Třinec – Ostrava 1:0 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:2 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
Sokolov – Karlovy Vary 7:0 (kon.) | Žižkov – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Brno – Opava 3:1 (kon.)
Liberec – Ferencváros 3:2 (kon.) | Wisla Krakov – Žilina 2:1 (kon.) | Sparta – Sturm Graz 5:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:3 (1:2)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 28.01.2017, 11:00 • Na Stroupách (UMT) • Přípravný zápas

90
    Po rohu se do gólové šance dostal ještě Jáša, z malého vápna poslal balon jen do Hanuše!

90
    Krásnou střelu Peška nyní skvěle vyrazil Hanuš. Následuje ještě roh pro Dynamo.

69
    Gólová šance hostů! Z pravé strany předložil Wermke do vápna balon nabíhajícímu Peškovi, těsně před budějovickým záložníkem odkopl míč mimo vápno vracející se Fulnek!

67
    Z ničeho nic se domácí dostali do velké šance! Rabušic se uvolnil na hranici vápna a jeho povedenou střelu zastavila tyč za Staňkem!

59
    Patrik Fiala sestřelil u lajny Kladrubského a dostává žlutou kartu.

50
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté velmi rychle odpovídají, když centr Wermkeho zakončil na malém vápně důrazný LUKÁŠ MATĚJKA – 2:3!

47
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Centr z pravé strany propadl přes Staňka k volnému MICHAELU RABUŠICOVI, který do prázdné brány srovnává na 2:2!

45
    Centr z pravé strany doputoval k Dvořákovi, který hlavou poslal míč do břevna. Od něj se balon odrazil přímo k MICHAELU RABUŠICOVI, který snížil na 1:2!

29
    Jihočeši po povedené akci navyšují vedení na 2:0! ROMAN WERMKE utíkal po levé straně, následně si nechal Táborským narazit balon a pěknou technickou ranou z hranice vápna obstřelil brankáře Rakovana!

11
    Na polovysoký centr Fundy si naběhl na přerdní tyč JINDŘICH KADULA, který efektivní patičkou překonal domácího gólmana Rakovana!

Aleš Strouha

Branky: 45. Rabušic, 47. Rabušic – 11. Kadula, 29. Wermke, 50. Matějka

Karty:   59. Fiala (JIH)

FC Vysočina Jihlava:
    1. poločas: Rakovan – Nový, Vedral, Krejčí, Novotný – Hronek, Urblík, Zoubele, Batioja – Rabušic, Dvořák.
    2. poločas: Hanuš – Fulnek, Vedral, Kryštůfek, Fiala – Záviška, Nový, Batioja, Popovič – Rabušic, Ikaunieks.

SK Dynamo Č. Budějovice: Hajdušek – Klesa, Šourek, Novák, Funda – Kladrubský, Hála – Vopat, Kadula, Wermke – Táborský.
    Náhradníci: Staněk – Jáša, Čavoš, Matějka, Pešek, Čermák, Vaněk

Rozhodčí: Denev – Kadlec, Zaplatilová