Mladá Boleslav – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:4 (kon.)
Sparta – K. Vary 6:3 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:5 (po pr.) | Slavia – Kladno 4:3 (3:1 po s.n.)
Třinec – Pardubice 5:1 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 2:3 (kon.)
HC Litvínov
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Piráti Chomutov
Pátek 06.10.2017, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů • 9. kolo

59:41
    Piráti právě vstřelili branku!
    Po špatné rozehrávce domácích se puku ujímá Hřebíček, který vyslal jednu neúspěšnou střelu. Z dorážky skóruje Daniel ŠILAR. Asistence: Hřebíček.

55:39
    Chomutov se v oslabení dostává do útočného pásma, v souboji za brankou Urbánek přizvedává svou hůl a trefuje hostujícícho forwarda do obličeje.

55:21
    Po střele Havlíka podráží Köver prothráče v souboji za brankou.

54:44
    Urbánek zakončuje samostatný únik střelou, Pavlát vyráží.

50:58
    Wágner pálí těsně nad horní tyč.

47:22
    Po nepovedené rozehrávce domácích se puku ujímá František Wágner, který zakončuje do pravého horního rohu. Bez asistence.

46:10
    Další střela Březáka! Z pravé strany nekompromisně vypálil nad Pavlátovu lapačku, ten jeho pokus zlikvidoval.

45:37
    Březák pálí, puk se však odráží od brusle bránícího hráče mimo předbrankový prostor.

45:25
    V obranném pásmu Ondrej Šišolák podráží protihráče po prohraném souboji o puk.

45:18
    Vopat se prokličkoval do útočného pásma a nahrával Kordulemu, ten nedokázal jeho přihrávku zpracovat. Kotouče se ujímají piráti.

42:19
    Leitner pálí na Pavlátovu lapačku.

39:58
    Dufek pálí tvrdou střelu, Pavlát opět zasahuje.

39:56
    Urbánek pálí od modré, Pavlát chytá do lapačky.

39:45
    V útočném pásmu si při boji o puk Adam Novák přidržel prothráče a oslabí svůj tým na 2 minuty.

39:07
    Urbánek pálí do protipohybu Pavláta, ten se stihl přesunout a střelu pokryl.

38:52
    Aadam Novák se prokličkoval až k zakončení, jeho střelu kryje Orct.

37:20
    Wágner teď v přešíslení 2 na 1 našel křižnou přihrávkou Rindoše který pálil z první, trefil jen připraveného Orcta.

36:36
    Drašar pálí z velké vzdálenosti na levý horní růžek Pavlátovy klece, ten zasahuje. BUde se vhazovat po jeho pravici.

34:06
    Mohlo být vyrovnáno! Kordule jel sám na Pavláta, zezadu ho dobruslil hostující hráč a vypíchl mu puk.

32:44
    Ihned z vhazování se piráti probojovali do útočného pásma, kde z rychlého přesunu zakončil Jaroslav KULICH. Asistence: Bajer, Kopic

32:04
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Po velkém tlaku a několika neůspěšných pokusech domácí konečně sórují! Z těsné blízkosti se prosadil Pavel KORDULE! Asstence: Drašar, Březák.

31:53
    Drašar pálí z otočky, mimo.

29:37
    Ve velkém souboji u mantinelu si Dominik Havlík přidržel protihráče a oslabí svůj tým na 2 minuty. Třetí přesilovka pro Chomutov.

28:34
    Špatná Jíchova rozehrávka v obranném pásmu končí Köverovo střelou.

27:35
    Tvrdou střelu Daniela Nováka vyráží Orct ramenem.

25:13
    Trošku zbytečně teď Dvořák oslabuje svůj tým. Po odehraném souboji u mantinelu atakuje protihráče a odpyká 2 minuty za nedovolené bránění.

20:39
    Po tlačenici před brankou si málem Macxháč skopl kotouč bruslí do vlastní klece! Orct puk zachytil na brankové čáře.

18:50
    Jícha zatahuje za záchrannou brzdu, po průchodu hostí do útočného pásma podráží svého protivníka.

16:39
    Kordule byl ve výhodné střelecké pozici mezi kruhy, trefil jen Pavlátovu hruď.

15:36
    Nesmyslný faul ve středním pásmu předvádí Petr Chlán, za nedovolené bránění si odsedí 2 minuty.

11:12
    Jícha byl sám mezi kruhy! Nepovedlo se mu zpracovat kotouč a zakončit.

08:09

Po těsném přechodu do útočného pásma doráží Ondrej ŠIŠOLÁK kotouč za Orctova záda. Asistence: Köver, Wágner.

07:28
    Rindoš pálí mezi betony Orcta, ten si připisuje další úspěšný zákrok.

06:06
    Výborný obranný zákrok Březáka. Ten v poslední chvíli vypíchl holí přihrávku hostí, kteří se tak nedostali do gólové šance.

05:28
    Kopič měl teď dobrou příležitost, Orct zasahuje.

Sára Allertová

Branky a nahrávky: 33. Kordule (Drašar, Březák) – 9. Šišolák (Köver, Wágner), 33. Kulich (Bajer, Kopic), 48. Wágner, 60. Šilar (Hřebíček)

HC Litvínov: Orct (Kožnar) – Urbánek, Macháč, Havlík D., Březák (C), Dvořák, Starý – Leitner, Kordule, Drašar, Vopat, Pecka, Svoboda, Ineman, Krsek, Jícha (A), Dufek
    Piráti Chomutov: Pavlát (Pěkný) – Kopic, Novák D., Novák A. (C), Procházka, Vícha, Hajič (A) – Köver, Bajer, Wágner, Polák (A), Hřebíček, Chlán, Kulich, Veselý, Rindoš, Šišolák, Šilar, Adámek