Kladno – Písek 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Havlíčkův Brod 0:4 (kon.) | Kolín – Olomouc 3:4 (kon.)
Berani Zlín – Pardubice 3:4 (kon.) | Slavia – Havířov 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Vsetín 3:2 (kon.)
Letňany – Vítkovice 2:3 (kon.)
Berani Zlín
3:4 (0:0, 3:3, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 18.02.2017, 12:30Extraliga staršího dorostu • 16. kolo

58:54
    Se šancemi Zlína to vypadá špatně, vyloučen byl totiž Dřímal na dvě minuty za nedovolené bránění.

57:19
    To bude hodně zajímavý konec třetí třetiny. Dvě minuty totiž odpyká Daniel Blažej (PCE) za sevření puku rukou.

52:57
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Blažej – 2 min., držení protihráče).

48:46
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Chára – 2 min., hrubost).

48:18
    Hamrlík se provinil krosčekem. Pardubice budou hrát dlouhou přesilovou hru 5 na 3.

48:02
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Leška – 2 min., hákování).

35:08
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Leška – 2 min., podražení).

30:43
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matýs – 2 min., napadení).

23:32
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Hamrlík – 2 min., hákování).

20:56
    Bude z toho však první přesilová hra pro hosty. Za podražení je vyloučen Gába (ZLN).

14:50
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Antoníček – 2 min., podražení).

10:43
    Prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu je Rudy (PCE), který odpyká dvě minuty za sevření puku rukou.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 23. Sedláček (Lekeš), 29. Kočica (Dobiáš, Hamrlík), 38. Fajkus (Pröschl, Sebera) – 23. Kostka (Chára, Matýs), 27. Chára (Kostka, Machač), 28. Kostka (Dubovči), 50. Pochobradský (Matýs, Kostka)

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Prchal, Gába, Dřímal, Hamrlík, Suhradda, Jaroněk, Marek – Světlík, Proschl, Kočica, Lekeš, Sebera, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Leška
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Dubovči, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Javůrek, Blažej – Machač, Pochobradský, Koffer, Antoníček, Kostka, Chára, Blümel, Bucek, Matýs

Rozhodčí: Fiedler – Bryška, Novák