Columbus – Carolina 3:2 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 4:2 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | Dallas – Washington 3:4 (po pr.)
Arizona – Tampa 5:3 (kon.) | Minnesota – Anaheim 5:3 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:7 (kon.)
San Jose – Colorado 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 0:1 (po pr.) | Pittsburgh – Boston 5:1 (kon.)

Marián Gáborík (LAK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:04
    Peter Budaj (LAK) 32 zák., 3 góly, 91,4% (03:55:44)

1. Anders Lee (NYI) 2+0
    2. Jean-François Bérubé (NYI) 34 zák., 2 góly, 94,4%
    3. Drew Doughty (LAK) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 36-36; Zablokované střely: 10-16; Vhazování: 43%-57%; Hity: 28-25; Přesilové hry: 3/5-1/2; Trestné minuty: 4-10.
    Jean-François Bérubé nakonec inkasoval dva góly, nikdo mu to ovšem nemůže mít za zlé, protože minimálně šesti zabránil!

What a game for these two. ???????? #Isles #LGI

Fotka zveřejněná uživatelem New York Islanders (@ny_islanders),

Jean-François Bérubé fantastickými zákroky držel Islanders nad vodou, na začátku třetí třetiny ale domácí po 166 minutách a 44 sekundách inkasovali. Kings vstupovali do závěrečné třetiny s dvoubrankovým mankem, které dokázali zásluhou dvou slepených gólů vymazat, jenže vzápětí se prosadil svým druhým gólem v utkání v přesilové hře Anders Lee a vítězství Islanders zpečetil v závěru střelou do prázdné brány John Tavares. Konečný výsledek. New York Islanders 4 Los Angeles Kings 2.

59:18 John TAVARES - 4:2

59:18
    Islanders právě vstřelili branku!
    JOHN TAVARES si najel před bránu na krásnou přihrávku Nikolaje Kuljomina z pravého křídla a z blízkosti puk v přesilové hře poslal bez problému do prázdné brány. Islanders využili třetí přesilovou hru a vedou těsně před koncem 4:2! Asistence: Nikolaj Kuljomin a Thomas Hickey.

59:01
    Peter Budaj opět pustil svou bránu a Kings to navzdory přesilové hry Islanders zkouší při hře bez brankáře!

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:51
    Drew Doughty zabránil Islanders skórovat a poté puk rukavicí zahodil za sebe, za což následovaly dvě minuty.

58:41
    Puk byl sražen po střele Kings do ochranné sítě a hostující tým prohrávající těsně 3:2 si vyžádal oddechový čas.

58:36
    Peter Budaj naskočil na střídačku a Kings to zkouší ve hře bez brankáře! Dokáží vyrovnat?

57:54
    Jake Muzzin vypálil zápěstím od modré čáry a Jean-François Bérubé i jeho táhlý pokus ukryl ve svém náručí.

57:42
    Jeff Carter roztáhl hru doprava a Alec Martinez po zpracování puku napřáhl k táhlé střele zápěstím, kterou na přední tyči ukryl ve své výstroji Jean-François Bérubé.

56:35
    Dnešní utkání sleduje 15138 diváků.

56:18
    Dnes jsme se mohli dočkat obrovského množství gólů, jenže oba brankáři předvádí neskutečný výkon.

55:57
    Peter Budaj zastavil střelu Islanders od modré čáry a nepustil dotírající hráče domácího celku k dorážce.

55:32
    John Tavares zpoza brány přihrál do obrovské šance Andersovi Leemu, který mohl zkompletovat hattrick, jenže ani nadvakrát nedokázal puk usměrnit za záda Petera Budaje, když nejprve orazítkoval jeho pravý beton a vzápětí puk vpádu promáchl.

54:51
    Jean-François Bérubé si snadno poradil s nahozením Kings z levého křídla. Následuje krátká reklamní přestávka.

54:30
    Islanders se ocitli ve velké šanci mezi kruhy pro vhazování, ale Peter Budaj, který je během posledních okamžiků hodně zaneprázdněný, jejich střelu vyrazil!

