NY Islanders – Buffalo 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 5:4 (2:0 po s.n.) | Carolina – Montreal 3:1 (kon.)
Boston – Ottawa 5:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 3:1 (kon.) | NY Rangers – Washington 1:0 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Nashville 1:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 4:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 4:3 (kon.)
Colorado – Arizona 1:3 (kon.) | Anaheim – Vegas 1:4 (kon.)
Colorado Avalanche
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Arizona Coyotes
Čtvrtek 28.12.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Československá stopa v utkání:
    Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil. (05:40:01)

1. Alex Goligoski (ARI) 1+0
    2. Antti Raanta (ARI) 25 zák., 1 gól, 96,2%
    3. Semjon Varlamov (COL) 24 zák., 3 góly, 88,9%

Hostující celek vyhrává tento zápas 3:1. O své výhře rozhodl ve druhé třetině, kdy vstřelil vítěznou branku. Ve třetí části hry pak takticky držel svůj náskok a nenechal domácí zdramatizovat zápas. Domácím nepomohla ani dlouhý hra bez brankáře.

59:42
    Antti Raanta kryje pokus Erika Johnsona.

59:30
    Colorado se nemůže stabilněji dostat do pásma.

59:02
    Oddechový čas pro domácí.

59:02
    Oznámena byla poslední minuta hry třetiny, Antti Raanta kryje kotouč po střele šikovného Nathana MacKinnona.

58:45
    Po dlouhé době se ke střele dostal Erik Johnson, Jeho projektil končí mimo branku.

58:07
    Samuel Girard vypálil od modré čáry, s jeho pokusem si brankář Arizony poradil.

58:02
    Domácí hokejisté hrají bez brankáře, pokouší se zdramatizovat závěr zápasu.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:12
    Mikko Rantanen se pokoušel přispěchat s odpovědí, ale jeho rána byla hodně nepřesná.
    55:35 Lawson CROUSE - 1:3

55:35
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí celek propadl v útočném pásmu a přišel trest. Josh Archibald a LAWSON CROUSE si vyměnili v brejku puk, a tak mohl po krásné přihrávce Crouse zakončovat do prázdné branky. Asistence: Josh Archibald.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Arizona stále vede o gól.

54:10
    Nail Jakupov se pokoušel rozehrát od své branky, ale jeho pokus o střelu byl zablokovaný.

53:50
    Colorado se zatím marně pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, hostující obrana hraje zodpovědně.

53:05
    Další ránu vyslal Erik Johnson. Gólman Coyotes kryje puk.

52:50
    Sledujeme klidnější pasáž hry.

52:24
    Josh Archibald si vypracoval zajímavou střeleckou pozici, jeho ránu kryje brankář Lavin.

51:57
    Antti Raanta musel zasahovat po střele, kterou z kruhu vyslal Nathan MacKinnon.

51:25
    Semjon Varlamov musel být pozorný, Oliver Ekman-Larsson vypálil od modré čáry. Domácí brankář kryje puk.

50:49

50:26
    Anton Lindholm zablokoval střelecký pokus, který vyslal Jason Demers.

49:38
    Max Domi ani nadvakrát z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit domácího brankáře. Colorado se pak osvobozuje.

49:21
    Jakob Chychrun se propracoval do zakončení od modré čáry, s jeho pokusem si brankář poradil.

48:49
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., držení protihráče).

48:04
    7:1, v této třetině jsou výrazně střelecky aktivnější sice domácí, ale velkou šanci si nevypracovali.

47:42
    Mnoho velkých šancí k vidění ve třetí třetině zatím není, sledujeme klidnější pasáž hry.

47:23
    Hostující gólman znovu musel být pozorný, tentokrát zakončoval z kruhu Samuel Girard.

46:08
    Mark Barberio vypálil z první a jeho pokus dokázal vyrazit brankář Arizony.

45:59
    Antti Raanta kryje puk po střele, kterou vyslal Carl Söderberg.

45:40
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

44:23
    J. T. Compher dostal přihrávku mezi kruhy, s jeho tvrdou ránou příklepem si brankář poradil.

43:45
    Mark Barberio jako správný obránce vypálil od modré čáry. Jeho rána končí mimo.

43:05
    Antti Raanta si poradil s pokusem Patrika Nemetha od modré čáry.

42:15
    Z levého kruhu vypálil domácí Carl Söderberg. S jeho projektilem si poradil brankář Coyotes.

42:05
    Do zakončení se z kruhu dostal Colin Wilson. Jeho výborná rána se od břevna odrazila zpět do hry.

41:39
    Od modré čáry vypálil Alex Goligoski. Jeho rána končí mimo branku.

40:48
    Antti Raanta si poradil s pokusem soupeře, od modré čáry vypálil Patrik Nemeth.

40:01
    Začíná třetí třetina zápasu, ve kterém vedou hosté o jednu branku.

40:01

Po dvou třetinách vedou hosté o jednu branku. Střelecky je Arizona aktivnější, v tomto ohledu vede 20:13. Hosté ale nedokázali proměnit dlouhou přesilovku pět na tři.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:40
    Antti Raanta musel zasahovat po bleskové akci Colorada.

