Chabarovsk – Petrohrad 1:2 (kon.) | Vladivostok – CSKA Moskva 2:3 (kon.) | Kunlun – Čerepovec 2:0 (kon.)
Toljatti – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Spartak Moskva 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Soči 5:1 (kon.)
HC Slovan – Omsk 3:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
Lada Toljatti
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 03.12.2016, 14:00 • Lada Arena (Togliatti) • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Hezké odpoledne všem fanouškům, kteří si našli čas a zavítali na tento onlajn, ve kterém uvidíme hrát dva silné ruské týmy. Domácím týmem je Lada Togliatti, jejich soupeřem jim bude Torpedo Nižnij Novgorod.

Lada Togliatti:
    Lada své poslední dva zápasy vyhrála vždy o dvě branky, kdy v prvním z těchto zápasů porazila Soči, v druhém si poradila se Spartakem Moskva. Obě tyto utkání se odehrály na ledě Lada Arény, kde se hraje i dnešní zápas. Vzájemná bilance těchto týmů je méně příznivá pro Ladu, která v posledním vzájemném zápase prohrála na hřišti Novgorodu vysoko 4:0 a má tak co dohánět.

Torpedo Nižnij Novgorod:
    Na druhé straně stojí silný tým, který se nachází na druhém místě Západní konference i přesto, že svá poslední 4 utkání prohrál, 3 velmi vysokým rozdílem branek. Dnes si budou chtít hráči Novgorodu jistě spravit chuť a otočit nepříznivou bilanci ve svůj prospěch. Do karet jim hraje i fakt, že na Ladu hráči umějí hrát. Jak jsem již zmiňoval v minulém příspěvku, Novgorod na domácí půdě porazil Ladu vysoko 4:0 a jistě bude chtít navázat na tuto šňůru i dnes.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Nyní doznívá ruská hymna a za chvilku zápas započne.

Lada Togliatti: I. Ježov (Masalskis) – Sotnieks (A), Aronson, Korjagin, Sinicyn, Maleňkich, Volgin, Gurkin – A. Ivanov, Filatov, Valujskij – Zernov, Bělousov (C), V. Komarov – Rybin (A), Achmetov, Děmagin – A. Strelcov, V. Strelcov, Bočarov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Molkov) – Jegoršev, Aljajev, M. Osipov, K. Vorobjov (C), Lofquist, Šulenin – Ashton, Gračjov, Norman – Daugavinš, Frolov (A), D. Sjomin – Žerděv, McMillan, Galuzin (A) – Rasskazov, Mozer, Urakov.

Rozhodčí: Vasilyev A. (Rus), Tsyplakov Y. (Rus).

00:01

00:02
    Úvodní vhazování vyhrála domácí Lada, která ihned zakládá útok.

01:01
    Hosté se musí bránit domácímu tlaku, až nyní mohou vyhodit a vystřídat.

01:32
    Zakázané uvolnění domácích.

01:33
    Druhé vhazování získali hosté, ale ti musí z pásma pryč, protože kotouč opustil útočné pásmo.

02:15
    Hosté to zkoušeli po levé straně hřiště, střela však mířila mimo branku a sami se vyhnali z pásma.

02:40
    Druhá střela již vypadala nebezpečněji, ale domácí obrana střelu zblokovala.

03:03
    Hosté se z rohu natlačili až před Ježova, ten puk pokryl. Vhazování po pravé straně branky.

03:05
    Domácí nepřesně rozehráli přímo na hůl Mozera, který vypálil mimo branku.

03:47
    Šance pro domácí, kteří hezkou kombinací uvolnili Gurkina, který vypálil do betonu Proskurjakova.

05:30
    Filatov se dostal do dobré šanci, v důležité chvíli však netrefil branku.

06:00
    Hostující gólman kryje puk, budeme pokračovat vhazováním.

06:03
    Domácí prohráli vhazování a hosté se ihned hnali do šance.

06:17
    Hosté vybojovali puk pro sebe a zakládají útok. Napoprvé neúspěšně.

06:42
    Hráči Novgorodu posunuli puk do útočného pásma, tak si s ním poradila domácí obrana.