53:33
    Hokejisté New Yorku Islanders v rychlém sledu vypálili z levého a vzápětí pravého křídla, Peter Budaj ale dokázal obě střely vyrazit a drží Kings ve hře o body!

52:55
    Derek Forbort byl zřejmě hráčem, který na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a Jean-François Bérubé jeho pokus levým ramenem vyrazil mimo.

51:23
    Kevin Gravel na levém křídle vypálil od modré čáry a Jean-François Bérubé po rychlém zakleknutí sevřel puk v náručí.

50:23
    Casey Cizikas na pravém křídle napřáhl ke střele, se kterou si Peter Budaj snadno poradil.
    49:31 Anders LEE - 3:2

49:31
    Nick Leddy napřáhl na modré čáře ke tvrdé střele s příklepem, kterou před bránou srazil k ledu výborně ANDERS LEE a puk vedle pravého betonu Petera Budaje zamířil k levé tyči. Islanders využili druhou přesilovou hru a po druhém gólu Anderse Leeho podruhé v zápase vedou! Asistence: Nick Leddy a Josh Bailey.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:20
    Jason Chimera se řítil do samostatného úniku a zezadu byl jasně faulován Derekem Forbortem, tohle mělo být trestné střílení, jenže nebylo! Derek Forbort dostal dvě minuty za držení.

48:52
    Jason Chimera nabral na levé straně rychlost a napřáhl ke střele, kterou Peter Budaj ukryl v náručí.
    47:40 Peter Budaj a jeho spektakulární dvojitý zákrok!

47:40
    Anthony Beauvillier se ocitl v blízkosti levé tyče ve stoprocentní šanci, když z ostrého úhlu dvakrát uklízel puk do odkryté části brány, jenže Peter Budaj vpádu jeho oba pokusy jako boxer vyrazil vyrážečkou! Spektakulární a neopakovatelný zákrok. respektive hned dva!

47:15
    John Tavares se mezi třemi protihráči protáhl po zavezení puku do útočného pásma do levého kruhu pro vhazování, kde napřáhl k prudké střele zápěstím, Peter Budaj byl ale na přední tyči připraven a připsal si další úspěšný zákrok.

46:40
    Islanders během pár sekund vypálili z pravého a vzápětí levého křídla, Peter Budaj si ale s oběma pokusy věděl rady.
    45:12 Bérubé pravým ramenem vytáhl střelu Gáboríka na tyč!

45:12
    Marián Gáborík z levého kruhu pro vhazování napřáhl zápěstím k nádherné střele, která mířila do bližšího horního rohu brány, Jean-François Bérubé ji ale pravým ramenem vytáhl na spojnici levé a horní tyče, od níž se puk odrazil před bránu, žádný z hráčů Los Angeles Kings se ale k dorážce nedostal!

44:55
    Anthony Beauvillier mohl vrátit Islanders rychle zpět do vedení, jeho střela z levého křídla ale skončila na brankové konstrukci! Puk se zřejmě od přední levé tyče odrazil zpět do hry.
    44:06 Drew DOUGHTY - 2:2

44:06
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    DREW DOUGHTY napřáhl v blízkosti modré čáry ke krásné táhlé střele zápěstím, která se od brusle domácího obránce Adama Pelecha odrazila k levé tyči. Kings vyrovnávají na 2:2! Asistence: Andy Andreoff a Trevor Lewis.

43:29
    Kings se nepodařilo rozehrát a z pravé strany obranného pásma puk vyhodili diagonálně na zakázané uvolnění.
    42:01 Anthony Beauvillier orazítkoval bližší levou tyč!

42:01
    Anthony Beauvillier na pravém křídle na opačné straně ledové plochy napřáhl k nádherné střele, která mířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Peter Budaj ji ale pravým ramenem vyrazil mimo! Skvělý zákrok.

