Jekatěrinburg – Soči 0:2 (kon.) | Magnitogorsk – Ufa 3:4 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 0:3 (kon.)
Toljatti – Kazaň 1:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pátek 22.09.2017, 16:00 • Traktor Arena • KHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek pátečního dne! (18:37:43)

Konečný výsledek: Traktor Čeljabinsk - Neftěchimik Nižněkamsk 0:3

Utkání mezi Traktorem Čeljabinsk a Neftěchimikem Nižněkamsk právě skončilo. Hosté v něm byli od začátku lepším týmem a vítězí tak zaslouženě 3:0. Gólman Ilja Ježov pochytal všech devětadvacet střel soupeře a připsal si třetí čisté konto v sezoně! Branky Neftěchimiku vstřelili Alexandr Bryncev, Chad Rau a Bogdan Jakimov.

59:50
    Utkání se již jen dohrává z povinnosti.
    59:25 Bogdan JAKIMOV - 0:3

59:25
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! BOGDAN JAKIMOV trefuje prázdnou branku Traktoru. Člen třetí formace Neftěchimiku se prosazuje poprvé v tomto ročníku. Bez asistence.

59:05
    Domácí vyhráli vhazování a drží se v útočném pásmu.

58:57
    Vhazování po levici gólmana Neftěchimiku.

58:57
    Francouz míří na střídačku, Traktor to zkusí v šesti!

58:57
    Icing hostujícího celku.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:59
    Puk opustil hrací plochu, vhazovat se bude opět v obranném pásmu domácích.

57:52
    Francouz přikryl touš pod svou rukavici, hra přerušena.

57:11
    Galimov měl na holi snížení, avšak po přihrávce Jakuceňa nedokázal trefit prázdnou branku!

57:10

56:16
    Nyní už musel být Ježov po útočné akci Jakuceňa pozorný. Buly po pravici brankáře Neftěchimiku.

56:11
    První minuta z trestu Kilikova za námi, Ježov zatím bez práce.

55:30
    Bailen již nedokázal udržet útočné pásmo, hosté se osvobozují.

55:13
    Traktor vyhrál vhazování.

55:10
    Dokáží domácí využít tuto přesilovou hru a dostat se tak na dostřel? Vhazování po pravé ruce Ilji Ježova.

55:10
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Kulikov – 2 min., hákování).

54:45
    Signalizovaný trest pro Nižněkamsk.

54:18
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

53:54
    Střela Kokujova zblokována, Ježov tak zasahovat nemusel.

53:30
    K puku se ale ve střední třetině dostali hokejisté Neftěchimiku. Následná nebezpečná střela Sextona skončila v lapačce Pavla Francouze.

53:12
    Bailen rozjíždí další útočnou snahu domácích od vlastní branky.

52:00
    Velký závar před brankou Ježova! Šipin ani Šolochov však nedokázali dostat puk za brankovou čáru.

51:40
    Mamajev s kotoučem za vlastní brankou čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.

51:25
    Střela Klimontova od modré z první míjí tři tyče.

51:01
    Čeljabinsk úspěšný na vhazování a drží se v útočném pásmu.

50:54
    Ježov přikryl kotouč pod lapačku a vynutil si tím přerušení hry.

50:29
    Sergejev s pukem ve vlastní třetině.

50:01
    Střely na branku: 25 – 24

49:58
    Pokus z hole Arkalova sražen do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu Čeljabinsku.

48:52
    Buly ve střední zóně.

48:30

48:19
    Hokejisté Traktoru opět posílají puk až k brance Ježova a zdá se, že i druhou početní převahu soupeře ubrání.

47:43
    Kotouč končí mimo ledovou plochu, hra je tak přerušena. Vhazovat se bude ve střední třetině.

47:31
    Začíná druhá minuta z trestu Gyngeho.

46:35
    Domácí úspěšní na vhazování a ihned posílají puk pryč z vlastního pásma.

46:30
    Konec reklamní přestávky, buly po levici Pavla Francouze.

46:30
    Po reklamní přestávce si Neftěchimik zahraje druhou přesilovou hru v utkání.

46:30
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Richard Gynge – 2 min., sekání).

46:30
    Od modré nyní nahazoval jeden z beků Čeljabinsku, Ježov znovu obstál. Po přerušení se strhává menší potyčka.

45:32
    Zdunov ztratil kotouč, zaútočit tak mohou nyní domácí.

44:56
    Sergejev zakládá další útočnou akci svého týmu z vlastní třetiny.

44:11
    Puk skončil v ochozech Traktor Areny, vhazování nařízeno do obranného pásma Nižněkamsku.

