Standard – Kortrijk 0:3 (kon.) | Genk – Mouscron 1:0 (kon.) | Eupen – Waasland-Beveren 0:2 (kon.)
Oostende – Mechelen 2:0 (kon.)
KAS Eupen
0:2 (0:2)
Waasland-Beveren
Sobota 04.02.2017, 20:00 • Stadion am Kehrweg • Belgická liga • 25. kolo

90
    Poslední střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Conté, přichází Cools.

89
    Žlutou kartu ještě dostává Cerigioni (KV Red Star Waasland-Beveren).
    89. (EUP)

89
    V samotném závěru zápasu domácí celek zahrozil pokusem, který prosvištěl těsně vedle levé tyče. Kdyby jen byla tato střela o něco přesnější, bylo by na pořadu večera pořádné drama. takhle z toho ale je pouze odkop od brány.

87
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: Langila nahradil Boljević.

84
    Žlutá karta pro Marqueta (KV Red Star Waasland-Beveren). Důvod? Zatažení soupeře za dres.

81
    Köteles (KV Red Star Waasland-Beveren) dlouho otálel s rozehrávkou nepřímého volného kopu, a hlavní arbitr mu proto udělil žlutou kartu.

77
    Prvním karetně potrestaným hráčem utkání je za podražení Seck (KV Red Star Waasland-Beveren).

74
    Avizovaná výměna v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: své činnosti na hřišti ukončil Myny a zahrát si přišel Cerigioni.

71
    KAS Eupen střídal naposledy: hrací plochu opustil Hackenberg a své fotbalové dovednosti přišel předvést Ocansey.
    53. Hackenberg (EUP)

53
    Luis García se postavil k rozehrávce nařízeného přímého volného kopu a svým načechraným centrem oslovil Hackenberga, jenž z hranice malého vápna nechal vyniknout hostujícího gólmana.

46
    Další střídání v týmu KAS Eupen: na trávník se nevrátil ani Amani, místo něhož hraje Brüls.

46
    O poločasové přestávce proběhlo v týmu KAS Eupen střídání: do druhé půle se nepodívá Suárez, na jeho místo přišel Dompé.
    38. Olivier MYNY - 0:2

38
    Waasland právě vstřelil branku!
    Hosté unikají svým soupeřům na rozdíl dvou tref. Náskok svého týmu zdvojnásobil OLIVIER MYNY, jenž ze značky penalty znovu prostřelil Van Crombrugge po Ganově přihrávce zprava. Úspěšný střelec tak má zaděláno na hattrick.
    16. Olivier MYNY - 0:1

16
    Padlo to tam po čtvrthodině hry a do vedení se dostává hostující celek. Na přihrávku z levého okraje vápna si do předbrankového prostoru naběhl špatně pokrytý OLIVIER MYNY a Van Crombruggeho zblízka nekompromisně prostřelil.
    5. Langil (WAS)

5
    První obrovská šance zápasu nastala už v jeho páté minutě a vytvořil si ji Waasland-Beveren. K levému rohu vápna si nakráčel Langil a po jeho tvrdé střele balon orazítkoval pravou brankovou konstrukci. Van Crombrugge měl tak hodně štěstí, protože velmi brzy mohl přijít o čisté konto.