41:43
    Dustin Brown na pravém křídle zavezl puk do útočného pásma a od modré čáry napřáhl ke střele, kterou Jean-François Bérubé bez problému ukryl ve své lapačce.
    40:37 Jeff CARTER - 2:1

40:37
    JEFF CARTER se dostal před bránou k dorážce a bekhendovou střelou po ledě propasíroval puk mezi betony Jeana-Françoise Bérubého do sítě. Kings využili v úvodu třetí třetiny přesilovou hru a dlouhá série Islanders bez inkasovaného gólu, která trvala 166 minut a 44 sekund, je u konce! Asistence: Drew Doughty a Anže Kopitar.

40:01
    Los Angeles Kings vstupuje do závěrečné třetiny třetiny v početní výhodě, která potrvá minutu a jednu sekundu.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-27; Zablokované střely: 8-13; Vhazování: 50%-50%; Hity: 20-18; Přesilové hry: 1/3-0/2; Trestné min.: 4-6.

Třetí třetina začne přibližně ve 3:01.
    Ústřední postava utkání. Brankář Jean-François Bérubé, který drží Islanders nad vodou a během 40 minut neinkasoval!

Prostřední část nabídla úžasný hokej, který na obou stranách přinesl ohromné množství slibných brankových příležitostí. Peter Budaj dělal v bráně Kings všechno možné, aby podruhé neinkasoval, jenže v polovině utkání ho z dorážky podruhé překonal Anders Lee. Samotný závěr druhé části přinesl na obou stranách pořádný rozruch, Jean-François Bérubé ale na rozdíl od protějšku neinkasoval. Skóre podruhé třetině: New York Islanders 2 Los Angeles Kings 0.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:17
    Casey Cizikas se řítil do samostatného úniku, který chtěl zakončit prudkou střelou zápěstím mezi betony Petera Budaje, brankář ze Slovenska je ale včas sevřel k sobě!

39:02
    John Tavares zbytečně fauloval během forčekingu za bránou Petera Budaje a dostal dvě minuty za podražení.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:52
    Jake Muzzin na levém křídle vyrazil do rychlého přečíslení dva na jednoho a Jeff Carter se ocitl v obrovské šanci, z levého kruhu pro vhazování ale mířil mimo!

38:42
    John Tavares se ocitl v levém kruhu pro vhazování ve velké šanci a Peter Budaj jeho střelu zápěstím masou vyrazil před sebe! Islanders se vzápětí dostali k dorážce, i s ní si ale slovenský brankář dokázal poradit!

38:00
    Brock Nelson naskočil zpět na led a začíná zkrácená přesilová hra New Yorku Islanders.

37:56
    Thomas Hickey se nedokázal v blízkosti levé tyče dostat ke střele s příklepem a Peter Budaj volný puk rychle stáhl pod lapačku, aby přerušil hru.

36:53
    Trevor Lewis na pravém křídle napřáhl ke střele zápěstím, se kterou si Jean-François Bérubé hravě poradil.

36:40
    Jake Muzzin byl vyloučen na dvě minuty za podražení a 1 minutu a 21 sekund se bude hrát ve hře 4 na 4.

36:00
    Brock Nelson dostal dvě minuty za sekání a Los Angeles Kings si zahraje přesilovou hru.

35:07
    Anders Lee byl zřejmě hráčem, který na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho pokus těsně nad ledem mířil mezi betony Petera Budaje, slovenský brankář ale dokázal puk vyrazit.

34:36
    Dustin Brown vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Jean-François Bérubé si tentokrát připsal jeden ze snadnějších zákroků, po kterém přichází na řadu reklamní přestávka.
    33:17 Jean-François Bérubé a jeho další fantastický zákrok!

33:17
    Trevor Lewis na pravém křídle nabral rychlost a po zamíchání s pukem na vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl k nádherné táhlé střele zápěstím, která mířila přesně do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Jean-François Bérubé ale předvedl další úžasný zákrok, když ji pravým ramenem vyrazil mimo!

