San Jose – Nashville 1:3 (kon.) | Buffalo – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (kon.)
Carolina – Toronto 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Colorado – Ottawa 2:4 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 4:3 (kon.) | Arizona – New Jersey 5:4 (kon.) | Vancouver – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Los Angeles – Washington 4:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 4:2 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Florida Panthers
Neděle 12.03.2017, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • NHL

58:02
    Reimer je na střídačce, začíná power-play Floridy.

58:02
    Hosté si berou oddechový čas.
    57:37 Ondřej PALÁT - 3:2

57:37
    Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí dokonávají obrat a vedou! Od modré čáry nahodil Šustr, před Reimerem tečoval ONDŘEJ PALÁT a puk skončil za bezmocným Reimerem. Rozhodčí se šel ještě přesvědčit k videu, zda nebyla teč dosažena vysokou holí, ale po chvíli byl gól uznán. Asistence: Andrej Šustr.

45:51
    Přesilovka pro domácí, dvě minuty za podražení dostal Derek MacKenzie.

39:06
    Dvě minuty dostal jak domácí Jake Dotchin, tak i hostující Vincent Trocheck. Oba pykají za hrubost.

30:31
    Ihned po buly se puk dostal k volnému Huberdeauovi, ten okamžitě vystřelil, ale Vasilevskij vytáhl skvostný zákrok lapačkou.

30:28
    Tampa Bay jde do tří, Andrej Šustr totiž dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    30:11 Yanni GOURDE - 2:2

30:11
    Domácí vyrovnávají. Trocheck přišel o puk, před néj se natlačil YANNI GOURDE a byť byl faulován, dokázal Reimera překonat střelou po ledě. Dal svůj první gól v NHL a to dokonce ve vlastním oslabení. Bez asistence.

29:24
    Série vyloučení pokračuje, dvě minuty za krosček na Jágra dostal domácí Luke Witkowski.

26:35
    A další vyloučení, nyní na obou stranách. Domácí Ondřej Palát a hostující Colton Sceviour dostali dvě minuty za hrubost.

26:17
    No a Alex Petrovic dostává ještě jeden desetiminutový osobní trest, takže zápas pro něj končí.

26:17
    Alex Petrovic dostal dvě minuty za hrubost a 10 minut osobní trest.
    23:43 Nikita KUČEROV - 1:2

23:43
    Domácí využívají přesilovku. Po rychlé kombinaci se puk dostal na pravou stranu, odkud se ranou z první prosadil NIKITA KUČEROV a trefil volný prostor v Reimerově brance. Asistence: Victor Hedman, Jonathan Drouin.

22:58
    Domácí Gabriel Dumont dostal pětiminutový trest za bitku, stejný trest má i Keith Yandle, který navíc dostal dvouminutový trest za hrubost.
    19:13 Mark PYSYK - 0:2

19:13
    Florida právě vstřelila branku!
    Hosté dávají druhou branku. Po krátkém víření v pásmu vystřelil od modré čáry MARK PYSYK a puk prošel přes chumel hráčů za Vasilevského. Florida vede 0:2! Asistence: Reilly Smith, Aleksander Barkov.
    16:32 Jaromír JÁGR - 0:1

16:32
    Po několika střelách se puk odrazil od Vasilevského a JAROMÍR JÁGR se z velmi ostrého úhlu trefil do odkryté branky naprosto přesně. Puk se za brankovou čáru odrazil od tyčky, tohle snad ani nešlo trefit lépe. Asistence: Aleksander Barkov, Jonathan Marchessault.

14:22
    Je tu přesilovka pro Floridu, dvouminutový trest za hákování dostal Ondřej Palát.

07:27
    Dvě minuty za držení dostal hostující Jason Demers.

01:59
    Po dlouhém držení a několika úderech je po bitce, tohle asi nemělo vítěze. Jak J. T. Brown, tak i Alex Petrovic dostali pětiminutové tresty za bitku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 24. Kučerov (Hedman, Drouin), 31. Gourde, 58. Palát (Šustr) – 17. Jágr (Barkov, Marchessault), 20. Pysyk (R. Smith, Barkov)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Budaj) – Dotchin, Hedman, Strålman (A), Garrison, Šustr, Coburn (A), Witkowski – Kučerov, Point, Palát (A) – Drouin, Gourde, Killorn – J.T. Brown, Peca, Erne – McKegg, Dumont.
    Florida Panthers: Reimer (Berra) – Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Pysyk, Demers, Matheson – Jágr, Barkov, R. Smith – Sceviour, Trocheck, Huberdeau – Marchessault, Bjugstad, Vanek – Malgin, MacKenzie (C), J. Jokinen (A).

Rozhodčí: Dwyer, Rehman – Devorski, Racicot

Diváci: 19 092