Švýcarsko – Rusko | 2:6 (kon.) | | | Finsko – Švédsko | 3:1 (kon.) |
Buffalo – Florida | 1:4 (kon.) | | | Washington – Pittsburgh | 4:1 (kon.) | | | Columbus – Carolina | 1:3 (kon.) |
Toronto – Boston | 3:2 (po pr.) | | | Dallas – NY Islanders | 5:0 (kon.) | | | Vegas – Winnipeg | 5:2 (kon.) |
NY Rangers – Edmonton | 4:2 (kon.) | | | Ottawa – Colorado | 4:3 (kon.) |
Česko – Finsko | 2:4 (kon.) |
Slovensko U20 – Švýcarsko U20 | 3:4 (kon.) |
Kanada red – Česko | 3:2 (kon.) | | | Kanada white – Česko | 1:2 (kon.) |
Šumperk – Opava | 3:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 3:1 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Klatovy | 4:0 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 8:1 (kon.) | | | Písek – Kolín | 1:4 (kon.) | | | Bílina – Sokolov | 5:8 (kon.) |
David Servis – Tábor | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | Pelhřimov – Nymburk | 2:4 (kon.) | | | Děčín – Most | 6:1 (kon.) |
Vrchlabí – Kobra | 2:7 (kon.) | | | Trutnov – Jablonec n/N | 5:4 (2:0 po s.n.) | | | Letňany – Řisuty | 3:2 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 5:2 (kon.) |
Česko – Japonsko | 1:3 (kon.) |
Česko – Německo | 4:3 (kon.) |
Německo – Slovensko | 0:3 (kon.) |
Světlá nS – Moravská Třebová | 4:1 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Cheb | 5:10 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Turnov | 2:6 (kon.) |
Nový Jičín B – Bohumín | 3:5 (kon.) | | | Lev Benešov – Slaný | 6:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Rakovník | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Poděbrady – Příbram | 7:4 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Strakonice | 3:4 (po pr.) | | | Milevsko – Telč | 3:1 (kon.) |
HC Rokycany – Tachov | 10:3 (kon.) | | | Nejdek – Klatovy | 5:2 (kon.) | | | Břeclav – Kroměříž | 3:2 (po pr.) |
Rosice – Blansko | 4:5 (po s.n.) | | | Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 1:5 (kon.) | | | Boskovice – Uničov | 5:4 (po pr.) |
Rožnov p. R. – Frýdek-M. "B" | 3:2 (po s.n.) | | | Orlová – Poruba "B" | 4:3 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 4:6 (kon.) |
H. Benešov – Wolves Č. Těšín | 4:6 (kon.) | | | Vlašim – PZ Kladno | 8:2 (kon.) | | | Kutná Hora – Neratovice | 3:5 (kon.) |
V.Popovice – Černošice | 5:2 (kon.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 5:4 (kon.) | | | Hvězda B – Kobra Praha B | 0:0 (odl.) |
Kaznějov – Chotíkov | 8:2 (kon.) | | | HC TNP Praha – Žižkov Praha | 6:3 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – Akademici Plzeň | 6:4 (kon.) |
Havířov – Francie | 4:1 (kon.) |
– Litoměřice B | 5:0 (kon.) | | | HC Lovosice – Roudnice | 0:0 (19:00) |
konec
Finsko
3:1
(1:0, 2:1, 0:0)
Švédsko
Daniel Fekets
Branky a nahrávky:
4. Tolvanen (Kontiola), 21. J. Peltola (Tolvanen), 31. Manninen (J. Lajunen, Pyörälä) – 32. F. Pettersson (Gustafsson)
Rozhodčí: Šír, Hribik (oba ČR) – Neva, Sormunen (oba Finsko)
Diváci:
Neproměněná penalta:
Finsko:
Koskinen (Kilpeläinen) – Virtanen, Lehtonen, Heiskanen, Jokipakka, V. Lajunen, Koivisto, Kukkonen (C) – J. Peltola, Kontiola (A), Tolvanen – Junttila, Kemppainen, Hartikainen – Savinainen, Koskiranta (A), Erkinjuntti – Pyörälä, J. Lajunen, Manninen – Niemi.
Náhradníci:
Trenér:
Švédsko: Hellberg (32. Enroth) – Dahlin, Kronwall (C), Nygren, Bertilsson, Gustafsson (A), Ahnelöv, Fransson, Högström – Möller, P. Lindholm, Lindström – Axelsson, Ryno, Omark (A) – Everberg, Asplund, Norman – F. Pettersson, Lander, R. Nilsson.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Švédsko: Hellberg (32. Enroth) – Dahlin, Kronwall (C), Nygren, Bertilsson, Gustafsson (A), Ahnelöv, Fransson, Högström – Möller, P. Lindholm, Lindström – Axelsson, Ryno, Omark (A) – Everberg, Asplund, Norman – F. Pettersson, Lander, R. Nilsson.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šír, Hribik (oba ČR) – Neva, Sormunen (oba Finsko)
Diváci:
Střely na branku: 25-25
Střely mimo branku: 11-15
Vyloučení: 4-3
Vyhrané buly: 29-22
Góly v přesilovkách: 0-0
1. Finsko, 2 zápasy, 6 bodů
2. Švédsko, 3 zápasy, 6 bodů
3. Rusko, 2 zápasy, 3 body
4. Česko, 2 zápasy, 3 body
5. Kanada, 2 zápasy, 3 body
6. Švýcarsko, 3 zápasy, 0 bodů
Finsko – Eeli Tolvanen
Švédsko – Joakim Lindström