32:36
    Dustin Brown na pravém křídle od mantinelu nahodil puk směrem na přední tyč, kde ho Jean-François Bérubé na moment sevřel v náručí, vzápětí ho ale rychle pustil, aby jeho spoluhráči mohli rozehrát.

31:49
    Puk byl v blízkosti útočné modré čáry Islanders sražen na střídačku a hra byla opět přerušena.

31:29
    Dustin Brown se na levém křídle ocitl v postavení mimo hru a útočná akce Kings byla rychle přerušena.

30:13
    Nic Dowd odpykal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě a Los Angeles Kings hraje v plném počtu.

29:13
    Trevor Lewis se řítil v oslabení do samostatného úniku, který v blízkosti levé tyče zakončil bekhendovým blafákem, jeho následná střela ale zamířila mimo!

28:17
    Josh Bailey na levém křídle napřáhl k prudké střele, která mířila těsně nad ledem k bližší levé tyči, Peter Budaj ji ale dokázal skvělým zákrokem vyrazit a vzápětí si poradit i s následnou dorážkou jednoho z hráčů Islanders!

28:13
    Kings špatně střídali a hráli v šesti! Dvouminutový trest pro hráčkou lavici hostů odpyká Nic Dowd.
    27:09 Anders LEE - 2:0

27:09
    Nick Leddy od modré čáry bekhendem posunul puk doleva na kapitána Johna Tavarese, který napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem. Peter Budaj si sice připsal dobrý zákrok, proti dorážce ANDERSE LEEHO z otočky v blízkosti levé tyče už byl ale bezmocný. New York Islanders využil přesilovou hru a vede 2:0! Asistence: John Tavares a Nick Leddy.

26:54
    Ryan Strome na pravém křídle od modré čáry napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která byla tečována a zamířila vedle pravé tyče brány Petera Budaje.

26:28
    Anders Lee se ocitl mezi kruhy pro vhazování ve slibné šanci, jeho střela zápěstím ale zamířila vedle pravého horního rohu brány.

26:19
    Jake Muzzin dostal menší trest za hákování a Islanders si zahrají po krátké přestávce první přesilovou hru.

25:06
    Jean-François Bérubé musel zasahovat pro další střele, s pokusem Kings ze středního pásma si ale snadno poradil a sevřel puk ve svém náručí.
    24:42 Dustin Brown se ocitl před bránou v obrovské šanci!

24:42
    Tanner Pearson krásnou přihrávkou zpoza brány našel mezi kruhy pro vhazování ze druhé vlny najíždějícího Dustina Browna, který z první mířil po ledě mezi betony brankáře Islanders, Jean-François Bérubé ale předvedl další fantastický zákrok a puk za svá záda nepustil!

24:04
    Marián Gáborík nebezpečně vypálil z kruhu pro vhazování a po zákroku Jeana-Françoise Bérubého se dostal k dorážce Anže Kopitar, i s jeho střelou si ale dokázal brankář Islanders poradit a v rychlém sledu předvedl dva skvělé zákroky!

23:48
    Anders Lee napřáhl na pravém křídle od mantinelu k prudké střele zápěstím, kterou Peter Budaj vyrážečkou vyrazil.
    22:34 Spektakulární zákrok Budaje horní hranou lapačky!

22:34
    Jason Chimera mohl vstřelit svůj druhý gól v utkání, když v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která mířila do bližšího horního rohu brány, Peter Budaj ji ale horní hranou lapačky vyškrábl nad!

22:17
    Dwight King napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke krásné střele zápěstím, která mířila přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Jean-François Bérubé ji ale levým ramenem fantasticky vyrazil mimo!

21:47
    Nick Leddy na pravém křídle tvrdě vypálil od modré čáry, jeho následný pokus al zamířil vedle přední pravé tyče.

21:21
    Jeff Carter na pravém křídle nabral rychlost a z ostrého úhlu nahazoval puk mezi betony Jeana-Françoise Bérubého, brankář Islanders byl ale opět na svém místě.
    20:43 Bérubé předvedl fantastický semafor proti Doughtymu!

