Vsetín – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Kladno – Kadaň 3:2 (kon.) | K. Vary – Frýdek-M. 2:1 (po pr.)
Přerov – Prostějov 2:0 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 2:5 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 1:3 (kon.)
Slavia – Havířov 5:1 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
AZ RESIDOMO Havířov
Sobota 09.09.2017, 17:30 • ZS Eden • WSM Liga • 1. kolo
Předzápasové kurzy: 1.6 4.65 4.05
Partner:
   
  53:44
  Slavia právě vstřelila branku!
  Pátá branka sešívaných a čtvrtá z hole LUKÁŠE KREJČÍKA. Slavia z tlaku vytěžila už pátou branku. Holý podruhé v krátkém časovém horizontu pálil z modré čáry. Tentokrát do jeho rány ostrostřelec Krejčík vložil hůl a Falterovi nedal šanci. Asistence: Zdeněk Doležal a Jan Holý.
   
  47:51
  Havířov právě vstřelil branku!
  Zvýšená aktivita hostů přináší ovoce v podobě první branky. JAN BAMBULA měl hodně prostoru mezi kruhy. Svižná střela se pro Frodla stala nechytatelnou. Dobrou práci na modré odvedli i clonící hráči. Asistence: Radek Pořízek.
   
  40:56
  Slavia právě vstřelila branku!
  Opatrný vstup do třetiny a je z toho překvapivá branka domácích. LUKÁŠ NEDVÍDEK měl puk v rohu kluziště. Zkusil nahodit. Do puku nejspíše jeden z obránců vložil hůl, čímž překvapila brankáře Faltra. Bez asistence.
   
  37:01
  Slavia právě vstřelila branku!
  HATTRICK je na světě. A znovu trefa v přesilové hře. Sešívaní to sehráli parádně. LUKÁŠ KREJČÍK dostal pas od Drtiny a pálil z první. Falter byl u své pravé tyče pozdě. Asistence: Jiří Drtina.
   
  35:04
  Slavia právě vstřelila branku!
  Druhá branka je na světě. Slavia z tlaku dokázala vytěžit branku. Na Drtinovu ránu havířovský gólman ještě dosáhl. Vyrazil ale jen před sebe, čehož perfektně využil LUKÁŠ KREJČÍK. Dobruslil celou situaci a náležitě se do dorážky opřel. Asistence: Jiří Drtina a David Šafránek.
   
  15:04
  Slavia právě vstřelila branku!
  Domácí otevírají skóre zápasu! LUKÁŠ KREJČÍK dostal puk mezi kruhy. Obránci mu dali dostatek prostoru na to, aby přesně zamířil. Na střelu k pravé tyči Falter nedosáhl. Asistence: Jaroslav Kasík.

  David Soumar

  Branky a nahrávky: 16. L. Krejčík (Kasík), 36. L. Krejčík (J. Drtina, Šafránek), 38. L. Krejčík (J. Drtina), 41. Nedvídek, 54. L. Krejčík (Z. Doležal, J. Holý) – 48. Bambula (Pořízek)


  HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, Kasík, Kolařík, J. Holý – L. Krejčík, Šafránek, Z. Doležal – Kopta, Nedvídek, Jankovský – M. Ondráček, Šagát, Kubica – Tejral, Krliš, Šmerha.
  AZ RESIDOMO Havířov: Falter (M. Laco) – Postnikov, Chroboček, Krisl (C), Drtil, Petran, Staněk – P. Beránek (A), Sikora, Tomi – Fronk, Rác, Kanko – Illéš, Hudeček, Kotala – Bambula (A), Maruna, Pořízek.

  Rozhodčí: Grech, Valenta – Rubáš, Šimán

  Diváci: 849