Buffalo – Florida 1:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Columbus – Carolina 1:3 (kon.)
Toronto – Boston 3:2 (po pr.) | Dallas – NY Islanders 5:0 (kon.) | Vegas – Winnipeg 5:2 (kon.)
NY Rangers – Edmonton 4:2 (kon.) | Ottawa – Colorado 4:3 (kon.)
Buffalo Sabres
1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
Florida Panthers
Sobota 11.11.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u dalších přenosů. (03:48:05)

Tři hvězdy utkání
    1. Jonathan Huberdeau (FLA) – 0 + 3
    2. Roberto Luongo (FLA) – 96% úspěšnost zákroků.
    3. Robin Lehner (BUF) – 93.1% úspěšnost zákroků.

Československá stopa
    Radim Vrbata (FLA) – 0 + 0, 0, 1 střela, 15:33 čas na ledě.

Máme za sebou třetí třetinu, kde jsme viděli nakonec celkem 3 góly. Ve 44. minutě poslal McCoshen Floridu do vedení pěknou střelou od modré. Ve zbytku třetiny byla hra vyrovnaná, ale Florida měla ze hry přeci jen trochu více. V 59. minutě se Sabres rozhodli odvolat brankáře a gólem do prázdné pojistil výhru Barkov. Po tomto gólu šli domácí znovu do 6ti a dostali další gól do odkryté klece, tentokrát z hole Trochecka. Zápas tak skončil lépe pro Floridu, která si připisuje 2 důležité body. Luongo odchytal skvělý zápas a připsal si 455. vítězství v NHL!
    Střely po 3. třetině: Domácí – 25, Hosté – 31.

59:10
    Do pěkné šance se dostal Kane, ale Luongo puk vyrazil vyrážečkou!

58:45
    Florida právě vstřelila branku!
    Hosté přidávají další gól do prázdné branky! VINCENT TROCHECK si našel dlouhou nahrávku v útočné třetině a s pomocí tyčky poslal puk do prázdné branky! Asistence: Aaron Ekblad.

58:30
    Domácí to zkouší znovu se 6ti hráči!

58:28
    Oddechový čas pro domácí.
    58:28 Aleksander BARKOV - 1:3

58:28
    Hostující tým si pojišťuje vítězství gólem do prázdné branky! Jonathan Huberdeau byl s pukem ve středním pásmu a nahodil žabičku do útočné třetiny na rozjetého ALEKSANDERA BARKOVA, který umístil kotouč do prázdné branky! Asistence: Jonathan Huberdeau, Colton Sceviour.

58:10
    Domácí to zkouší se 6ti hráči v poli!

58:01
    Další zakázané uvolnění hostujícího celku.

57:40
    Benoit Pouliot se vytočil s pukem do středu a vypálil, jeho střel Luongo vyrazil špičkou betonu!

57:20
    Další zakázané uvolnění Floridy. Sabres se nadechují k finálnímu tlaku.

56:50
    Vincent Trocheck vysprintoval s kotoučem k Lehnerovi, zasekl na střed, ale jeho následná přízemní střela mířila vedle branky.

56:30
    Sabres se usadili s kotoučem ve třetině, ale nedaří se jim vytvořit střelecká příležitost.

56:01
    Nepřesná rozehrávka Floridy a máme tu zakázané uvolnění.

55:40
    Po střele Kanea puk poskakoval v brankovišti, tam ho ale dokázal získat Luongo, který přerušil hru. Následuje komerční přestávka.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 14. Okposo (Antipin, E. Kane) – 27. Dadonov (Barkov, Huberdeau), 44. McCoshen (Huberdeau, Dadonov), 59. Barkov (Huberdeau, Sceviour), 59. Trocheck (Ekblad)

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Falk, McCabe, Fedun, Beaulieu, Antipin – E. Kane, Eichel, Pominville – B. Pouliot, R. O'Reilly, Okposo – Griffith, S. Reinhart, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Girgensons.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, McCoshen, Weegar – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Brickley, Trocheck, Vrbata – J. McGinn, Bjugstad, Sceviour – MacKenzie, Haley, Hunt.

Rozhodčí: O'Rourke, Meie – Kovachik, Murphy

Diváci: 17,812