Lipt. Mikuláš – Žilina 2:1 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 6:4 (kon.) | Zvolen – Košice 4:1 (kon.)
Detva – Trenčín 0:2 (kon.) | Nové Zámky – Nitra 6:4 (kon.)
HK Poprad
6:4 (2:1, 3:3, 1:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pátek 06.10.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo

57:07
    Lukáš už je na striedačke, Banskobystričania to budú skúšať odteraz v šestici!

57:07
    Oddychový čas pre Banskú Bystricu!

53:54
    Ján Brejčák vykorčuľoval z trestnej lavice, uchmatol puk Königovi a pokračoval sám na bránku. Nájazd mu nevyšiel, puk šiel mimo bránky.

53:13
    Poprad bude mať 25-sekundovú presilovku piatich proti trom. Vladimír Mihálik dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

51:38
    Ďalšia presilovka pre Poprad. Ján Brejčák dostáva dve minúty za sekanie.

51:38
    Poprad dal gól!
    Domáci využívajú presilovku a zvyšujú svoje vedenie! König posunul po modrej Brejčákovi, ten našiel medzi kruhmi SAMUELA MLYNAROVIČA a jeho okamžitá strela skončila v Lukášovej bránke!
    Asistencie: Daniel Brejčák, Peter König.

51:04
    Presilovku následne získavajú domáci. Marek Bartánus si odsedí dve minúty za hákovanie.

51:02
    Bondra vyštartoval do prečíslenia spoločne s Abdulom. Prihral mu puk medzi kruhy. Abdul si však dobre nespracoval puk, stihol však vystreliť. Jeho bekhendovka skončila mimo bránky.

47:52
    Poprad sa opäť bude musieť brániť dve minúty. Richard Rapáč dostáva trest za nedovolené bránenie.

42:33
    Presilovka pre Banskú Bystricu. Iľja Davydov dostáva dve minúty za narazenie na mantinel.

38:21
    Domáci bleskurýchlo využívajú presilovú hru! Jáchym prihral na ľavý kruh Fabianovi, ktorý naznačil strelu, no medzi kruhy prihral lepšie postavenému RADOMÍROVI HEIZEROVI, ktorý presne namieril k pravej žrdi.
    Asistencie: Štefan Fabian, Miloslav Jáchym.

38:12
    Domáci budú hrať presilovku v závere druhej tretiny. Patrik Lamper už sedí na trestnej lavici. Dostal trest za nedovolené bránenie.

36:10
    Opäť je vyrovnané! Domáci sa dostali do prečíslenia dvoch proti jednému. Po ľavom krídle vykorčuľoval PETER LICHANEC, ktorý to však napokon vzal celé na seba a prekvapivou strelou pomedzi nohy prekonal Lukáša!
    Asistencia: Aleksander Ignatov.

33:26
    Banská Bystrica dala gól!
    Je to ako na hojdačke. Hostia opäť v stretnutí vyhrávajú po góle ÉRICA FAILEHO, ktorý prekorčuľoval po pravom krídle a strelou švihom prekonal Ivanova strelou popri vyrážačke!
    Asistencia: Tomáš Surový.

31:02
    Gólová doťahovačka ako má byť! Štrauch od modrej čiary našiel krížnou prihrávkou PATRIKA SVITANU, ktorému najprv puk ušiel, no potom si ho dal na hokejku a stihol zakončiť do odkrytej bránky!
    Asistencie: Samuel Mlynarovič, Andreas Štrauch.

29:48
    Bystričania otáčajú skóre vo svoj prospech! JOSH BRITTAIN si spracoval puk medzi kruhmi, rýchlo namieril a presne vystrelil. Ivanov nemal šancu.

25:26
    Obrovská šanca pre domácich! König na modrej naznačil strelu, no potom strieľanou prihrávkou našiel pri žrdi Svitanu, ktorý strieľal, no netrafil odkrytú bránu!

23:38
    Presilovka pre mužstvo Popradu. Josh Brittain dostáva dve minúty za podrazenie.

22:03
    Bystričania čerpajú z úvodného tlaku! Na modrej čiare si puk spracoval GUILLAUME GÉLINAS, ktorý nenápadnou strelou prekvapil nič nevidiaceho Ivanova!
    Asistencia: Miloš Bubela.

18:54
    Kamzíci sa dostávajú do vedenia! JINDŘICH ABDUL si nakorčuľoval perfektne na ľavé krídlo, spracoval prihrávku a smeroval sám na bránu. Urobil bekhendový blafák a krásne zavesil pod hornú žrď!
    Asistencia: Jimmy McDowell.

16:26
    Presilovka pre mužstvo Popradu. Olivier Dame-Malka si odsedí dve minúty za seknutie.

10:05
    Presilovka pre Banskú Bystricu. Za sekanie si odsedí dve minúty Aleksander Ignatov.

08:31
    Popradčania vyrovnávajú! Mlynarovič prebral puk v rohu klziska, priblížil sa k bránke, vystrelil. Lukášovi vypadol puk a následne dobre zapracoval ANDREAS ŠTRAUCH, ktorý ho doklepol do brány!
    Asistencia: Samuel Mlynarovič.

06:25
    Uvidíme aj prvú presilovku domácich. Cason Hohmann dostáva menší trest za podrazenie.

05:56
    Bartánus našiel od zadného mantinelu dobrou prihrávkou pred bránku Miloša Bubelu, ktorý bol úplne voľný, no z prvej trafil iba do betónu gólmana Ivanova.

03:37
    Hostia napokon presilovú hru využívajú, teraz už právoplatne! Surový z pravého kruhu naznačil strelu, Ivanov už šiel na kolená, ale následne prihral na opačnú stranu MAREKOVI BARTÁNUSOVI, ktorý z prvej dopravil strelu do odkrytej bránky!
    Asistencie: Tomáš Surový, Guillaume Gélinas.

02:38
    Gól platný nie je! Stav sa teda nemení.

02:38
    Bartánus vypálil spomedzi kruhov, puk sa odrazil od zadného mantinelu k Éricovi Failemu, ktorý ho dopravil do bránky, no zároveň Ivanov posunul bránku. Bola to sporná situácia, ide sa telefonovať.