39:20
    Lawson Crouse dostal puk do útočného pásma, Christian Dvorak zakončoval. Jeho rána byla zablokovaná.

39:00
    V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, ani jeden celek se bezhlavě do útoku nežene.

38:08
    Jeden z hostujících hráčů vypálil, a pak kotouč přikryl domácí Semjon Varlamov. Vhazovat se bude před jeho brankou.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:50
    Sledujeme rychlý hokej, Colin Wilson se dostal do útočného pásma, ale pálil mimo branku.

36:36
    Patrik Nemeth z dobré pozice neprostřelil brankáře soupeře. Domácí si nyní vypracovali dobrou příležitost.

36:05
    Z levého kruhu vypálil Nikita Zadorov, ale jeho pokus zablokoval obránce Jason Demers.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, hostující celek se v polovině zápasu dostal do vedení.

34:13
    Blake Comeau byl v předbrankovém prostoru, tečoval kotouč, na poslední chvíli dokázal hostující brankář zasáhnout.

33:46
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

33:01
    Nick Cousins výborně tečoval kotouč před brankou, ale i tak gólman skvěle zasáhl.

32:36
    Samuel Girard ani Anton Lindholm nedokázali prostřelit obránce Arizony, kteří nyní výrazně pomáhají svému brankáři.

32:00
    Semjon Varlamov kryje kotouč po střele, kterou vyslal Derek Stephan z dobré pozice.

31:35
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do pásma.

30:51
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Colorada. Následně z kruhu neuspěl Oliver Ekman-Larsson.
    30:34 Alex GOLIGOSKI - 1:2

30:34
    Hostující celek se dostává po rychlé akci do vedení. Po přihrávce Kellera vypálil ALEX GOLIGOSKI a jeho pokus propadl domácímu brankáři až za brankovou čáru. Semjon Varlamov nedokázal kotouč zastavit . Asistence: Clayton Keller.

30:15
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, nyní vypálil Alex Goligoski. S jeho pokusem si poradil brankář.

29:55
    Oliver Ekman-Larsson má kotouč za svou brankou a čeká na vhodný moment pro vytvoření útočné akce.

29:24
    Oba týmy střídají, do útočného pásma se dostali domácí hokejisté.

28:50
    Antti Raanta s velkými problémy a nadvakrát dokázal zastavit střelecký pokus, který po pěkné samostatné akci vyslal Colin Wilson.

28:30
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže probojovat stabilněji do útočného pásma.

27:04
    Clayton Keller vypálil z mezikruží, jeho pokus ovšem zablokoval obránce Colorada Patrik Nemeth.

26:21
    Christian Fischer tečoval před brankou, s jeho pokusem si výborně poradil brankář.

25:59
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nathan MacKinnon – 2 min., vysoká hůl).

25:28
    Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru.

25:14
    Carl Söderberg se propracoval do zakončení, jeho pokus zablokoval obránce.

24:37

24:10
    Až nyní od modré čáry Samuel Girard, ale s jeho pokusem si snadno poradil brankář.

23:40
    Polovina přesilovky je pryč, ale hokejisté Colorada zatím nevypálili na branku.

23:16
    Přesilovku nyní hrají domácí, ale stabilněji do útočného pásma se probojovat nemohou.

22:37
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Cousins – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

22:37
    Po delší pasáži bez zakončení vypálil J. T. Compher a jeho pokus kryje snadno brankář.

21:55
    Sven Andrighetto si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku.

21:31
    Clayton Keller zablokoval střelecký pokus, který vyslal Blake Comeau.

21:15
    Colorado hraje v plném počtu.

20:40
    Hosté jsou v útočném pásmu, ale nedaří se jim přesněji vypálit.

20:01

Po první třetině platí nerozhodný stav. Více ze hry měli hosté, kteří si do druhé třetiny přinesou přesilovku 5 na 3. Dva hráči Colorada byli vyloučení za zdržování hry.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:54
    Clayton Keller nevypálil přesně.

19:31
    Derek Stepan ani Christian Fischer nedokázali prostřelit brankáře soupeře.

19:14
    Přesilovku pět na tři si zahrají hosté.

19:13
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Erik Johnson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

19:05
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Nieto – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry.

18:41

18:32
    Coloradu už mnoho z přesilovky nezbývá.

18:17
    Domácí hokejisté se nemohou stabilněji usadit v pásmu.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:30
    Z mezikruží zakončoval J. T. Compher. Jeho ránu kryje brankář Coyotes.

16:41
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Lawson Crouse – 2 min., hákování).

16:26
    5:10, střelecky aktivnější jsou hostující hokejisté.

15:50
    Aktivně nyní hraje hostující celek.

15:45
    Jakob Chychrun výborně zakončoval, jeho tvrdá rána končí ve výstroji brankáře Varlamova.

