Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 1:3 (kon.)
Moser Medical Graz 99ers
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 09.12.2016, 19:15 • Eisstadion Graz Liebenau • bet-at-home ICE Hockey League • 28. kolo

Je konec, Znojmo poráží Graz i potřetí v sezóně, z toho podruhé na jeho stadionu, tentokrát 3:1. Je to výhra zasloužená, protože minimálně dvě třetiny byl český celek jasně lepší. V závěrečné třetině se domácím podařilo rychle snížit a tlačili se za vyrovnáním, dobře pracující znojemská obrana v čele se spolehlivým Schwarzem víc jak jednu branku nedovolila.

Orli tak v závislosti na výsledku souběžně hraného duelu ve Villachu zůstanou buď sedmí, nebo se posunou na šesté místo tabulky. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (21:34:15)

59:21
    Orli dobruslili vyhozený kotouč a kombinují v útočném pásmu.
    58:57 ŠEDA - 1:3

58:57
    Orli právě vstřelili branku!
    Je zřejmě rozhodnuto, prázdnou branku trefuje ze středního pásma JAN ŠEDA. Asistence: Patryk Wronka, Marek Špaček.

58:46
    Wronkův pokus o vyhození do prázdné branky kryje v pádu jeden z obránců.

58:15
    Domácí hrají v šesti bez brankáře.

58:12
    Hraje se bez přerušení, což Grazu dvakrát nevyhovuje, ten se snaží usadit před Schwarzem.

57:47
    Bartoš posouvá hru do středního pásma.

57:21
    Graz opět nastěhovaný v útočném pásmu, Znojmo ale aktivně přistupuje a nedává domácím hráčům prostor.

56:59
    Znojmo dostalo puk ze svého pásma, pískaný ofsajd, i když se domácí zlobí.

56:42
    Pelech napřáhl na modré, Schwarz chytá.

56:07
    Znojmo už si nekomplikuje život, posílá puky jednoduše do středního pásma, případně vyhazuje za Dahma.

55:45
    Orli získali kotouč a střídají.

55:19
    Graz se snaží vymanit z rohu v útočném pásmu, Pirmannovo nahození nebylo přesné.

54:48
    Ofsajd Znojma na útočné modré čáře.

54:35
    Pucher vyhrál buly a Orli se dostali do brejku tří na dva, ovšem Wronkovi vůbec nesedla přihrávka.

54:24
    Nevydařená Šulákova rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

53:55
    Znojmo už se soustředí hlavně na defenzivu a brání svou modrou čáru.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 41. McLean (Weihager, Pöck) – 2. Yellow Horn (McMonagle, Lakos), 29. Lattner (Wronka, Pucher), 59. Šeda (Wronka, Špaček)

Moser Medical Graz 99ers: Dahm (Höneckl) – Weihager, Pöck, Nash, Pelech, Strohmeier, Reinthaler, Klimbacher, Petrovitz – Beach, McLean, Setzinger – Zusevics, Brophey, Woger – Pirmann, Feichtner, Ograjenšek – Natter, Zierer, Trost.
    HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Nechvátal) – Šulák, Stehlík, Lakos, McMonagle, Biro, Řezníček, Kadeřávek – Vodný, Šeda, Hughesman – Podešva, Bartoš, Yellow Horn – Wronka, Pucher, Lattner – Csamangó, Györi, Špaček.

Rozhodčí: Kellner, Kimmerly – Ettlmayr, Kaspar