43:52
    Dobrá střela Vidella, Ježov byl ale připraven na správném místě.

43:06
    Hanzl hledal před brankou Sextona, avšak neúspěšně.

42:37
    Traktor vyhrál buly, ke střele ihned napřáhl Klimontov, Ježov vyrazil betonem mimo.

42:34
    Zakázané uvolnění hostujícího mužstva, vhazovat se tak bude poblíž Ježova.

42:14
    Špatná rozehrávka Traktoru, k puku se dostal Zdunov, jeho následná střela byla zblokována do ochranné sítě.

41:08
    Bailen s kotoučem za vlastní brankou, obě mužstva střídají.

40:39
    Sexton se po přihrávce od Raua ke střele nedostal, hosté však zůstanou na puku.

40:18
    Piganovič vyslal na Francouze svůj střelecký pokus již ze střední třetiny, gólman Čeljabinsku si kotouč ponechal ve své rukavici.

40:01

Hokejisté se vrací zpět na led Traktor Areny, před námi je třetí dvacetiminutovka.

Trestné minuty: 2 – 4

Také druhá třetina tohoto utkání je již minulostí. Hosté jsou i nadále lepším celkem a jejich vedení mohlo být navýšeno. Ve 25. minutě se dokonce podařilo Šaripzjanovi překonat Francouze při přesilové hře, branka však nemohla platit pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Neftěchimik měl však i další šance, Francouz ale drží svůj tým stále ve hře. Po čtyřiceti minutách tak platí nadále skóre 0:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:35
    Polygalov našel přihrávkou spoluhráče Klimontova, střela druhého jmenovaného ale byla sražená mimo.

39:01
    Ohlášena poslední minuta druhé periody.

38:42
    Zakázané uvolnění domácích.

38:34

38:29
    Hokejisté Nižněkamsku posílají kotouč z obranné třetině až k Francouzově brance a je tak jisté, že i druhou početní převahu soupeře ubrání.

38:00
    Nyní už musel Ježov zasahovat. Z prostoru mezi kruhy totiž vystřelil na jeho branku Jakimov.

37:35
    První polovina z trestu Sergejeva je minulostí, Ježov zatím bez práce.

37:29
    Tvrdá rána Szczechury zblokována obranou soupeře.

36:34
    Bude druhá přesilová hra Čeljabinsku tentokrát úspěšná? Vhazuje se po levé ruce brankáře Ježova.

36:34
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., nedovolené bránění).

36:03
    Buly ve středovém kruhu.

35:53
    Hokejisté domácího Traktoru toho zatím útočně moc nepředvedli. Nyní zastavuje jejich přechod do útočného pásma ofsajd.

34:41
    Neftěchimik vyhrál vhazování, ke střele se ihned odhodlal kapitán Piganovič, Francouz ponechal puk v náručí.

34:36

34:36
    Francouz má puk v rukavici, hra přerušena, následuje další z reklamních přestávek.

34:01
    Na druhé straně to zkusil z první Rybakov, Ježov připraven.

33:47
    Střela Sextona zblokována mimo branku, Francouz tak zasahovat nemusel.

32:50
    Ogurcov, vracející se z trestné lavice, se objevil za obranou Traktoru zcela osamocen. Zakončit se mu však v samostatném úniku nepodařilo.

32:42

31:43
    Začíná druhá minuta z trestu Ogurcova, k ohrožení soupeřovy branky se zatím domácí nedostali.

31:20
    Traktor kombinuje v útočném pásmu.

30:42
    První početní výhoda pro domácí Traktor. Vhazování po pravici Ilji Ježova.

30:42
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dmitrij Ogurcov – 2 min., držení protihráče).

30:32
    Hanzl vybídl střílenou přihrávkou k teči Sextona, Francouz předvedl skvělý zákrok pravým betonem.

30:01
    Střely na branku: 9 – 16

29:29
    Rozehrávka hostujícího mužstva končí icingem, vhazovat se tak bude v jeho obranném pásmu.

29:20
    Videll jen odevzdal puk soupeři a odchází střídat.

28:16
    Ježov vyráží střelu Gyngeho do rohu mimo nebezpečí.

27:48
    Galimov si nerozuměl s Nestrašil, kupředu tak mohou domácí.

27:19
    Zakázané uvolnění se nepíská, Isajev tak musí hrát kotouč.

27:00
    Vhazuje se ve střední zóně před střídačkou domácího Čeljabinsku.

26:49
    Prudká rána beka Klimontova od modré čáry zamířila mimo tři tyče.

26:21
    Konec reklamní přestávky, buly po levici gólmana Traktoru.

