Poruba 2011 – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Kolín 7:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 4:5 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:0 (kon.) | Technika Brno – Opava 0:4 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Pelhřimov – David Servis 7:3 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Tábor 4:3 (1:0 po s.n.)
Nymburk – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Sokolov – Bílina 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Děčín 8:10 (kon.)
Trutnov – Klatovy 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Kobra 4:3 (po pr.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Čtvrtek 17.11.2016, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 19. kolo

Máme za sebou třetí valašské derby letošní sezony a znovu jej ovládli hráči Vsetína. Domácí tým nakročil ke 14. vítězství v řadě už 1. třetině, kdy se dostal do dvoubrankového náskoku. Stejný počet branek přidal i v části prostřední. V té třetí mohli domácí Vsacané navýšit debakl Bobrů, ale proti byl skvělý Čáp, který krom jediné chybičky podal výborný výkon. Ode mne je to pro dnešek vše, ze Vsetína vám přeji příjemný zbytek svátečního večera.

59:45
    Zdá se, že brankář Šurý si připíše další nulu.

58:55
    Vsetín se snaží ještě jednou rozjásat vsetínské tribuny a kombinuje v útočném pásmu.

58:05
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Dočkáme se čestného úspěchu Bobrů?

57:34
    Bobři mohou být rádi, že na Lapači je stav zatím "jen" 5:0 v další jasné příležitosti trefil Kucharczyk tyč!

56:53
    V tutové šanci Daněk, ale premiérovu trefu v letošní sezoně odmítl, když branku přestřelil.

56:38
    Vsetínské tribuny už slaví, Lapačem se nese vysoký jalovec.

56:13
    David Varga poslal kotouč Bruncovi, ten měl dostatek času vystřelit, ale Šurý vyráží.

55:25
    Kolařík nyní vyškolil obranu Bobrů, ale Čápa kotouč vyrazil a Kolařík v pádu černý kus gumy zalehl, rozhodčí následně přerušil a posílá hru do středního pásma.

55:14
    Vsetínští nyní vstřelili branku, Zúbek naservíroval Finsterlemu, ale rozhodčí branku neuznal, protože Finsterle v pádu atakoval Čápa. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

54:52
    Vsetínští jsou na puku a nejspíš jsou odhodlaní už ho Bobrům nepůjčit.

53:19
    Stuchlík nyní zpoza branky poslal kotouč do předbrankového prostoru, zde ale nebyl nikdo, kdo by skvělé nabídky využil a dostala kotouč za Čápa.

52:46
    Zakázané uvolnění Bobrů.

52:10
    Čáp opravdu drží Bobry, většímu výprasku nyní zabránila jeho pohotová lapačka proti střele Finsterleho.

51:37
    Akce Čecha a Kucharczyka, druhý jmenovaný se protáhl přes obránce a zkoušel kličkou do bekhendu překonat Čápa, ten ale předvedl výborný rozklek a akci zneškodnil.

51:22
    Vsetín kompletní.

50:25
    Fojtík upaloval s kotoučem do útočného pásma, našel krásně Dvořáka, ale ten už podruhé v utkání nastřelil tyč Šurého brány!

49:46
    Útočné snahy Bobrů brzdí ofsajd.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 4. Kolařík (Vávra), 12. Pokorný (Janáček), 24. Pokorný (Zúbek), 28. Ostrčil (Mojžíš, Kolařík), 43. Čech

VHK ROBE Vsetín: Šurý (Hromada) – Janáček, Vrba, Hryciow, Žák, Ostrčil, Kobylík, Mojžíš, Stuchlík – Pokorný, Šilhavý, Čech, Vávra, Zúbek, Kolařík, Kajaba, Hrazdira, Finsterle, Daněk, Hořanský, Kucharczyk.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek Čáp 28. – Pernický, Báchor, Mikel, Štědrý, Žabčík, Vydra, Nedbálek – Brunec, Varga M., Studený, Baroš, Pořický, Kubo, Fojtík, Hlaváč, Kývala, Varga D., Dvořák, Martiník.

Rozhodčí: Koliba – Gančarčík, Konvička