07:23
    Domácí zachytili puk a ihned vystřelili, brankář hostí pohodlně vyráží.

08:10

08:53
    Hosté jsou u puku a posílají ho do útočné třetiny.

09:12
    Dvě slepené střely Normana, který nepřekonal domácího Ježova!

09:45
    Nepřesná rozehra domácích a do útoku jdou opět hosté.

10:01
    Puk skončil po odrazu na střídačce Lady.

10:02
    Puk získal Novgorod a ihned nahazuje do útočného pásma, kde začínají kombinovat.

10:48
    Špatná rozehrávka domácích, kteří o puk přicházejí. U puku je nyní Ashton.

11:24
    Po odrazu puku do hlediště bude následovat vhazování před hostujícím Proskurjakovem.

11:46
    Hezká střela Rasskazova od modré! Gól to však není.

12:34
    Nyní velká mela před bránou domácích kvůli posunuté brance a hostujícím hráči, který se svalil na domácího Ježova.

12:35
    Po vyhraném vhazování hostů následovala rychlá střela, Ježov vyráží vyrážečkou.

12:47
    Nyní se hra přesunula do obranného pásma hostů, ti se však úspěšně brání a získávají puk pro sebe.

13:29
    McMillan rozjíždí akci. Puk však jde na hole domácích.

14:00
    Šest minut do konce první třetiny, je odpískán ofsajd Novgorodu.

14:34
    Dlouhá přihrávka až na Ashtona do útočného pásma, obránci jsou ale pozorní a puk odklízí do bezpečí.

15:07
    Vyborné vyjetí Ashtona z rohu až před Ježova, který měl co dělat, aby puk pokryl. Bude následovat vhazování po pravé straně branky.

15:32
    Lada to zkouší po pravé straně hřiště, neúspěšně.

15:44
    Domácí se nyní hnali ve dvou na jednoho, kombinace se však zbrzdila a puk nakonec končí v rukavici Proskurjakova.

16:17
    Hosté zavezli puk do útočného pásma, střela však minula branku domácích.

16:59
    Velká šance pro Frolova, který jel jeden na jednoho, pozemní střela se odrazila od betonu Ježova mimo útočné pásmo.

17:03
    Tři minuty do konce první třetiny a stále jsme neviděli úvodní branku zápasu.

17:41
    Hosté nyní hráli v šesti a trest si odpyká Kicyn.

18:15
    Domácí se usadili v útočné třetině a chystají si střelu.

18:47
    Domácí zkoušeli nahrávku na hráče před bránou, ten se však k puku nedostal a hosté vyhazují.

19:13
    Hra je přerušena, protože domácí hráč při nahození puku do útočného pásma střelil obránce přímo do kolene. Ten je na hřišti ošetřován. Jedná se o hráče Vorobjova.

19:13
    Vorobjov odchází do útrob arény, hra pokračuje vhazovním v mezikruží.

19:59
    Na konci se již nic nestalo, hra se dohrává.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Máme za sebou první třetinu, ve které jsme neviděli branku ani na jedné straně. Oba týmy byly velice aktivní, žádná větší šance však nevznikla. Ze hřiště v bolestech odešel Vorobjov, o kterém se zatím neví, zda bude moci naskočit zpět do hry. Druhá třetina započne přibližně v 14:47.

20:01

20:03
    Domácí vyhráli úvodní vhazování druhé třetiny a zakládají útok.

20:48
    Nyní domácí hráč sestřelil hostujícího brankáře a dostane za to dvě minuty.

20:50
    Dvě minuty za nedovolené bránění.

21:17
    Hosté se již usadili v útočné třetině. Nyní jsou však vyhnáni z pásma kvůli ofsajdu.

22:15
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    První branku zápasu vstřelil SJOMIN po nahrávce od Daugavinše při přesilové hře! Krásná kombinace tří hráčů zakončená střelou do prázdné branky z pravé strany. Hosté jdou do vedení – 1:0.
    22:15 Dmitrij SJOMIN - 0:1

23:15
    A domácí Lada opět spáchala přestupek a hosté mají možnost navýšit své vedení při hře 5 na 4.

