Boston – Colorado 2:4 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 6:5 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 3:2 (kon.)
Montreal – New Jersey 5:2 (kon.) | Tampa – Vancouver 1:5 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 1:2 (kon.) | Dallas – Nashville 5:2 (kon.) | Arizona – Calgary 1:2 (po pr.)
Los Angeles – Carolina 1:3 (kon.)
Winnipeg Jets
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
New York Rangers
Pátek 09.12.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalších přenosů! (04:39:35)

Československá stopa
    Marek Hrivik (NYR) – 0 + 0, čas na ledě – 14:22.
    Marko Daňo (WIN) – 0 + 0, čas na ledě – 9:37.

Tři hvězdy zápasu
    Michael Hutchinson (WIN) – 91,75% úspěšnost zákroků.
    Mark Scheifele (WIN) – 1 + 0
    Chris Kreider (NYR) – 1 + 0

To byl závěr! Po poněkud nudné třetí třetině dokázali Rangers minutu před koncem se štěstím vstřelit rozhodující gól! Síť za zády Hutchinsona rozvlnil Hayes. Celkově jsme mohli vidět velmi vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodly přesilovky. Rangers vstřelili oba góly při početní výhodě. Hosté si tak z Winnipegu odvážejí 2 body.

Střely ve 3. třetině: WIN – 5, NYR – 6.
    Střely celkově: WIN – 18, NYR – 24.

59:13
    Winnipeg hraje v šesti! A v posledních momentech této třetiny se snaží vyrovnat!
    58:51 Kevin HAYES - 1:2

58:51
    Rangers právě vstřelili branku!
    Rangers dokázali zužitkovat přesilovku! Po obrovském tlaku se ke střele od modré dostal Ryan McDonagh. Směr jeho střely změnila noha jednoho z obránců. Puk se odrazil k úplně volnému KEVINU HAYESOVI a ten bez problému dopravil touš do branky. Asistence: Ryan McDonagh, J.T. Miller.

58:01
    Rangers zavřeli Jets a navyšují svůj tlak!

57:30
    Trouba odpálením puku osvobozuje svůj tým.

57:04
    Stafford (WIN) (2 minuty, vysoká hůl).

56:15
    Zuccarello proklouzl kolem bránícího hráče a cpal se do zakončení. Hutchinson předvedl parádní zákrok betonem.

55:00
    Dnes to není zápas. ve kterém by se Lainemu dařilo. Doposud zaznamenal 2 střely, ani jednu nedokázal nasměrovat mezi 3 tyče.

54:40
    Giraldi nahazoval puk od modré Hutchinson nic neviděl! Střela hostujícího obránce prosvištěla kolem levé tyčky.

54:01
    Wheeler vystihl rozehrávku soupeře, ale už mu nezbývaly síly na zakončení, pouze nahodil a šel střídat.

53:12
    Laine po křižné přihrávce netrefil bránu!

52:50
    Perreault se dostal k zakončení po výjezdu z rohu, Raanta si skulinku mezi betony dokázal pohlídat.

52:28
    Půlka přesilovky je pryč a domácí mají puk za vlastní brankou, Rangers je nepustili do žádné větší šance.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 30. Scheifele (Postma, Byfuglien) – 9. Kreider (Stepan, Pirri), 59. K. Hayes (McDonagh, J. T. Miller)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Morrissey, Byfuglien, Enström, Trouba, Chiarot, Postma – Ehlers, Little, Laine – Stafford, Scheifele, Wheeler – Perreault, Lowry, Daňo – B. Tanev, Copp, Thorburn.
    New York Rangers: Raanta (Lundqvist) – McDonagh, Girardi, M. Staal, Holden, Skjei, Klein – Kreider, Stepan, Zuccarello – Pirri, K. Hayes, J. T. Miller – Grabner, Lindberg, Fast – Jensen, Jooris, Hrivík.

Rozhodčí: Peel, Meier – Wheler, Knorr

Diváci: 15,294