Č. Budějovice – Sparta 3:4 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Chomutov – Pardubice 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 3:2 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 4:6 (kon.) | Jihlava – Zlín 3:0 (kon.)
Slavia – Liberec 0:4 (kon.) | HC Litvínov – Mountfield HK 5:0 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 0:4 (kon.)
Piráti Chomutov
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 03.12.2016, 12:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů • 24. kolo

Utkání končí za jednoznačného stavu pro Piráty, které velmi podržel Dominik Pavlát. Ten si navíc jako třešničku připisuje asistenci u posledního gólu domácích. (14:39:19)

59:05
    Štefka byl sám před brankářem, bránu ale minul o velký kus.

58:38
    Grögerovu střelu vyráží Klouček do ochranné sítě.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38
    Piráti se stále ženou do útoku, ale odkrývají tím zadní vrátka.

56:17
    Piráti právě vstřelili branku!
    ONDŘEJ BUCHTELA trefuje odkrytou bránu od vlastní brankové čáry. Dominik Pavlát má zároveň asistenci, za kterou je velmi rád. Asistence: Dominik Pavlát.

55:29
    Rozhodčí chtěl vylučovat za příliš mnoho hráčů na ledě, pak mu ale došlo, že hosté hrají bez brankáře.

55:07
    Hosté v plném počtu, domácí ve čtyřech.

54:41
    Hosté to zkouší bez brankáře pět minut před koncem třetí třetiny.

54:41
    Oddechový čas pro Dynamo.

54:41
    Daniel Šilar dostává dvě minuty za sekání, hosté tak budou hrát 26 vteřin přesilovku čtyř proti třem.

54:10
    Palička opět v samostatném úniku, Klouček ale chytá.

53:07
    Hajič a Martinec dostávají po dvou minutách za hrubost, pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

52:23
    Martinec by v ideální střelecké pozici, ale trefuje pouze boční síť.

51:11
    Piráti ale rychle odpovídají. Zmatku před brankovým prostorem využil ZDENĚK GRÖGER, který poslal kotouč za záda Kloučka. Asistence: Tom Polák, Jan Svoboda.

50:41
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Filip Zadina projel s kotoučem z vlastního pásma, obkroužil branku a poslal kotouč na volného FILIPA ROUBALA, který prostřelil Pavláta. Asistence: Filip Zadina, Dominik Dušek.

49:34

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 20. Részegh (Rindoš, Svoboda), 33. Hřebíček (Palička, Novák), 39. Részegh (Polák, Novák), 52. Gröger (Polák, Svoboda), 57. Buchtela (Pavlát) – 51. Roubal (Zadina, Dušek)

Piráti Chomutov: Pavlát (Strejc) – Buchtela, Hlaváček, Kopic, Gröger, Novák, Lidák, Smutný, Hřebíček, Hajič – Polák, Niňaj, Palička, Részegh, Rindoš, Svoboda, Navrátil, Šilar, Adámek
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Rudy, Trejbal, Klinecký, Faltys, Šklíba, Mert – Roubal, Zadina, Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík, Petrus, Blümel, Štefka, Zídek, Bureš

Rozhodčí: Turčan – Rozlílek, Mašek