Chabarovsk – Omsk 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 0:2 (kon.) | Kunlun – Novokuzněck 3:0 (kon.)
Čerepovec – Barys 3:4 (po pr.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Riga 1:2 (0:1 po s.n.)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
Viťaz – Minsk 0:3 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Ufa 3:4 (po pr.)
Záhřeb – Jokerit 2:5 (kon.)
CSKA Moskva
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Čtvrtek 17.11.2016, 17:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek večera a u dalších on-line přenosů na shledanou. (19:53:20)

Máme za sebou utkání mezi týmy CSKA Moskva a Jugra Chanty-Mansijsk. Domácí svou převahu po dvou třetinách nedokázali přetavit ve vedení a po brankách Alexandra Akmaldinova a Alexandra Popova se šlo do třetí periody za stavu 1:1. V poslední části ovšem CSKA rozhodlo o své výhře dvěma góly. V 52. minutě dorazil Kutuzovovu střelu Maxim Mamin a domácí poprvé vedli. Při závěrečné hře bez brankáře navíc Jugra inkasovala třetí branku z hole Dmitrije Kugryševa, který pečetil vítězství svého celku 3:1.

59:16 Dmitrij KUGRYŠEV - 3:1

59:16
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Nyní už to však Moskva zvládla a s největší pravděpodobností tento duel vyhraje! Hosté ztratili puk v útočném pásmu, tam se ho ujali hráči domácích a uháněli s ním kupředu. DMITRIJ KUGRYŠEV se neunáhlil ke střele ze středního pásma, ale projel až do útočné třetiny, odkud pohodlně trefuje opuštěnou klec Jugry. Asistence: Nikita Pivcakin, Andrej Světlakov.

59:03
    Kotouč mířil přes celé hřiště těsně vedle hostující brány. Je z toho pouze zakázané uvolnění.

58:44
    Šaryčenkov zůstává na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti mužích v poli.

58:44
    Oddechový čas pro hosty.

58:44
    Nyní se však provinili zakázaným uvolněním a hra se stěhuje před Filoněnka.

58:27
    Domácí posunuli kotouč do útočného pásma a hlídají pečlivě střední třetinu.

57:54
    Filoněnko si našel puk mezi hradbou těl a zachytil jej do své lapačky. Vhazování v útočném pásmu Chanty-Mansijsku.

57:00

56:47
    Domácí kombinují v útočném pásmu a jejich přesilovka pomalu končí.

56:02
    Ivan Tělegin měl dostatek prostoru na pravé kruhu, avšak jeho projektil hostující brankář dobře viděl a kotouč vyrazil.

55:26
    Jugra vyhazuje kotouč přes všechny čáry až k Filoněnkovi.

55:00
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Pavel Valentěnko – 2 min., krosček).

54:44
    Další nahození Mosky letí mimo a puku se ujímají borci v bílých dresech.

53:45
    Hostům se nedaří kotouč odebrat svému soupeři a hokejisté CSKA tak Jugru nadále svírají v jejím obranném pásmu.

53:10
    Střelu Ljudučina Filoněnko vyráží do rohu kluziště, kde se puku ujímají hráči v červených dresech.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 38. Al. Popov (Jermakov), 52. Mamin (Kutuzov), 60. Kugryšev (Pivcakin, Světlakov) – 38. Akmaldinov (Kurjanov)

CSKA Moskva: Filoněnko – Pivcakin, Kiselevič (C), Jermakov, Naumenkov, K. Alexejev, Kutuzov, Ar. Sergejev – Kugryšev, Tělegin, Světlakov – Al. Popov, K. Petrov, Košelev – Mamin, Osnovin, Ničuškin – Scott, V. Žarkov, Podlubošnov – Kuzmenko.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov – Valentěnko, Želdakov, Kulik, N. Chlystov, Ugolnikov, Ibragimov, Selezňov, Pogorišnyj – Lapenkov, D. Chlystov, Ljudučin – P. Medveděv, Panov (C), Koroljov – Akmaldinov, Sokolov, Kurjanov – K. Majorov, Ankudinov.

Rozhodčí: Lavrent, Ščenjov – Strelcov, Michel

Diváci: 2 700