Breda – Den Haag 0:1 (kon.) | Zwolle – Groningen 3:2 (kon.) | Eindhoven – Willem II 4:0 (kon.)

Zwolle právě vstřelilo branku!
    Domácí si v posledních minutách urvali vítězství na svou stranu. YOUNES MOKHTAR si našel místo ke střele a jeho rána z leva mířila doprostřed branky. Padt odhadl směr střely, ale jeho zákrok nebyl jistý a míč mu prolétl mezi nohama.

90
    Levý obránce hostů právě obdržel červenou kartu po likvidačním faulu.

85
    Žlutou kartu dostává Ehizibue (PEC Zwolle).

84
    Další žlutá karta. Idrissi podržel za dres soupeře, bude zahrávat volný přímý kop.

84
    Žlutou kartu dostává Namli (PEC Zwolle).

70
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Nijland, přichází Ondaan.

62
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Bakker, přichází Dekker.
    60. THOMAS - 2:2

60
    Po rohovém kopu došlo k zmatům v pokutovém území. Nejlépe se zorientoval THOMAS a z voleje vyslal ránu na branku. Padt si sice na míč sáhl, ale nebylo mu to moc platné. Míč se od jeho rukavic odrazil do tyče a poté do branky.

55
    Žlutou kartu dostává Boer (PEC Zwolle).
    55. van WEERT - 1:2

55
    Groningen právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají vedení! Juninho Bacuna si zpracoval míč a poslal kolmici na neobsazeného VAN WEERTHEHO, který míč dokázal procpat až do branky. Hosté si vedení jednoznačně zaslouží, protože v posledních minutách jsou jednoznačně lepším týmem na hřišti. Asistence: Juninho Bacuna.

50
    Rozhodčí vytahuje první kartu utkání. Van Polen se prezentoval ostrým faulem a nic jiného než žlutá karta nemohla přijít.
    19. NIJLAND - 1:1

19
    Domácí hned na to vyrovnávají! Younes Namli vyslal zpoza vápna ránu na brankáře. Ten střelu dokázal jen vyrazit před sebe, kde už čekal jeden z domácích záložníku a poslal nahrávku STEFU NIJLANDOVI, který už neměl problém míč dorazit do prázdné branky.
    16. DOAN - 0:1

16
    Hosté se ujímají vedení. Mimoun Mahi se blýskl skvělým centrem do vápna. JEho pass našel přesně kopačku RITSE DOANA. Ten si zpracoval míč a svou střelu usměrnil přesně mezi nohy brankáře. Asistence: Mimoun Mahi.

Marek Jašek

Branky: 19. Nijland, 60. Thomas, 90+3. Mokhtar – 16. Doan, 55. van Weert

Karty:   50. van Polen (ZWO), 55. Boer (ZWO), 84. Namli (ZWO), 85. Ehizibue (ZWO) – 84. Idrissi (GRO)   90. Warmerdam (GRO)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 13:14.
    PEC Zwolle: Boer – van Polen, Freire, Marcellis, Ehizibue – Thomas, Bakker, Saymak – Mokhtar, Nijland, Namli
    FC Groningen: Padt, Warnerdam, Reijnen, Memisevic, te Wierik, BBacuna, Jenssen, Doan – Mahi, van Weert, Idrissi