Chabarovsk – Omsk 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 0:2 (kon.) | Kunlun – Novokuzněck 3:0 (kon.)
Čerepovec – Barys 3:4 (po pr.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Riga 1:2 (0:1 po s.n.)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
Viťaz – Minsk 0:3 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Ufa 3:4 (po pr.)

Jan Kovář (MMG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:38
    Tomáš Filippi (MMG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:52 (20:30:16)

Statistiky: Střely: 51-47; Střely na bránu: 32-31; Vhazování: 33-31; Zablokované střely: 4-8; Hity: 11-18; Fauly: 1-5; Trestné minuty: 9-15.

Chris Lee sice v úvodu třetí třetiny odpověděl na úvodní branku Johna Normana z první části, necelých devět minut před koncem ale vrátil Novgorodu ztracené vedení Vladimir Galuzin a domácí už ve zbytku utkání své jednobrankové vedení udrželi. Torpedo se vrátilo proti silnému soupeři zpět na vítěznou dráhu. Magnitogorsk prohrál během devíti zápasů teprve podruhé. Konečný výsledek. Torpedo Nižnij Novgorod 2 Metallurg Magnitogorsk 1.
    Vladimir Galuzin oslavující vítězný gól dnešního střetnutí.

59:19
    Magnitogorsk využil vyhození Novgorodu na zakázané uvolnění a vzal si oddechový čas.

58:45
    Vasilij Košečkin vystartoval z brány na střídačku a Magnitogorsk to 75 sekund před koncem zkouší bez brankáře.

56:47
    Novgorod stále vyhrává těsně 2:1 a pomalu se blíží chvíle, kdy to hosté zkusí ve hře bez brankáře.

55:45
    Magnitogorsk se po dlouho době dostal konečně ke střele, pokus hostujících hráčů ale zastavil Ilja Proskurjakov.

54:04
    Novgorod vedoucí gól výrazně nakopl a jeho hráčů je nyní plný led, zatímco Magnitka se marně snaží dostat ke střele.
    51:25 Vladimir GALUZIN - 2:1

51:25
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    VLADIMIR GALUZIN si najel mezi kruhy pro vhazování na krásnou bekhendovou přihrávku Jevgenije Gračjova, který se v blízkosti levé tyče neukvapil, a krásnou střelou nad levým betonem Vasilije Košečkina zamířil k pravé tyči. Asistence: Jevgenij Gračjov a Nikolaj Žerděv.

50:42
    Novgorod je během celého utkání střelecky aktivnější, Magnitogorsk ovšem nezůstává příliš pozadu. Střely celkem: 29-25.

49:59
    Stejně jako druhá třetina, i úvod závěrečné části utkání je velice vyrovnaný. Novgorod je mírně aktivnější a na střely vede 6:5.

47:23
    Nižnij Novgorod si během dnešního utkání zahrál šest přesilových her, nevyužil ovšem ani jednu z nich.

45:18
    Novgorod se během přesilové hry dostal k několika nebezpečným střelám, Magnitogorsk ale podržel výtečný Vasilij Košečkin a Vladislav Kaletnik se vrátil po vypršení dvouminutového trestu zpět na led.

43:17
    Vladislav Kaletnik krátce po vstřelení vyrovnávacího gólu svého týmu fauloval a za držení protihráče usedl na trestnou lavici.
    42:45 Chris LEE - 1:1

42:45
    Metallurg právě vstřelil branku!
    CHRIS LEE po pěkné přihrávce Viktora Antipina z levého křídla napřáhl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem a nádhernou ranou nad pravým betonem Iljy Proskurjakova zamířil ke vzdálenější levé tyči. Stav utkání je na začátku třetí třetiny vyrovnaný 1:1! Asistence: Viktor Antipin a Sergej Mozjakin.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 19. Norman (Jegoršev), 52. Galuzin (Gračjov, Žerděv) – 43. Lee (Antipin, Mozjakin)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov – M. Osipov, K. Vorobjov, Jegoršev, Aljajev, Lofquist, Šulenin, Al. Makarov – Daugavinš, Frolov, D. Sjomin – Rasskazov, Gračjov, Žerděv – Galuzin, Norman, A. Potapov – Ashton, D. Iljin, V. Kuljomin – Verjajev.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin – J. Birjukov, Antipin, Bereglazov, Lee, Chabarov, S. Těreščenko, Budkin – Zaripov, Mozjakin, Jan Kovář – Timkin, Kaletnik, Osala – Dm. Kazionov, Platonov, De. Kazionov – A. Sjomin, Švyrjov, Potěchin – Filippi.

Rozhodčí: Sergej Beljajev, Artur, Kuljov. Čároví: Dmitry Sivov, Sergej Šeljanin

Diváci: 5 530