Kladno – Písek 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Havlíčkův Brod 0:4 (kon.) | Kolín – Olomouc 3:4 (kon.)
Berani Zlín – Pardubice 3:4 (kon.) | Slavia – Havířov 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Vsetín 3:2 (kon.)

58:54
    Se šancemi Zlína to vypadá špatně, vyloučen byl totiž Dřímal na dvě minuty za nedovolené bránění.

57:19
    To bude hodně zajímavý konec třetí třetiny. Dvě minuty totiž odpyká Daniel Blažej (PCE) za sevření puku rukou.

52:57
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Blažej – 2 min., držení protihráče).

51:24
    Pardubice ale velmi dobře vyčkávají na své šance a hrozí z protiútoků. Kořének měl teď co dělat, aby vyrazil střelu ramenem nad bránu.

49:57
    A mohlo být ještě hůře, Pardubice šly do rychlého protiútoku, ale trefily pouze brankovou konstrukci.

49:14
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice se přeci jen radují z gólů. Kořének zachytil první střelu, ale puk se poté odrazil tak nešťastně, že skončil přímo na holi MICHALA POCHOBRADSKÉ, jenž poslal svůj celek do vedení. Asistence: Ondřej Matýs, Martin Kostka.

48:46
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Chára – 2 min., hrubost).

48:18
    Hamrlík se provinil krosčekem. Pardubice budou hrát dlouhou přesilovou hru 5 na 3.

48:02
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Leška – 2 min., hákování).

42:55
    Naprosto úžasný zákrok Kořénka! Pardubice jely do přečíslení dva na jednoho, hráči si dvakrát vyměnili puk, ale zlínský gólman se parádně přesunul a lapil kotouč! Opravdu krásný hokejový moment.

38:53
    Zlínští jsou nyní daleko lepším týmem, ale ani jedna z jejich velkých šancí se nakonec neujala. Vlk může být hodně rád, měl i trochu štěstí.

37:40
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí se už v plném počtu rychle dostali k protiútoku. První střela byla zblokována, ale pak se ve skrumáži dostal k puku SEBASTIAN FAJKUS, jenž zachoval klidnou hlavu a přesnou střelou překonal gólmana hostů. Asistence: Matěj Pröschl, Matěj Sebera.

35:08
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Leška – 2 min., podražení).

33:55
    Sedláček se dostal k odraženému kotouči, ale svým zakončením trefil pouze břevno. Domácí byli hodně blízko vyrovnání.

30:59
    Hosté hned po vhazování vyrazili do útoku, ale na Kořénka si nepřišli. Tohle se Zlínu hrubě nepodařilo.

30:43
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matýs – 2 min., napadení).

28:26
    No tak druhá třetina nabízí naprosté gólové hody. První střela zlínských z pravé strany se ještě neujala, ale následná dorážka si už cestu do brány našla. JONÁŠ KOČICA tak opět upravuje skóre. Asistence: Vojtěch Dobiáš, Matyáš Hamrlík.

27:54
    Hosté svého soupeře nešetří. S průnikem útočícího hráče si ještě domácí brankář věděl rady, ale na další dorážky už odpověď najít nemohl. MARTIN KOSTKA byl totiž dostatečně důrazný a pohotový. Asistence: Dominik Dubovči.

26:02
    Parádní, rychlá akce Dynama končí brankou. Po pravé straně utekl Kostka, jenž předložil puk na sjíždějícího DOMINIKA CHÁRU . Ten s šancí naložil parádně a nedal Kořénkovi šanci. Asistence: Martin Kostka, Michal Machač.

23:32
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Hamrlík – 2 min., hákování).

22:35
    Bleskurychlá odpověď domácích. Ti vystihli špatnou rozehrávku soupeřova gólmana a vstřelil branku do prázdné klece. Lekeš vybojoval puk a poslal ho na ROBERTA SEDLÁČKA, jenž neměl problém s upravením skóre. Asistence: David Lekeš.

22:13
    Hosté to přeci jen zvládli. S první střelou si ještě Kořének dokázal poradit, ale na následnou dorážku do prázdné brány už byl krátký. MARTIN KOSTKA. Asistence. Dominik Chára, Ondřej Matýs.

20:56
    Bude z toho však první přesilová hra pro hosty. Za podražení je vyloučen Gába (ZLN).

19:00
    Hned na to další obrovská šance Pardubic. Tentokrát hosté dostali puk přímo před zlínského brankáře, ale v klíčové chvíli zakončovali nad bránu.

18:42
    Pochobradský dostal puk na úroveň kruhů, odkud provětral beton Kořenka. Ten je ale dnes ve výborné formě.

14:50
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Antoníček – 2 min., podražení).

10:43
    Prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu je Rudy (PCE), který odpyká dvě minuty za sevření puku rukou.

03:00
    Matýs unikl obraně soupeře, ale v nájezdu neuspěl. Jeho bekhendový blafák Kořének dobře vystihl. Akce ale pokračoval, ale i tentokrát byl zlínský brnakář úspěšný.

02:22
    Velká šance Dynama! Blümel dostal zpoza brány namazáno do prostoru před bránou, ale jeho střela trefila pouze brusli spoluhráče.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 23. Sedláček (Lekeš), 29. Kočica (Dobiáš, Hamrlík), 38. Fajkus (Pröschl, Sebera) – 23. Kostka (Chára, Matýs), 27. Chára (Kostka, Machač), 28. Kostka (Dubovči), 50. Pochobradský (Matýs, Kostka)

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Prchal, Gába, Dřímal, Hamrlík, Suhradda, Jaroněk, Marek – Světlík, Proschl, Kočica, Lekeš, Sebera, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Leška
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Dubovči, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Javůrek, Blažej – Machač, Pochobradský, Koffer, Antoníček, Kostka, Chára, Blümel, Bucek, Matýs

Rozhodčí: Fiedler – Bryška, Novák