Columbus – Anaheim | 3:2 (po pr.) | | | Buffalo – Ottawa | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | St. Louis – Chicago | 1:2 (po pr.) |
Novokuzněck – Spartak Moskva | 0:3 (kon.) | | | Novosibirsk – N.Novgorod | 1:4 (kon.) | | | Omsk – Soči | 4:0 (kon.) |
Barys – HC Slovan | 5:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Kazaň | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Čeljabinsk – Toljatti | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Ufa – Nižněkamsk | 4:1 (kon.) | | | Minsk – Kunlun | 3:4 (kon.) | | | Jokerit – Vladivostok | 2:1 (kon.) |
Riga – Chabarovsk | 3:2 (kon.) |
Liberec – Zlín | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | HC Litvínov – Slavia | 2:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Jihlava | 2:3 (po pr.) |
Pardubice – Kometa Brno | 5:3 (kon.) |
HC Litvínov – Kobra | 10:1 (kon.) | | | Přerov – Vítkovice | 2:5 (kon.) | | | Letňany – HC Plzeň | 0:2 (kon.) |
Vsetín – Zlín | 2:6 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 6:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Ústí n/L | 3:8 (kon.) |
Žďár n/S – Tábor | 8:4 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Sparta – Kladno | 8:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Mountfield HK | 7:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:2 (kon.) | | | Slavia – Pardubice | 2:5 (kon.) |
Olomouc – Warriors Brno | 5:6 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Orange 20 – Banská Bystrica | 1:3 (kon.) |
Česká Třebová – Hlinsko | 4:3 (kon.) | | | Chotěboř – Chrudim | 4:3 (kon.) | | | Polička – Světlá nS | 2:6 (kon.) |
po s.n. (0:1)
Piráti Chomutov
4:5
(1:2, 1:1, 2:1 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
64:16
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petr Rozhon – 2 min., podražení).
|
|
56:15
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (David Matoušek – 2 min., podražení).
|
|
36:36
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Michal Gut – 2 min., hákování).
|
|
06:02
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Dominik Bokštefel – 2 min., podražení).
|
|
03:56
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jan Kosina – 2 min., hákování).
|
|
02:27
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Patrik Kursa – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
11. Herles (Hofrichter), 29. Gut (Holka), 44. Gut (Mežnar, Prokop), 44. Vrhel (Benda, Hofrichter) – 1. Křemen (Rozhon), 12. Karbulka (Stejskal), 37. Rozhon (Karbulka), 47. Karbulka (Kosina, Křemen), rozh. náj. Tureček
Rozhodčí: Vyštejn – Kokrment, Kurtin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Michael Hofrichter (CHM)
0:1 David Tureček (KVA)
2. série:
0:1 Michal Gut (CHM)
0:1 Jan Korčmaroš (KVA)
3. série:
0:1 Jan Prokop (CHM)
Piráti Chomutov:
Dobeš (Svoboda) – Vaněk, Ferbas, Matějka, Birhanzl, Herles, Kastner, Klika, Psar – Králíček, Mežnar, Príhoda, Hofrichter, Prokop, Prokeš, Holka, Benda, Vlach, Koláček, Gut, Vrhel
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Horák) – Stejskal, Pohanka, Kosina, Kursa, Tureček, Ševčík – Matoušek, Zdeněk, Křemen, Bílek, Mašek, Rozhon, Jiskra, Karbulka, Korčmaroš, Bokštefel
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Horák) – Stejskal, Pohanka, Kosina, Kursa, Tureček, Ševčík – Matoušek, Zdeněk, Křemen, Bílek, Mašek, Rozhon, Jiskra, Karbulka, Korčmaroš, Bokštefel
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vyštejn – Kokrment, Kurtin
Diváci:
Martin Penker