Breda – Den Haag 0:1 (kon.) | Zwolle – Groningen 3:2 (kon.) | Eindhoven – Willem II 4:0 (kon.)

Zwolle právě vstřelilo branku!
    Domácí si v posledních minutách urvali vítězství na svou stranu. YOUNES MOKHTAR si našel místo ke střele a jeho rána z leva mířila doprostřed branky. Padt odhadl směr střely, ale jeho zákrok nebyl jistý a míč mu prolétl mezi nohama.
    60. THOMAS - 2:2

60
    Po rohovém kopu došlo k zmatům v pokutovém území. Nejlépe se zorientoval THOMAS a z voleje vyslal ránu na branku. Padt si sice na míč sáhl, ale nebylo mu to moc platné. Míč se od jeho rukavic odrazil do tyče a poté do branky.
    55. van WEERT - 1:2

55
    Groningen právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají vedení! Juninho Bacuna si zpracoval míč a poslal kolmici na neobsazeného VAN WEERTHEHO, který míč dokázal procpat až do branky. Hosté si vedení jednoznačně zaslouží, protože v posledních minutách jsou jednoznačně lepším týmem na hřišti. Asistence: Juninho Bacuna.
    19. NIJLAND - 1:1

19
    Domácí hned na to vyrovnávají! Younes Namli vyslal zpoza vápna ránu na brankáře. Ten střelu dokázal jen vyrazit před sebe, kde už čekal jeden z domácích záložníku a poslal nahrávku STEFU NIJLANDOVI, který už neměl problém míč dorazit do prázdné branky.
    16. DOAN - 0:1

16
    Hosté se ujímají vedení. Mimoun Mahi se blýskl skvělým centrem do vápna. JEho pass našel přesně kopačku RITSE DOANA. Ten si zpracoval míč a svou střelu usměrnil přesně mezi nohy brankáře. Asistence: Mimoun Mahi.

Marek Jašek

Branky: 19. Nijland, 60. Thomas, 90+3. Mokhtar – 16. Doan, 55. van Weert

Karty:   50. van Polen (ZWO), 55. Boer (ZWO), 84. Namli (ZWO), 85. Ehizibue (ZWO) – 84. Idrissi (GRO)   90. Warmerdam (GRO)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 13:14.
    PEC Zwolle: Boer – van Polen, Freire, Marcellis, Ehizibue – Thomas, Bakker, Saymak – Mokhtar, Nijland, Namli
    FC Groningen: Padt, Warnerdam, Reijnen, Memisevic, te Wierik, BBacuna, Jenssen, Doan – Mahi, van Weert, Idrissi