24:17
    Hosté hrají svou přesilovku opatrně a dostali se až k zakončení. Puk pohotově lapil Ježov.

24:30
    Další střela hned po vhazování! Ježov opět chytá.

24:37
    Další střela, kterou Ježov neměl šanci vidět! Jen tak tak vyrazil puk před sebe, kde ho odklidili obránci.

25:15
    Domácí jsou v plném počtu a můžou nyní zkusit sami zaútočit.

25:47
    Hosté jdou tři na dva, zakončoval Osipov na pravé straně mimo branku Ježova.

26:13
    Krásná střela od modré Frolova po nahrávce Molkova! Ježov vyráží mimo branku.

26:37
    Domácí pětka nyní střídala po těžkém nátlaku hostí.

27:08

27:21
    Hosté si posouvají puk po mantinelu v útočném pásmu.

27:45
    Nyní hra probíha ve středním pásmu, kde máme možnost vidět několik nepřesným přihrávek za sebou.

28:40
    Obrovská šance hostů! Před prázdnou bránou po odrazu puku se ocitl Molkov, který netrefil!

29:30
    Hru nyní zastavuje hvizd rozhodčích. Signalizují ofsajd Novgorodu.

29:37
    Domácí získali puk a ihned vyrazili dopředu, zakončoval Strelcov A., který netrefil branku.

30:11
    Poté obrovská šance domácích! Hostující brankář se nemohl zorientovat v brankovišti, jenomže domácí se nedokázali dostat k puku, aby mohli zakončit a vyrovnat.

31:00
    Střelu domácích kryje Proskurjakov. Vhazování v útočném pásmu.

31:47
    Domácí nahazují za branku, kde je hostující gólman, který rozehrává na své spoluhráče.

32:04
    Obrovská šance pro domácí! Do šance se dostával osamocený hráč, kterého musel zahákovat jeden z obránců, aby se nedostal k samostatnému nájezdu! Tím, který se provinil proti pravidlům byl Mozer J., který si odpyká dvouminutový trest.

33:04
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    A domácí se dočkali vyrovnání! Při přesilové hře se prosadil BOČAROV STANISLAV, který vyrovnává stav utkání na 1:1!
    33:04 Stanislav BOČAROV - 1:1

35:15
    Domácí drží vyrovnané skóre i po sérii útoků hostů.

35:24
    Domácí se po levé straně dostali do útočného pásma. Tam však puk ztrácejí.

35:54
    Rozhodčí odpískali hostům ofsajd.

36:08
    Nyní máme možnost vidět ofsajd i na druhé straně.

36:11
    Proskurjakov nyní zariskoval za vlastní brankou, naštěstí pro hosty vše dobře dopadlo.

37:04
    Puk se po odrazu dostal až před Ježova, který přerušil hru.

37:30
    Několik ran zezadu teď schytal Komarov, pískat se nebude.

38:00
    Zbývají dvě minuty z druhé třetiny, zápas je vyrovnaný 1:1.

38:19
    Hostům se daří držet domácí v jejich pásmů.

38:56
    Obrovská šance pro hosty! Sám před Ježovem se zjevil Lofquist, který nedokázal překonat domácího brankaře!

39:34
    Domácí rozjíždějí pravděpodobně poslední útočnou akci druhé třetiny.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

A máme tu konec druhé třetiny, ve které jsme měli možnost vidět dvě branky, po jedné na každé straně. Obě dvě branky padly při hře 5 na 4. První branku zápasu vstřelil Semin po nahrávce Daugavinše, necelých 11 minut na to vyrovnal Bocharov po kombinaci s Bělousovem. Uvidíme, co přinese třetí třetina, která začne přibližně v 15:39.

40:01

40:17
    Máme před sebou třetí třetinu zápasu mezi Ladou Togliatti a Nižnij Novgorodem.

40:37
    Zakázané uvolnění hostů.

40:43
    Do šance se dostal Žerděv! Jeho střelu však srazil holí domácí obránce.

41:59
    Souboj o puk ve střední třetině.

42:10
    Po střetu na zemi zůstává Rasskazov. Pravděpobně vyražený dech.

42:37
    Domácí nahodili puk do útočné třetiny a nyní o něj bojují v rohu hřiště.

