Vsetín – Opava 6:2 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 2:3 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 10:2 (kon.)
Mor. Budějovice – David Servis 10:3 (kon.) | Žďár n/S – Písek 7:2 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 8:3 (kon.) | Tábor – Kolín 2:1 (po pr.) | Řisuty – Bílina 5:1 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:1 (2:0 po s.n.) | Jablonec n/N – Sokolov 5:2 (kon.) | Kobra – Děčín 7:0 (kon.)
Klatovy – Vrchlabí 5:6 (po pr.)
SKLH Žďár nad Sázavou
7:2 (0:2, 3:0, 4:0)
IHC Králové Písek
Středa 25.01.2017, 18:00 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR) • 29. kolo

Plameny po nepovedené první třetině kdy prohrávaly 0:2 nakonec v té druhé otočily na 3:2 a ve třetí ještě čtyřmi góly završily konečný stav zápasu na 7:2 a z dnešního utkání tak berou všechny tři body do tabulky. (20:14:31)

59:40
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Hanus – 2 min., sekání).

59:09
    Necelou minutu před koncem utkání se snaží ještě hosté kombinovat před domácí brankou.

57:28
    Suchanova střela z mezikruží letěla nad Řehořovu bránu. Zhruba dvě a půl minuty před koncem zápasu se bude se vhazovat před Řehořem.

54:57
    Žďár právě vstřelil branku!

Plameny se prosazují i ve vlastním oslabení. Po krásné kombinaci dva proti jednomu se po Juráňově nahrávce prosadil LUKÁŠ PATÁK, který navýšil už na 7:2 pro Žďár. Asistence: Marcel Juráň

53:00
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vítek D. – 2 min., sekání).

52:56

Plameny dávají gól číslo 6.

Po Hortově nahrávce se před brankovištěm prosadil TOMÁŠ STŘECHA, který navýšil žďárské vedení už na 6:2. Asistence: Lukáš Hort

51:28
    Do odkryté brány mohl zakončovat Kuřítko, ale bohužel pro domácí netrefil vůbec bránu.

50:29
    Vítkova střela od modré čáry se odrazila od břevna do ochranné sítě. Vhazovat se tak bude před Gábou.

49:17
    Dnešní utkání na Bouchalkách sleduje 645 diváků.

48:55
    Jednoduchou střelu Roda od modré přikryl Řehoř v lapačce.

47:32

Kolda vystřelil od modré na zadní mantinel. Od něho se puk odrazil na hokejku MARTINA KUŘÍTKA, který ho dopravil až do písecké brány. Stav zápasu – 5:2 pro Plameny. Asistence: Josef Kolda, Martin Červenka

47:03
    Dobrou střelu jednoho z domácích v klidu kryje Gába. Bude se vhazovat právě před brankářem hostů.

45:17

Žďár odskakuje už o dvě branky.

Čech našel parádní nahrávkou před bránou postaveného LUKÁŠE PATÁKA, který neměl problém z první zakončit do hostující brány. Asistence: Martin Čech, Marcel Juráň

44:45
    Červenkova dělovka z levého kruhu letěla nad hostující branku.

43:55
    Zakázané uvolnění Písku. Vhazovat se bude před Gábou.

43:08
    Do obrovské šance se dostal Gregar, ale místo střeli volil kličku, která se nakonec ukázala jako volbou špatnou, protože mu Gába nedal u levé tyče žádný prostor pro zakončení.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 30. Kovářů (Pleva, Vítek D.), 30. Červenka (Kuřítko, Hort), 36. Bureš (Červenka), 46. Paták (Čech, Juráň), 48. Kuřítko (Kolda, Červenka), 53. Střecha T (Hort), 55. Paták (Juráň) – 10. Drda (Rod, Suchan), 16. Urbanec (Suchan)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Beneš, Kolda, Smejkal, Hort – Červenka, Kunstmüller, Vítek D., Bureš, Kuřítko, Gregar, Kovářů, Střecha T., Juráň, Pazourek, Paták, Čech, Pytlík
    IHC Králové Písek: Gába (Hauser) – Procházka, Hřebíček, Červinský, Hanus, Pavlíček, Koutenský, Suda – Pašek, Kepka, Šuhaj, Koupal, Suchan, Urbanec, Strnad, Drda, Rod, Klas

Rozhodčí: Barek – Špringl, Tasch