26:21
    Charjullinova střela z pravého kruhu pro vhazování končí v lapačce Pavla Francouze, následuje reklamní přestávka.

25:55
    Chyba v rozehrávce Čeljabinsku, ke střele se dostal v prostoru mezi kruhy Jakimov, Francouz však dokázal podržet svůj tým.

25:33
    Domácím hokejistům nevyšel přechod do útočného pásma – čároví pískají ofsajd.

24:47
    Další vyhrané vhazování Traktoru a nyní od modré pálil obránce Bailen, gólman Neftěchimiku tak musel znovu zakročit.

24:42
    Domácí vyhráli buly, ke střele na modré napřáhl Višněvskij, Ježov má tak další zásah.

24:38
    Gynge to zkusil z pravého kruhu pro vhazování, Ježov má puk v náručí.

24:24
    Šaripzjanov již nestihl udržet puk v útočné zóně, píská se ofsajd.

24:22

23:40
    Vhazování ve středním pásmu.

23:40
    Neftěchimiku, konkrétně Damiru Šaripzjanovi, se podařilo překonat gólmana Traktoru, branka však neplatí pro postavení útočícího hráče (Avcina) v brankovišti.

23:25
    Sexton to nyní zkusil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale byla zblokována obranou domácích do ochranné sítě.

22:45
    Domácím se daří vyhodit kotouč z obranné třetiny až k brance Ježova.

22:33
    Francouz se musel mít na pozoru poté, co na jeho brankovišti dotíral Sexton.

22:22
    Hosté si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání. Dokáží při ní navýšit své vedení? Vhazování po pravici Pavla Francouze.

22:22
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Maxim Šipin – 2 min., držení protihráče).

22:15
    Neftěchimik stále na kotouči.

21:50
    Signalizovaný trest pro Traktor, rozhodčí zatím ponechávají hostům výhodu.

21:38
    Hokejisté Neftěchimiku se provinili icingem.

21:15
    Sudí pískají domácím přihrávku rukou, vhazovat se následně bude ve střední třetině.

20:50
    Ogurcov s kotoučem ve vlastní třetině, oba týmy prostřídávají své řady.

20:26
    Videllova střela z mezikruží, Ježov vyráží vyrážečkou.

20:07
    Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu před střídačkou Neftěchimiku.

20:01

Obě mužstva se vrací zpět na ledovou plochu Traktor Areny, druhá třetina nám začne za malou chvíli.

Trestné minuty: 0 – 0

První třetina utkání mezi Traktorem Čeljabinsk a Neftěchimikem Nižněkamsk je u konce. Hosté zatím dominují a zaslouženě vedou o dvě branky. V 9. minutě nejprve otevřel skóre obránce Alexandr Bryncev, o pouhých 13 vteřin později zvyšoval na 2:0 po přihrávce Sextona Chad Rau.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:58
    V první třetině se již nic dalšího nestane.

19:26
    Střela Bailena zblokována obranou Nižněkamsku, Ježov tak zasahovat nemusel.

19:01
    Ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.

18:48
    Bailen čeká s pukem za vlastní brankou, jeho spoluhráči i soupeř střídají.

17:50
    Střela Galimova postrádala razanci, Francouz bez problémů vyrazil.

17:09
    Nestrašil hledal před brankou svého spoluhráče, avšak neúspěšně.

16:55
    Další postavení mimo hru pro Neftěchimik, vhazovat se tak bude opět ve střední třetině.

16:29
    Zpět do akce. Vhazuje se ve středním pásmu.

16:29
    Ofsajd hostujících hokejistů, následně je tu další reklamní přestávka.

15:17
    Nyní musel být Francouz opět pozorný poté, co na jeho branku vyslal střelecký pokus jeden z beků Neftěchimiku.

14:46
    Sexton dostal ve střední třetině přihrávku od Hanzla a následně nabral dobrou rychlost. V obrovské příležitosti pak těsně minul Francouzovu branku!

14:11
    K ohrožení Ježovovy branky se však domácí nedostali, hrát nyní může opět soupeř.

13:52
    Hokejisté Traktoru se po delší době usazují v útočné třetině.

12:56
    Šiksatdarov narazil na dobře připravenou obranu soupeře a jeho útočná akce tak končí.

12:22
    Čeljabinsku se zatím příliš nedaří ohrozit Ježovovu branku.

11:49
    Obránce Mamajev rozjíždí útočnou akci svého týmu zpoza vlastní branky.

11:12
    Neftěchimik vyhrál buly a od modré ihned střílel bek Sergejev. Gólman domácích podržel kotouč v náručí a vynutil si tím tak další přerušení hry.