42:50
    Hosté puk vyvezli a na druhé straně zahrozili dvakrát střelou z dálky, obě skončili mimo branku.

43:47
    Hosté se po špatném střídání domácích hnali dva na jednoho, obránce se však skvěle položil do nahrávky a nedovolil Novgorodu zakončit.

44:42
    Další chyba domácích, nahrávka ve střední třetině našla jen protihráče, který vlétl do útočného pásma a zakončil střelou od modré, Ježov vyráží.

45:35
    Hosté nechtějí dělat stejné chyby jako jejich soupeř, a tak si dobře rozmýšlejí, komu nahrají. Svou akci zakládají již podruhé.

46:15
    Parádní akce Zernova, který si obhodil obránce a šel sám na gólmana, kterého nepřekonal a poté jen nahazoval puk před bránu, kde nikdo z dojíždějících nedokázal poslat puk do branky.

47:10
    Na druhé straně se Norman vytočil od mantinelu a zakončil střelou jen těsně nad Ježovu bránu.

47:37
    Bělousov si odsedí dvě minuty za zdržování hry. Šance pro hosty!

48:35
    Hosté se snaží znovu usadit v útočném pásmu, to se jim zatim nedaří.

49:32
    Pomalu končí trest Bělousova a hosté se dostali ke své první střele, která skončila mimo.

50:01
    Střela Mozera od modré končí po odrazu od hole obránce v obranné síti, bude následovat vhazování.

50:37
    Hosté teď zatlačli domácí, po odrazu skončil puk na brance Ježova, bude opět následovat vhazování.

50:39
    Střela hned po vhazování, Ježov připraven.

50:46
    Opět vyhrané vhazování pro hosty a opět střela od modré, Ježov připraven se svou lapačkou.

50:54
    Další střela hostů, kteří drží po vhazováních puk na svých holích.

51:05
    Až teď se hosté osvobozují, puk skončil v hledišti.

52:00
    Obrovský tlak hostů, kteří se bez problémů dostávají do útočného pásma, kde dobrými přihrávkami drží puk na svých holích.

52:34
    Parádní zákrok teď předvedl Ježov proti Sjominovi, který pálil od modré.

53:05
    Nahozený puk od modré poskakoval vedle branky Ježova, puku se ujali domácí, kteří zahájí další útok.

53:42
    Střelu od mantinelu zkoušel Filatov, ta se však neujala, neboť byl ve velkém úhlu.

53:59
    Zakázané uvolnění Novgorodu.

54:17
    Nahozený puk domácích se neujal, hosté vyrážejí po pravé straně hřiště do útoku.

55:07
    Ashton si příliš dopředu předhodil puk, Zernov ho získal pro sebe.

55:47
    Něco málo přes čtyři minuty zbývá z třetí třetiny.

56:07
    Hosté chtěli strhnout výhru na svou stranu, kdy ke střele vyrazil McMillan, který však poté nedokázal puk dotlačit do branky domácích!

56:40
    Domácí musejí odznova od své branky.

57:24
    Nikdo nechce udělat chybu, s rozehrávkou se čeká na vhodný okamžik.

58:06
    Hosté jsou v útočném pásmu, Norman to zkusil z rohu sám na branku, neuspěl.

58:46
    Zakázané uvolnění hostů. Šance pro domácí?

59:12
    Poslední minuta třetí třetiny. Pravděpodobně uvidíme prodloužení.

59:41
    Hosté ještě zkoušejí rozhodnout zápas dříve.

59:56
    Pískáno zašlápnutí puku, bude následovat vhazování.

60:00

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

A máme tu konec základní hrací doby, která nezná svého vítěze! V třetí třetině nepadla žádná branka, takže bude následovat prodloužení. Prodloužení začne za malou chvilku.

60:01

60:15
    V první šanci byli hosté, kteří vyzkoušeli pozornost Ježova.

60:20

62:40
    Domácí u puku a hledají cestu do útočného pásma.

64:10
    Domácí nakonec našli cestu do útočného pásma. Střela od modré ale neohrozila hosty.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Prodloužení vítěze nepřineslo, na co se však můžeme těšit jsou nájezdy!