15:12
    Max Domi z bezbrankového prostoru nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

14:32
    Oliver Ekman-Larsson od modré čáry zakončoval, jeho pokus ale byl snadnou prací pro brankáře Colorada.

14:27
    Po komerční přestávka zápas pokračuje, dostáváme se do finální fáze první třetiny.

14:02
    Další icing Colorada, buly před jeho brankou, Oliver Ekman-Larsson nahazoval do pásma.

13:55
    Luke Schenn jako správný obránce minul branku od modré čáry.

13:30
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nyní nemůže probojovat do střelecké pozice.

12:35
    Colorado špatně rozehrálo, po nepřesné akci se píská zakázané uvolnění. Následně od modré minul Alex Goligoski.

12:15
    Semjon Varlamov má nyní více práce, do zakončení se dostal Nick Cousins, s jehož pokusem si domácí maskovaný muž dokázal poradit.

12:06
    Max Domi od modré čáry zakončoval hodně nepřesně.

11:56
    Od modré čáry vypálil Oliver Ekman-Larsson,a pak puk našel ve své výstroji brankář Avalanche.

10:53
    Semjon Varlamov musel po delší době zasahovat, na jeho branku vypálil zkušený Derek Stepan.

10:35
    Carl Söderberg vypálil, jeho ránu zablokoval Alex Goligoski, a pak puk přikryl hostující brankář.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, nyní se ani jeden celek nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

09:25
    Kevin Connauton zablokoval střelecký pokus, který vyslal Samuel Girard.

09:10
    Colorado špatně rozehrálo, píská se zakázané uvolnění a vhazovat se bude před jeho brankou.

08:41
    Antti Raanta kryje střelu od modré čáry, kterou vyslal domácí Mark Barberio. Buly v útočném pásmu Colorada.

08:23
    Max Domi vypálil a jeho pokus byl ztečovaný mimo hrací plochu.

07:44
    Po krátké přestávce zápas pokračuje dál, nyní je stav vyrovnaný. Hosté se dostali do vedení a domácí dokázali vyrovnat.

07:30
    Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.

07:01
    Z mezikruží výborně vypálil hostující Anthony Duclair. S jeho zakončením měl domácí brankář hodně problémů, ale zvládl to.

06:20
    Antti Raanta si dokázal poradit s ránou, kterou vyslal Gabriel Landeskog. Domácí útočník neuspěl.

05:24
    Sledujeme rychlý hokej, který se musí líbit.

05:16
    Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

04:49
    Na druhé straně to zkoušel Carl Söderberg. Ani tentokrát nemusel brankář zasahovat, kotouč končí za brankou.

04:40
    Oliver Ekman-Larsson vypálil od modré čáry, jeho rána ale končí mimo branku.
    03:56 Mikko RANTANEN - 1:1

03:56
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Domácí celek poměrně bleskově odpovídá. Krásnou a povedenou ránou pod horní tyčku se prosazuje MIKKO RANTANEN. Jeho jedenáctý gól v sezóně. Asistence: Erik Johnson a Gabriel Landeskog.

02:57
    Mark Barberio vypálil od modré, brankář Antti Raanta byl připravený.

02:03
    Anton Lindholm si vypracoval dobrou střeleckou pozici, s jeho zakončením neměl brankář Arizony mnoho starostí, puk končí mimo.

01:35
    Hostující celek pokračuje v aktivní hře, nyní se do zakončení dostal Max Domi. Jeho rána z kruhu končí ve výstroji brankáře.
    00:54 Tobias RIEDER - 0:1

00:54
    Hostující celek se rychle dostává do vedení, puk se dostal k TOBIASU RIEDEROVI, který rychlou střelou překvapil domácího brankáře. Ten nedokázal zasáhnout, a tak kotouč končí za čárou. Asistence: Brendan Perlini a Jakob Chychrun.

00:01

Zápas za malý moment začne.

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – Zadorov, E. Johnson, Nemeth, Barberio, Girard, A. Lindholm – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Andrighetto, Compher, C. Wilson – Nieto, Söderberg, Comeau – Jost, Kerfoot, Jakupov.

Arizona Coyotes: Raanta (Wedgewood) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, Connauton, L. Schenn – Duclair, Stepan, Rieder – Keller, Domi, Fischer – Crouse, Dvorak, Archibald – Martinook, Perlini, Cousins..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Colorado Avalanche z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Floridou 2:1. Pittsburghem Penguins 4:2 a Arizonou 6:2. Nestačilo na Tampu 5:6 a v prodloužení na Los Angeles Kings 1:2.

Arizona Coyotes z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. V prodloužení porazila Washington Capital 3:2. Nestačila na Tampu 1:4, Pittsburgh Penguins 2:4, Floridu Panthers 2:3 a Colorado 2:6.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Arizona Coyotes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Rantanen (E. Johnson, Landeskog) – 1. Rieder (Perlini, Chychrun), 31. Goligoski (Keller), 56. Crouse (Archibald, Connauton)

Rozhodčí: Watson, Jackson – Gibbons, Mills

Diváci: 15 671