Los Angeles – New Jersey 4:2 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 2:1 (1:0 po s.n.) | Montreal – Toronto 2:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 2:5 (kon.) | Boston – Winnipeg 4:1 (kon.) | Ottawa – Florida 1:4 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Arizona – San Jose 3:2 (po pr.) | St. Louis – Nashville 3:1 (kon.)
Vancouver – Chicago 3:4 (po pr.) | Washington – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Winnipeg 3:1 (kon.)
Vancouver Canucks
3:4 (1:0, 2:0, 0:3 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 20.11.2016, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:57:49)

Trestné minuty: 6:4

Je za námi utkání, které přineslo velký obrat. Chicago po dvou třetinách ztrácelo tři góly, ale dokázalo srovnat a v pekelném prodloužení dokonat obrat. Branka Toewse ještě pro těsný ofsajd neplatila, ale na začátku poslední třetiny napřáhl Marián Hossa a rozhodl o tom, že prémiový bod poputuje do Chicaga. Konečný výsledek je 3:4.

64:04 Marián HOSSA - 3:4

64:04
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Tak a teď je už vážně rozhodnuto. Do útočného pásma si najel MARIÁN HOSSA a střelou přes obránce zamířil přesně k tyčce. Asistence: Duncan Keith, Vinnie Hinostroza

63:45
    Horvat stál před Darlingem, mířil však mimo.

63:20
    Další únik, nyní v podání domácího Erikssona. Položil si Darlinga, puk za jeho záda ale nezasunul!

62:54
    Panarin krouží pásmem, hledá si nejlepší pozici na střelu.

62:07
    Tohle je naprosto šílené prodloužení, nyní se do sóla dostal Kane, Markström jej ale vychytal!

61:20
    Ten skončil na Darlingovi, který se roztáhl na brankovišti a zasáhl betonem.

61:07
    Panarinovu střelu Markström vyrazil a domácí se mohou vydat do rychlého protiútoku.

60:31
    Hosté sice dali gól, když se po Kaneově průniku trefil Toews, ale domácí trenér si vzal challenge, nechal prozkoumat přechod hostů do útočného pásma a uspěl – Chicago se provinilo postavením mimo hru. Takže pokračujeme.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, byť po druhé třetině vedli domácí o tři branky! Jenže Chicago v poslední části zabralo, předvedlo útočnou smršť a náskok Vancouveru se postupně rozplynul. O branky se postarali Artemij Panarin, Vinnie Hinostroza a Ryan Hartman. Stav 3:3 znamená jediné – prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 14. Eriksson (Baertschi, B. Hutton), 38. Horvat (Burrows), 39. Brandon Sutter (H. Sedin, D. Sedin) – 43. Panarin (P. Kane, B. Campbell), 45. Hinostroza (Kempný), 56. Hartman (Hinostroza), 65. Hossa (Keith, Hinostroza)

Vancouver Canucks: Markström – Stecher, Edler, Gudbranson, B. Hutton, Trjamkin, Sbisa – Brandon Sutter, H. Sedin, D. Sedin – Burrows, Horvat, Baertschi – Eriksson, Chaput, Markus Granlund – Megna, B. Gaunce, Skille.
    Chicago Blackhawks: Darling – Keith, Hjalmarsson, B. Campbell, Rozsíval, Seabrook, Kempný – P. Kane, Toews, Schmaltz – Hossa, Anisimov, Panarin – Hartman, Krüger, Pánik – Hinostroza, Rasmussen, Motte.

Rozhodčí: Leggo, StPierre – Galloway, Murchison

Diváci: 18 865