Gruzie – Irsko 1:1 (kon.) | Srbsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Albánie – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Finsko – Island 1:0 (kon.) | Wales – Rakousko 1:0 (kon.) | Izrael – S. Makedonie 0:1 (kon.)
Španělsko – Itálie 3:0 (kon.) | Ukrajina – Turecko 2:0 (kon.)
Srbsko
3:0 (2:0)
Moldavsko
Sobota 02.09.2017, 18:00 • Stadion FK Partizan, Bělehrad (SRB) • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina D

Fotbalisté Srbska prožili další skvělý večer, když v Bělehradě za deštivého počasí stejně jako loni porazili Moldavsko rozdílem třídy, a do Dublinu budou cestovat pozitivně naladěni. O osudu utkání rozhodlo v prvním poločase deset minut, během nichž se prosadili Mijat Gaćinović a Aleksandar Kolarov. Skvělý zápas odehrál také Aleksandar Mitrović, který byl za svou snahu odměněn devět minut před koncem a během posledních pěti kvalifikačních zápasů vstřelil svůj šestý gól. Konečný výsledek: Srbsko 3 Moldavsko 0. (19:53:18)

90+2

90+1
    Nad rámec zápasu v Bělehradě byly nastaveny 2 minuty.

90
    Devadesátá minuta téměř vypršela. Srbsko vede 3:0.

89
    Radu Gînsari na pravé straně hřiště rozehrál po přetaženém a odvráceném centru z levé strany šestnáctky rohový kop, následný centr ale Srbové bez potíží odvrátili.
    85. Adem Ljajić zahodil stoprocentní brankovou příležitost!

85
    Aleksandar Kolarov měl na levé straně pokutového území dostatek času na to, aby zvedl hlavu a zpětnou přihrávkou našel v blízkosti značky pokutového kopu střídajícího Adema Ljajiće, který se ocitl v obrovské šanci, z blízkosti ale napálil přízemní střelou bez přípravy pouze nohy Iliea Cebanua! Stoprocentní šance!

84
    Mijat Gaćinović se dostal na pravé straně šestnáctky ke střele, která na přední tyči našla brankáře Iliea Cebanua.

82
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Aleksandar Mitrović, přichází Aleksandar Prijović.

81
    Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Gheorghe Anton, přichází Igor Bugaiov.
    81. Aleksandar MITROVIĆ - 3:0

81
    Srbsko právě vstřelilo branku!
    Filip Kostić si na levé straně hřiště krásně naběhl za jednoho z obránců Moldavska na kolmou přihrávku a po zvednutí hlavy poslal do šestnáctky bez přípravy přízemní centr, na který si naběhl ALEKSANDAR MITROVIĆ a bez přípravy míč usměrnil ve skluzu ke vzdálenější pravé tyči! Asistence: Filip Kostić.

80
    Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a Srbsko vede nad Moldavskem 2:0. Prsty v obou dvou gólech měl Mijat Gaćinović.

79
    Aleksandar Mitrović pád evidentně nafilmoval a jeho letecký den v Bělehradě penaltu nepřinesl, stejně jako kartu.

78
    Střídající Nemanja Radoja z pravého křídla poslal do šestnáctky přízemní centr, který skončil v náruči brankáře Iliea Cebanua. Ve stejný okamžik byl stažen k zemi nabíhající Aleksandar Mitrović, penalta se ovšem nepískala.

76
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Nemanja Matić, přichází Nemanja Radoja.

75
    Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Andrei Cojocari, přichází Cătălin Carp.

73
    Branislav Ivanović si na pravé straně šestnáctky naběhl na kolmou přihrávku a z ostrého úhlu míč téměř dokonale vrátil pod sebe, míč ale přece jen trochu skákal a nabíhající Adem Ljajić ho napálil bez přípravy vysoko nad bránu!

Tomáš Reiner

Branky: 20. Gaćinović (Kostić), 30. Kolarov (Gaćinović), 81. A. Mitrović (Kostić)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:18.
    Srbsko: P. Rajković – Ivanović (C), Nikola Maksimović, Nastasić – Gaćinović, N. Matić (76. Radoja), Gudelj, Kolarov – Kostić, A. Mitrović (82. Prijović), Tadić (66. Ljajić).
    Náhradníci: Dmitrović, Jovanović – Radoja, Obradović, Z. Tošić, Prijović, S. Mitrović, Vuković, Nemanja Maksimović, Spajić, Pavlović, Ljajić.

Moldavsko: Cebanu – Cebotaru, Posmac, Epureanu (C), Armaș – Anton (81. Bugaiov), A. Cojocari (75. Carp) – Dedov, Ionita, Cociuc (59. A. Antoniuc) – Gînsari.
    Náhradníci: Pascenco, Namașco – Graur, Carp, A. Antoniuc, S. Platica, V. Ivanov, Paşcenco, Bugaiov.

Rozhodčí: Tamás Bognar. Asistenti: Balázs Buzás, Theodoros Georgiou. Čtvrtý rozhodčí: Ádám Farkas (všichni HUN)