Toljatti – Omsk 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:2 (po pr.)
Nižněkamsk – Novokuzněck 3:2 (2:1 po s.n.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Ufa 6:2 (kon.)
Viťaz – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Soči – Čerepovec 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Petrohrad 1:2 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Středa 25.01.2017, 17:00 • TatNeft Arena • KHL

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a těším se příště na počtenou! (19:36:23)

Zblokované střely: 10 -12

Drama končí 11 sekund před koncem prodloužení. Milovzorov s Okulovem se postarali o vítězství Sibiru v prodloužení. Prodloužení bylo pěkné, oba týmy předvedly krásné akce, situace a útočné výpady. Dva body však získává Sibir, kterému se body náramně hodí v boji o play off. Konečné skóre Kazaň – Novosibirsk 1:2 pp.

64:49
    Sibir právě vstřelil branku!
    Okulov s Milovzorovem ujeli a v přečíslení dva na jednoho vyřešili přihrávkou, Garipov se sice přesunul, ale ne dostatečně. Sibir skóruje a vyhrává 2:1 v prodloužení. Autorem branky je JEGOR MILOVZOROV. Asistence: konstantin Okulov.

64:34
    Garipov kryje další pokus Okulova.

63:54
    Hosté se sami vyhnali z útočného pásma nepovedeným pasem.

63:36
    Brejk Tkačjova, Taylor skvěle!

63:13
    Alexejev operuje v útoku.

62:12
    Obuchovovi kotouč hosté urazili. Už se dostával před Taylora, pak ale zafungovala hostující defenzíva.

61:42
    Sekáč ve velké šanci nedal! Pokračuje se.

60:50
    Okulov pálil z mezikruží, minul prostor mezi třemi tyčemi.

60:29
    Kemppainen se vynořil zpoza brány, ale Garipov si pohlídal jeho výpad.

60:01
    Úvodní buly pro Sibir.

60:01

Vyrovnané utkání. Po třech třetinách máme skóre 1:1 a čeká nás prodloužení. Kazaň hraje víc útočně, kdežto Sibir hraje na brejky a čeká na chyby domácích. Sibir dlouho prohrával o jednu branku, avšak dokázal srovnat při početní výhodě. Kdo získá druhý bod? Sledujte.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 26. Varnakov (Malychin, Obuchov) – 48. Ignatovič (Boychuk, Naumov), 65. Milovzorov (Okulov)

Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Ohtamaa, Tokranov, Elliott, Jordán, Batyršin, Sidorov, Jarullin, D. Musin – M. Lazarev, Tkačjov, Lukojanov – D. Chlystov, Soloduchin, Sekáč – Obuchov, Malychin, Varnakov – Glinkin, An. Popov, M. Gluchov.
    HC Sibir Novosibirsk: Taylor (Krasikov) – K. Vorobjov, Mišarin, K. Alexejev, Polášek, Beljakov, Ignatovič, Naumov – Sannikov, Kemppainen, Šalunov – Skabelka, Chlopotov, Pervušin – Milovzorov, Okulov, Boychuk – Zyrjanov, A. Gluchov, Sokolov – Arťomov.

Rozhodčí: Ansons, Bělov – Litvinov, Ponamarenko