11:09
    Chajrullinova střela od pravého mantinelu končí v lapačce Pavla Francouze.

10:50
    Zdunov to nyní zkusil z levé strany přízemní střelou, Francouz má puk pod kontrolou.

10:34
    Domácím nevyšel přechod do útočné třetiny – píská se postavení mimo hru.

10:01
    Střely na branku: 3 – 7

09:43
    Sudí přerušují hru pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.

09:01
    Oddechový čas pro domácí.
    09:01 Chad RAU - 0:2

09:01
    Netrvalo dlouho a Neftěchimik jde do dvoubrankového vedení! Skvělou přihrávku Sextona zužitkoval CHAD RAU. Americký útočník vstřelil tak svou čtvrtou branku v sezoně! Asistence: Dan Sexton, Damir Šaripzjanov.
    08:48 Alexandr BRYNCEV - 0:1

08:48
    Je tu úvodní branka utkání! Kulikov vyhrál vhazování v útočné třetině, ke střele se následně dostal obránce ALEXANDR BRYNCEV a svou střelou nedal Francouzovi šanci. Pro dvaadvacetiletého rodáku ze Seversku je to první branka, třetí bod v letošní sezoně! Asistence: Pavel Kulikov.

08:39
    Zdunov a Šiksatdarov nebezpečně doráželi na Francouzovu branku. Český brankář ve službách Traktoru dokázal puk přikrýt pod svou rukavici.

07:51
    Gólman domácích má puk v lapačce, hra přerušena.

07:24
    Francouz nyní musel vytáhnout dobrý zákrok proti šanci Sextona!

06:59
    Galimov se s pukem daleko nedostal, zaútočit tak nyní může soupeř.

06:29
    Konec reklamní přestávky, buly po pravici Pavla Francouze.

06:29
    Sergejev zachytil ve střední třetině rozehrávku domácích, následně přihrál na Sextona, jehož bekhend skončil v rukavici gólmana Traktoru. Na řadě první reklamní přestávka.

05:44
    Vhazování ve střední zóně.

05:37
    Francouz vyráží betonem pokus z hole Chada Raua.

04:39
    Střela Zdunova od modré zblokována do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

04:13
    Neftěchimik úspěšný na vhazování a může tak vyvést puk z obranné zóny.

04:08
    Buly po levici brankáře hostů.

04:08
    Rybakov se dokázal uvolnit a následně vyslal na branku střelecký pokus, Ježov však stál připraven na správném místě.

03:49
    Francouz přikryl puk pod svou rukavici, vhazovat se bude následně po jeho levé ruce.

03:26
    Gynge a Piganovič bojují o kotouč v rohu obranného pásma Nižněkamsku.

02:35
    Domácí vyhazují přes všechny na zakázané uvolnění.

02:26
    První zákrok pro Francouze poté, co jeho branku ohrozil jeden z útočníků Neftěchimiku.

01:45
    Obránce Klimontov s pukem za vlastní brankou, oba týmy střídají.

01:00
    Čároví pískají hostům postavení mimo hru, vhazovat se tak nyní bude ve střední třetině.

00:30
    Vhazování po pravici gólmana Nižněkamsku.

00:30
    O první střelu tohoto utkání se postaral švédský útočník Gynge, Ježov připraven.

00:03
    Buly pro Traktor.

00:01

Na úvodní vhazování se do středového kruhu staví Videll a Hanzl, jdeme na to!

Hymna za námi, kapitáni Kolcov a Piganovič se zdraví s rozhodčími, utkání mezi Traktorem Čeljabinsk a Neftěchimikem Nižněkamsk začne co nevidět!

Hokejisté jsou již nastoupeni na modrých čarách, následuje ruská státní hymna.

Z:11 V:7 OG:20 PR:1,95 ÚS(%):93,2 SO:2

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Bailen, A. Petrov (A), Kolcov (C), Klimontov, Mamajev, Isajev – Gynge, Videll, Szczechura – Rybakov, Jakuceňa (A), Kokujov – Peňkovskij, Polygalov, Kručinin – Šipin, Šarov, Šolochov – Tridčikov.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič (C), An. Sergejev, Ogurcov, Bryncev, Graborenko, Šaripzjanov (A), Fazylzjanov – Rau, R. Hanzl, Sexton (A) – E. Galimov, Nestrašil, Avcin – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Chajrullin, P. Kulikov, Arkalov.

Rozhodčí: Andris Ansons, Alexandr Sergejev – Nikita Viljugin, Alexandr Nikolajev.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?