20:43
    Drew Doughty napřáhl mezi kruhy pro vhazování k nádherné střele zápěstím, která mířila přesně do pravého horního rohu brány, Jean-François Bérubé ji ale po fantastickém semaforu ukryl ve své lapačce!

20:01
    V Barlays Center právě začala druhá třetina, do které Islanders vstupují s těsným jednobrankovým vedením.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 8-14; Zablokované střely: 4-6; Vhazování: 53%-43%; Hity: 13-7; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.

Druhá třetina začne přibližně ve 2:01.
    Jean-François Bérubé se skvěle rozchytal a drží čisté konto.

LA Kings Sice bylo během úvodní třetiny střelecky aktivnější, jenže New York Islanders podržel skvělými zákroky Jean-François Bérubé, zatímco Peter Budaj na opačné straně nedokázal zachytit nahození Jasona Chimery a puk mu mezi betony po zákroku hrudí mezi betony prošel vestoje do brány. Skóre po první třetině: New York Islanders 1 Los Angeles Kings 0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:28
    Shane Prince na útočné modré čáře prudce zabrzdil a vzápětí se při pokusu o zavezení puku do třetiny Kings ocitl v postavení mimo hru.

19:00
    Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

18:52
    Jake Muzzin z pravého křídla mířil zápěstím ke vzdálenější levé tyči, Jean-François Bérubé ale jeho pokus vyrážečkou vyrazil!

18:41
    Adam Pelech na pravém křídle ihned po vhazování v blízkosti modré čáry vypálil od mantinelu a jeho střela byla přizvednuta vysoko nad. Puk skončil v ochranné síti a hra byla přerušena.

18:37
    Brock Nelson na pravém křídle vyrazil do protiútoku a ještě před útočnou modrou čárou nahodil puk zápěstím na bránu Kings, kde ho Peter Budaj bez problému zastavil v náručí.

17:02
    Scott Mayfield v levém kruhu pro vhazování napřáhl po zpětné přihrávce z rohu útočného pásma ke tvrdé střele s příklepem, která byla těsně před Peterem Budajem zablokována.

16:45
    Peter Budaj si snadno poradil s nahozením Islanders od modré čáry a po rychlém zakleknutí ukryl puk v náručí.

16:23
    Islanders vyhodil puk za bránu Kings tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a mohli odjet rychle střídat.

15:53
    Nic Dowd na pravém křídle zamíchal s pukem a od modré čáry nahazoval kotouč směrem před bránu, kde byl zablokován.

14:53
    Islandars na levém křídle vyrazili do rychlého protiútoku, kterému předcházela nepřesná zpětná přihrávka Kings, a od mantinelu napřáhli k nepříjemně střele mířící po ledě ke vzdálenější pravé tyči, kterou Peter Budaj levým betonem vyrazil mimo!

14:41
    Jeff Carter na pravém křídle nahodil puk z ostrého úhlu směrem na bránu a Jean-François Bérubé ho lapil do lapačky.

13:07
    Calvin de Haan z pravého křídla a ostrého nahodil puk před bránu, kde se jeden z jeho spoluhráčů dostal do zakončení, Peter Budaj ale vytáhl skvělý reflexivní zákrok, když jeho pokus z blízkosti hrudí vyrazil mimo!

12:58
    Marián Gáborík krásně vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Jean-François Bérubé jeho pokus mířící do vzdálenějšího levého horního rohu fantasticky vyrazil vyrážečkou!
    Alan Schwartz chodí na zápasy Islanders od 10. října 1972!

12:50
    Marián Gáborík se snažil v blízkosti levé tyče dostat k dorážce, jenže Jean-François Bérubé rychle zmrazil puk pod lapačkou.

12:25
    Peter Budaj se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Islanders podél hrazení a vzápětí rozehrál.

12:04
    Jean-François Bérubé zatím chytá po svém návratu mezi tři tyče Islanders fantasticky a drží svůj tým nad vodou.

