Chicago – Philadelphia 3:0 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Vancouver – New Jersey 0:2 (kon.)
Anaheim – Toronto 1:3 (kon.) | San Jose – Nashville 4:1 (kon.)
Edmonton Oilers
2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
Pittsburgh Penguins
Čtvrtek 02.11.2017, 01:30 • Rogers Place, Edmonton • NHL

52:04
    Nugent-Hopkins se dopustil nedovoleného bránění a je vyloučen na dvě minuty. Tohle byl zcela zbytečný faul, který může Edmonton hodně mrzet.

44:41
    Guentzel okamžitě po vhazování fauloval a Oilers si znovu zahrají v početní převaze. Tohle byl od útočníka Penguins zbytečný faul.

41:56
    Määttä se ve vlastním pásmu dopustil podražení, Edmonton dostává šanci k tomu, aby se vrátil do vedení.

32:20
    Nurse se provinil sekáním a Pittsburgh bude hrát dlouhou přesilovou hru pět na tři. Dočkáme se vyrovnání?

32:02
    Kassian chyboval při střídání a Edmonton bude hrát v oslabení.

22:44
    Guentzel se ve vlastním pásmu provinil podražením a držením. Edmonton bude mít velkou šanci na srovnání.

19:18
    Nugent-Hopkins trefil jednoho ze soupeřů holí do obličeje a je vyloučen na dvě minuty.

09:48
    Crosby si ve středním pásmu pomohl držením a putuje na trestnou lavici. Na té si posedí dvě minuty, pokud nedají Oilers branku.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 27. Nugent-Hopkins (Maroon, McDavid), 28. Draisaitl (McDavid) – 21. Hörnqvist (Letang, Kessel), 40. Sheary (Crosby, Määttä), 53. Malkin (Kessel, Letang)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – A. Larsson (A), Nurse, Benning, Klefbom, Russell, Auvitu – Draisaitl, McDavid (C), Maroon – Yamamoto, Nugent-Hopkins, Lucic (A) – Slepyšev, R. Strome, Caggiula – Kassian, Letestu, J. Jokinen.
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Letang (A), Dumoulin, Ruhwedel, Määttä, Cole, Corrado – Hörnqvist, Crosby (C), Sheary – Rust, Malkin (A), Kühnhackl – Kessel, Sheahan, Guentzel – Reaves, McKegg, Archibald.

Rozhodčí: Kowal, L'Ecuyer – Cherrey, Berg

Diváci: 18 347