Rouha

58:55
    Slávisté to zkoušejí v šesti.

57:45
    Pardubickou akci dva na jednoho zakončoval Zeman, trefil však pouze vyrážečku domácího golmana.

57:05
    Hovorka pálil od modré, Nečas se střelou však nemá problém.

56:40
    Vlček nebezpečně prověřil Nečase.

56:21
    Slávistický hráč Kučera dostal osobní trest na 10 minut.

53:56
    Offside sešívaných.

53:35
    Nečas neměl s Jágrovým nahozením žádný zásadní problém.

53:10
    Kubánek vystihl rozehrávku domácích a nebezpečně kličkoval před Nečasem, trefil se však jen do betonů.

52:03
    Moravec se dokázal dostat před Nečase, ten jeho střelu schytal do výstroje.

50:49
    Rouha se doslova prodral přes tři hráče domácích, Dusil však jeho nebezpečné zakončení bezpečně kryje.

50:28
    Klapka pálil nebezpečně od modré, kontaktní gól však vsítit nedokázal.

49:10
    Tobiáš prokličkoval mezi bránícími Slávisty, ale zamířit do brány nedokázal.

48:12
    Šír se ocitl před prázdnou bránou. Z vyložené šance však přestřelil.

47:24
    Jelínek pálil od modré a Dusil jen vyrazil před sebe. Nikdo z hostů se však nedostal k dorážce.

Martina Kramerová

Branky a nahrávky: 25. Jagr (Vojinovič, Kubánek), 40. Kubánek (Vlček) – 21. Zeman (Rohlík, Koffer), 30. Antoníček (Rouha, Matěcha), 35. Zeman (Koffer), 45. Hrádek (Lašák), 60. Antoníček (Rouha)

HC Slavia Praha: Dusil (Němeček) – Moravec, Mareček, Klapka, Hovorka, Čapka, Srdínko, Kučera – Kubánek, Švec, Kižlin, Vojinovič, Urych, Křenek, Havrda, Vlček, Petrák, Jágr
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (Klas) – Voženílek, Pejzl, Kaštánek, Matěcha, Nedelka, Hrádek, Jelínek, Secký – Šír, Rouha, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Hricuš, Rohlík, Lašák, Lichtag, Kazda, Tobiáš

Rozhodčí: Velčovský – Svoboda, Ovsík