11:16
    Dustin Brown se dostal v blízkosti levé tyče ke střele, z ostrého úhlu ale neměl šanci brankáře Islanders překonat.

10:39
    Anže Kopitar se ocitl v levém kruhu pro vhazování ve velké šanci, jeho následná střela zápěstím ale zamířila vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány a Jean-François Bérubé nakonec nemusel zasahovat! To byla velká šance.
    Maskot New Yorku Islanders dnes nechybí v Barclays Center.

10:24
    Peter Budaj ukryl nahození Islanders ze středního pásma ve svém náručí a po zákroku slovenského brankáře přichází na řadu první reklamní přestávka.

09:55
    Kings na pravém křídle napřáhli od modré čáry k nepříjemné střele s příklepem, kterou Jean-François Bérubé hrudí po těžkém zákroku vyrazil mimo tři tyče své brány!

09:17
    Adam Pelech na pravém křídle od modré čáry nahazoval puk před bránu, kotouč ale bez teče zamířil mimo.

09:12
    Kings se během pár sekund nepodařilo dvakrát v rychlém sledu rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění.

08:36
    Andy Andreoff z levého křídla nebezpečně nahodil puk před bránu a po zákroku brankáře Jeana-Françoise Bérubého snažili Kings dostat k dorážce, ovšem marně!

07:24
    Nikolaj Kuljomin v blízkosti levého vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, která byla mezi kruhy pro vhazování sražena mimo.

06:38
    Vzápětí to zkoušel v pravém kruhu pro vhazování Dwight King, jehož střela zápěstím po ledě zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

06:28
    Anže Kopitar mohl v blízkosti pravé tyče po střele od modré čáry dorážet puk za záda Jeana-Françoise Bérubého, jenže brankář Islanders si s oběma pokusy Kings poradil a vyrazil je!

05:25
    Puk po útočné snaze po pravém křídle skončil v ochranné síti a hra byla přerušena. Zatím sledujeme pořádně divoký hokej.

04:25
    John Tavares vzápětí napřáhl k další nepříjemné jedovaté střele, proti které Peter Budaj musel zasahovat a po skvělém zákroku ji ukryl ve svém náručí!

02:49
    Shane Prince mohl rychle navýšit vedení Islanders, jeho prudká střela z levého kruhu pro vhazování ale zamířila vedle bližšího levého horního rohu brány Petera Budaje.
    02:30 Jason CHIMERA - 1:0

02:30
    JASON CHIMERA na levé křídle od mantinelu z ostrého úhlu nahazoval puk směrem pod horní tyč a kouč se od hrudi Petera Budaje odrazil mezi jeho betony a do brány. Kings inkasovali hodně smolný gól a Islanders vedou v Barclays Center 1:0! Asistence: Stephen Gionta.

02:21
    Brayden McNabb na levém křídle od modré čáry napřáhl ke střele, která mířila těsně nad ledem ke vzdálenější pravé tyči, Jean-François Bérubé ji ale ukryl v lapačce!

02:08
    Andy Andreoff vzápětí vypálil z opačného kruhu pro vhazování a jeho střela z levého křídla skončila v náručí Jeana-Françoise Bérubého, který si připsal další dobrý zákrok.

01:55
    Dustin Brown na vrcholu pravého kruhu pro vhazování vzápětí napřáhl ke krásné táhlé střele s příklepem, která mířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Jean-François Bérubé ji ale skvěle vyrážečkou vytáhl mimo!

01:33
    Alec Martinez tvrdě vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Jean-François Bérubé si po podržení puku připsal první úspěšný zákrok.

01:24
    Jeff Carter je po Sidneym Crosbym z Pittsburghu druhým nejlepším střelcem v letošním ročníku NHL.

00:47
    Jeff Carter napřáhl v pravém kruhu pro vhazování k jedovaté střele, která zamířila vedle bližšího horního rohu brány.

