Ottawa – Florida 2:0 (kon.) | Tampa – Washington 2:1 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Winnipeg 2:3 (po pr.)
Vancouver – Toronto 3:2 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Detroit 5:3 (kon.) | Arizona – Columbus 2:3 (0:2 po s.n.)
Colorado – Dallas 0:3 (kon.) | Edmonton – Anaheim 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Montreal 4:5 (2:3 po s.n.)
Carolina – Tampa 1:0 (po pr.)
po s.n. (2:3)
Los Angeles Kings
4:5 (0:1, 4:2, 0:1 - 0:0)
Montreal Canadiens
Neděle 04.12.2016, 21:10 • Staples Center, Los Angeles • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Staplec Center v Los Angeles sledovalo 18 230 diváků se s vámi loučím. Za několik chvil se ale na vás budu těšit u on-line přenosu z utkání mezi Islanders a Red Wings. Na shledanou! (00:05:37)

???????? #CCM #SuperTacks (#repost): @canadiensmtl

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Utkání je tedy u konce a bonusový bod nakonec získávají hosté. Ti šli v utkání do vedení, nicméně po povedené druhé třetině mělo náskok domácí Los Angeles. Ve třetí periodě se na gól zmohl jen Andrew Shaw, který tak zařídil prodloužení. V něm jsme byli svědky několika slibných šancí, nicméně přesto se šlo do samostatných nájezdů. Domácí při této dovednostní soutěži dvakrát dotáhli náskok soupeře, avšak po přesně provedeném nájezdu Paula Byrona již nemohli reagovat.

Střely na bránu

LAK – 31 (7, 12, 9, 3)
    MTL – 30 (8, 11, 6, 5)

65:00 Paul BYRON - 4:5

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
    Autorem vítězné branky je PAUL BYRON.

4. série
    2:3
    Nyní už rozhodnuto je a vítězí Montreal. Paul Byron si totiž při nájezdu najel trochu doprava a poté střelou do horního rohu překonal nešťastného Petera Budaje.

4. série
    2:2
    Tanner Pearsson trefil jen Priceovu vyrážečku.

3. série
    2:2
    Max Pacioretty volil forhendové zakončení, ale to šlo přes Budajovu hokejku vedle brány.

3. série
    2:2
    Domácí kapitán Anže Kopitar musel dát a nechytatelnou střelou poslal puk přesně pod břevno.

2. série
    1:2
    Také Alexandr Radulov je úspěšný. Ruský kanonýr zvolil bleskový manévr a parádní zakončení bekhendem.

2. série
    1:1
    Jeff Carter volil střelu zápěstím a ranou přesně k tyči Priceovi nedal šanci.

1. série
    0:1
    Za Montreal nájezdy zahájil Brian Flynn, který uspěl forhendovým blafákem.

1. série
    0:0
    Jako první se k nájezdu rozjel Marián Gáborík, ale jeho slabá střela mezi betony neslavila úspěch.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani po prodloužení tedy neznáme vítěze zápasu. Následovat budou samostatné nájezdy.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 21. J. Carter (Doughty, Kopitar), 24. N. Shore (Clifford, Nolan), 31. Doughty (J. Carter, Kopitar), 38. Lewis (Kopitar, Forbort) – 3. Pacioretty (Markov, Radulov), 26. Pacioretty (Radulov, Desharnais), 32. Radulov (Pacioretty, Gallagher), 43. A. Shaw (Desharnais, Pateryn), rozh. náj. Byron