Slavia – Hainan 0:0 (kon.) | Žižkov – Vltavín 3:0 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Senica – Sereď 0:0 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:0 (zruš.) | Jablonec – Zápy 2:1 (kon.)
Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Zlín – Opava 3:0 (kon.) | Prostějov – Přerov 1:0 (kon.)
Chorzów – Karviná 0:1 (kon.) | Vlašim – Jirny 9:1 (kon.) | Žilina – Olomouc 3:1 (kon.)
Trenčín – Nitra 1:0 (kon.) | Zlín – Opava 1:0 (kon.) | Trnava – Znojmo 2:2 (kon.)
Žižkov – Litoměřicko 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Neugersdorf 0:0 (zruš.)

Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojemský celek provedl rozehrávku vybojovaného rohového kopu prostřednictvím krátké přihrávky. U pravé lajny se míče zmocnil Helísek a po jeho nadýchaným centru se podruhé v zápase prosadil JAKUB TEPLÝ.
    70. Jakub TEPLÝ - 2:1

70
    Dvacet minut před závěrečným hvizdem se prosadili také Moravané. Před pokutovým územím si míč nejprve zpracoval a poté chladnokravně zakončil JAKUB TEPLÝ. Znojemský tým se díky tomuto kontaktnímu gólu vrátil zpátky do zápasu, jehož závěr ještě slibuje drama.
    45. Martin KOŠŤÁL - 2:0

45
    Trnava právě vstřelila branku!
    Na úplném konci úvodní pětačtyřicetiminutovky po mizerné zpětné přihrávce ukořistil míč MARTIN KOŠŤÁL, který vyzrál na vyběhnuvšího Konvalinu a pohodlně zakončil do opuštěné brány.
    41. Oliver JANSO - 1:0

41
    Slovenské mužstvo se v závěru úvodního dějství dostává do vedení. Halilovič roztáhl hru na pravou stranu, Kadlecův centr hosté odvrátili mimo pokutové území a zpoza něj se do míče opřel OLIVER JANSO, který otevřel gólový účet zápasu.

Lukáš Jasoněk

Branky: 41. Janso, 45. Košťál – 70. Teplý, 80. Teplý

Karty:   72. Svozil (ZNO)

FC Spartak Trnava: Strapák – Kadlec, Dubec, Jansa, Košťál, Tóth, Godál, Oravec, Halilovič, Jirka, Greššák.
    2. poločas: Vantruba – Čogley, Hladík, Horník, Luzin – Sloboda, Bello – Halilovič, Mihálik, Gagnon – Dubec (81. Košťál).

1. SC Znojmo FK: Konvalina – Helísek, Odehnal, Mezlík, Cihlář, Holub, Urbančok, Štrombach, Teplý, Yilmaz, Klíma.
    2. poločas: Štěpanovský – Helísek, Bogner, Morál, Nehyba, Kirschner, Javůrek, Svozil, Frimmel, Teplý.

Rozhodčí: Královič