00:19
    Marián Gáborík z pravého křídla nebezpečně nahodil puk před bránu a na vzdálenější levé tyči se málem dostal do zakončení Anže Kopitar, před kterým odvracel puk Josh Bailey.

00:12
    Utkání v Barclays Center před pár okamžiky začalo a Islanders během prvního střídání po 12 sekundách vyhodili puk po nepřesné přihrávce na pravém křídle na zakázané uvolnění.

00:01

Hokejisté obou týmů už jsou připraveni na hrací ploše a do začátku utkání v Barclays Center, ve kterém na straně Kings budeme sledovat dva slovenské hokejisty brankáře Petera Budaje a útočníka Mariána Gáboríka, zbývá jen několik málo okamžiků. Jste připraveni?
    Jean-François Bérubé je připraven zamknout bránu Islanders!

New York Islanders: Bérubé (Greiss) – Leddy, Pelech, Hickey (A), Mayfield, de Haan, Seidenberg – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey (A) – Beauvillier, B. Nelson, R. Strome – Prince, Cizikas, N. Kuljomin – Chimera, Quine, Gionta. Hlavní trenér: Doug Weight.

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Muzzin, Doughty (A), McNabb, Martinez, Forbort, Gravel – King, Kopitar (C), Gáborík – Pearson, J. Carter (A), D. Brown – Lewis, Dowd, Andreoff – Clifford, N. Shore, Nolan. Hlavní trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Tom Kowal, Dean Morton. Čároví: Scott Driscoll, Mark Shewchyk.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Marián Gáborík (LAK) 4+5, +/- 0
    Peter Budaj (LAK) 39 zápasů, 935 zákroků, 78 gólů, průměrná procentuální úspěšnost zákroků 91,7%

Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

24.11.16 Los Angeles Kings – NY Islanders 4:2

Los Angeles Kings:

Los Angeles Kings na ledě New Yorku Islanders v neděli v noci zahájí trip, během něhož ho čekají v šesti dnech čtyři venkovní utkání v řadě předtím, než ve Staples Center proběhne o víkendu NHL All-Star Game. Kings během série sedmi domácích zápasů třikrát vyhráli a čtyřikrát prohráli a tři body je dělí od účasti v playoff, na rozdíl od svých soupeřů ale mají zápasy k dobru. V bráně týmu z Kalifornie by neměl chybět Peter Budaj, který proti Islanders 24. listopadu předvedl 22 zákroků a přispěl k výhře svého týmu 4:2.

New York Islanders:

V bráně Islanders se poprvé od 19. prosince představí brankář Jean-Francois Bérubé, kterého draftovali v roce 2009 ve čtvrtém kole Kings a dva roky strávil v American Hockey League. New York Islanders v posledním zápase v Barclays Center porazil v pátek v noci 3:0 Dallas a do utkání proti Los Angeles Kings bude vstupovat se dvěma výhrami v řadě. Domácí hokejisté se budou muset obejít ze útočníka Andrewa Ladda a obránce Johnnyho Boychucka. Islanders udrželi proti Bostonu i Dallasu čisté konto a 126 minut a 7 sekund neinkasovali gól. Dokáží porazit i Kings?

New York Islanders se nachází ve Východní konferenci na posledním místě a v neděli v noci se bude snažit ztížit cestu do playoff Los Angeles Kings, které v Západní konferenci dělí pouhé tři body od osmého Calgary. Oba týmy budou do druhého letošního vzájemného duelu vstupovat v odlišné formě. Islanders se dvěma výhrami, zatímco Kings prohrami.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Chimera (Gionta), 28. Lee (Tavares, Leddy), 50. Lee (Leddy, Jo. Bailey), 60. Tavares (N. Kuljomin, Hickey) – 41. J. Carter (Doughty, Kopitar), 45. Doughty (Andreoff, Lewis)

Rozhodčí: Tom Kowal, Dean Morton. Čároví: Scott Driscoll, Mark Shewchyk

Diváci: 15138