Angers – Monaco 0:1 (kon.) | Nancy – Rennes 3:0 (kon.) | Bordeaux – Méty 3:0 (kon.)
Lyon – Lorient 1:4 (kon.) | Dijon – Bastia 1:2 (kon.) | Caen – Montpellier 0:2 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
3:0 (1:0)
Stade Rennes
Sobota 08.04.2017, 20:00 • Stade Marcel Picot, Tomblaine • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:49:37)

Dnešní utkání končí jednoznačným výsledkem, domácí byli lepší, Rennes nepředvedlo vůbec nic, ze strany hostů to byl doslova žalostný výkon. Jedině zhruba posledních deset minut se dá, z pohledu Rennes, hodnotit trochu přísnějšími měřítky, to je ale samozřejmě málo.

90+3

90+3
    Hraje se ve středu hřiště, utkání se již v klidu dohraje.

90+1
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Joeffrey Cuffaut, přichází Alou Diarra.

90+1
    Tři minuty se ještě bude hrát nad rámec devadesáti minut.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Rennes až v posledních minutách vystrkuje drápky, to je ale již pozdě.
    87. Saïd (Rennes) prověřil pozornost domácího gólmana

87
    N'Dy Assembé předvedl skvělý reflex po střele Saïda, hosté mohli korigovat skóre, ale v cestě stál pozorný gólman Nancy.

86
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Issiar Dia, přichází Antony Robic.

86
    Joris Gnagnon (Rennes) rozehrál, ale branku soupeře přestřelil.

85
    Nakonec to hosté mohou zkusit z volného kopu z nějakých pětatřiceti metrů od branky Assembého.

84
    Rennes opět na útočné polovině, ale hosté si vůbec neví rady jak překonat defenzivní val soupeře.

82
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Adrien Hunou.

81
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Fait Maouassa, přichází Loic Puyo.

80
    Posledních deset minut zbývá do závěrečného hvizdu, Rennes se snaží o zkorigování skóre.

79
    Zranění Faita Maouassy je asi vážnější a nakonec zřejmě budou muset domácí střídat.

78
    Nakonec vstává až s podporou lékařů týmu, kteří mu pomáhají mimo trávník a Fait Maouassa nemůže došlápnout na pravou nohu.

Martin Dvořák

Branky: 11. Dalé (Maouassa), 51. Dia (Maouassa), 65. Dia (Cabaco)

Karty:   1. Muratori (NAN), 33. Cuffaut (NAN) – 67. Diakhaby (REN)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:16.
    AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé – Cuffaut (90+1. Diarra), Chrétien, Cabaco, Muratori – Cétout, Guidileye, Pedretti – Dia (86. Robic), Dalé, Maouassa (81. Puyo).
    Náhradníci: Černik – Diarra, Robic, Marchetti, Hadji, Puyo, Koura.

Stade Rennes: Costil – Danzé, Mexer, Gnagnon, Figueiredo – Mubele, Chantôme (46. Diakhaby), Prcić (82. Hunou), André – Saïd – Sio (60. A. Kalulu).
    Náhradníci: M'Bolhi – Mendes, G. Fernandes, A. Kalulu, Lenjani, Diakhaby, Hunou.

Rozhodčí: Brisard – Luzi, Haquette