Slavia – K. Vary 3:4 (po pr.) | Chomutov – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 3:1 (kon.)
Zlín – Jihlava 4:5 (kon.) | Sparta – Kladno 5:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 5:4 (1:0 po s.n.)
Písek – Pardubice 4:15 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 4:7 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 6:1 (kon.) | Liberec – Kolín 5:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 03.12.2016, 14:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 28. kolo

54:22
    Oscar Flynn jel ve slibné šanci na gólmana, přičemž byl hákován Tomášem Lachmanem (HBR), který musí strávit dvě minuty na trestné lavici.

43:22
    Domácí výhodu dlouho nehráli. Menší trest za hákování dostal Vojtěch Veverka (HBR), ještě donedávna kapitán Mladé Boleslavi.

40:24
    Jan Dvořák (MBL) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Havlíčkův Brod má možnost vyrovnat.

36:25
    Domácí hráli v pěti a kvůli tomu budou hrát dvě minuty tři proti pěti! Menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě dostal Lukáš Kučera (MBL).

33:44
    Na ledě zůstal ležet jeden z havlíčkobrodských hráčů, přičemž do kabiny odešel Jakub Šípek (MBL), který dostal trest na pět minut a do konce utkání! Trest odpyká Šimon Jindra.

25:35
    Havlíčkův Brod začal opět hrubě faulovat, k zemi byl nevybíravě sražen Jan Dvořák. Tomáš Lachman (HBR) chtěl sice diskutovat, ale rozhodčí jej naštvaně nekompromisně vykázal na dvě minuty za krosček. Hosté mohou být rádi, že jsou z toho "jen" dvě minuty.

17:39
    Vyloučení na obou stranách. Daniel Polák (HBR) dostal dvě minuty za hrubost a Jakub Šípek (MBL) za sekání.

14:16
    Mladá Boleslav si zahraje druhou přesilovku. Dvě minuty za držení protihráče inkasoval Tomáš Lachman (HBR).

06:08
    Nakonec z toho bude zkrácená přesilovka hostujících Bruslařů. Za sekání dostal menší trest Oscar Flynn (MBL).

04:20
    Ale první přesilovku si zahrají Středočeši. Menší trest za sekání dostal kapitán Michal Teplý (HBR). Využijí Boleslavští početní výhodu.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 16. Foerster (Dlabola, Kučera), 27. Nepokoj (Flynn, Kučera), 46. Flynn (Moravčík), 60. Nepokoj (Kučera) – 39. Kohout (Lachman, Adam)

BK Mladá Boleslav: Marek (Haas) – Novák, Dlabola (C), Dobrkovský, Imlauf, Nepokoj, Červenka – Foerster, Čermák, Dvořák, Hrachovec, Šípek, Havelka, Flynn, Jindra, Moravčík, Kučera (A)
    BK Havlíčkův Brod: Blažek (Folvarský) – Polák, Adam, Rubner, Horák, Lachman (A) – Piskač, Pejchal, Donda, Kohout, Tecl, Přibyl (A), Veverka, Pokorný, Cachnín, Teplý (C)

Rozhodčí: Smitka – Zeman, Řezníček