Třinec – Chomutov 3:1 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 1:2 (kon.) | Liberec – Olomouc 3:2 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | Sparta – Zlín 0:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 30.12.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 34. kolo

Ode mne je to pro dnešní utkání vše a loučí se Pavel Pelčák a u dalších přenosů na shledanou. (20:30:32)

Zázrak se na konci utkání nestal a hosté dokázali udržet získaný náskok ze druhé třetiny. I přes dva góly Skuhravého míří všechny body do Mladé Boleslavi. Hráči zápasu jsou Václav Skuhravý (KVA) a Lukáš Pabiška (MBL).

59:58
    Poslední vhazování se bude konat po levici Lukáše.

59:52
    Domácí mají poslední šanci vstřelit gól.

59:52
    Na dvě minuty je vyloučen Marek Trončinský (MBL) za vysokou hůl.

59:25
    I přes vyloučení se domácí snaží srovnat stav skóre a Honzík míří na střídačku.

59:10
    Před koncem třetí třetiny leží na ledě Lukáš Žejdl, který byl nejspíš vražen na hrazení Za tento zákrok je vyloučen Tomáš Rachůnek (KVA) na dvě minuty.

58:54
    Další obrovská šance domácích, kde se špatně zorientoval brankář Lukáš a na poslední chvíli zalehl puk.
    58:21 Václav SKUHRAVÝ - 3:4
    Zdroj: Hokejka TV

58:21
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácím se daří snížit na rozdíl jedné branky v závěru třetí třetiny! Po střele Dujsíka od modré se k odraženému puku dostal VÁCLAV SKUHRAVÝ, který přesně poslal puk do sítě. Asistence: T. Dujsík, P. Mullane

57:56
    Karlovarský brankář odjel na střídačku.

57:30
    Karlovarští se snaží prosadit v závěru třetí třetiny, ale zatím jsou bez šance.

56:54
    Karlovarští se dostali do velké šance vstřelit gól, ale domácí byli zastaveni faulem Pavla Musila (MBL), který se provinil nedovoleným bráněním.

Dnešní utkání sleduje 3643 diváků.

55:21
    Klepiš a Kučný se dobře zachovali v obranném pásmu a zabránili tak rozjetým Karlovým Varům v útoku.

53:45
    Tomáš Rachůnek společně se Sebastianem Gorčíkem velmi dobře vymysleli situaci před bránou, kde se druhý jmenovaný ocitl úplně osamocen, akorát v neprospěch domácích nedokázal přesně trefil bránu Mladé Boleslavi.

53:33
    Hra je přerušena pro posunutou bránu Pavlem Musilem, který nedokázal ustát souboj s domácím hráčem. Komerční přestávka.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 4. T. Rachůnek (Mikulík), 47. Skuhravý, 59. Skuhravý (Dujsík, Mullane) – 13. Orsava (Pabiška), 21. Klepiš (Trončinský, Lenc), 27. Musil (Hyka), 28. Orsava (Pabiška, Klepiš)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Kuchař) – Harant, Dujsík, M. Rohan, Sičák (A), Tomáš Dvořák, Rýgl – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Gorčík – Mullane, Gríger, Flek – Kindl, Dušek, Stloukal – Davídek.
    BK Mladá Boleslav: Lukáš (Halász) – Kučný, Stříteský, Hanzlík (C), T. Voráček, Holub, Trončinský, Pastor (A) – Lenc, Musil, Hyka (A) – Pabiška, Klepiš, Orsava – Látal, Jonák, Pospíšil – Jiránek, Žejdl, Ďurač.

Rozhodčí: Horák, Bulanov – Ondráček, Kokrment