Lipt. Mikuláš – Košice 2:4 (kon.) | Poprad – Trenčín 5:4 (kon.) | Banská Bystrica – Žilina 5:2 (kon.)
Nitra – Zvolen 2:1 (kon.) | Detva – Nové Zámky 0:2 (kon.)
HK Poprad
5:4 (2:1, 1:3, 2:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 19.01.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 38. kolo

52:09
    Dukla má ideálnu možnosť vyrovnať, bude hrať presilovku. Na dve minúty za hákovanie odchádza Štefan Fabian.

49:36
    Tak teraz Petrovi Ölveckému poriadne rupli nervy, najprv sa zapojil do menšej strkanice s Lichancom a následne aj výrazne protestoval proti hlavnému rozhodcovi a vyslúžil si okrem 2+2 za hrubosť aj trest do konca zápasu za nešportové správanie. Domáci Lichanec dostáva dve minúty za hrubosť a Poprad bude hrať presilovku 5 na 4.

47:32
    Presilovku získava Trenčín. Samuel Mlynarovič dostáva dve minúty za hákovanie.

45:11
    Obojstranné vylúčenie. Dávid Buc a Lukáš Bohunický dostávajú po dve minúty za hrubosť.

39:04
    Presilovka pre Poprad. Hráčska lavica Trenčína dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade. Odsedí si ho Deveaux.

31:19
    Trenčín bude hrať presilovku štyroch proti trom. Samuel Mlynarovič dostáva dve minúty za hákovanie.

31:01
    Obojstranné vylúčenie. Peter Kundrík a Marek Ružička dostávajú po dve minúty za hrubosť.

22:30
    Poprad získava presilovku. Za podrazenie dostáva dve minúty Ján Pardavý.

17:15
    Prvú presilovku bude hrať aj Trenčín. Hráčska lavica Popradu dostáva trest za príliš veľa hráčov na ľade. Odsedí si ho Kundrík.

13:53
    Presilovka pre domácich hráčov. Marek Pač dostáva dve minúty za podrazenie.

07:52
    Presilovka pre domáce mužstvo. Za podrazenie si dve minúty odsedí Peter Ölvecký.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 3. Paločko (Paločko ml.), 8. McDowell (Buc, Svitana), 40. Petran (Svitana, McDowell), 46. Paločko ml. (Abdul), 51. Buc (McDowell, Svitana) – 2. Sojčík (Varga, Fruhauf), 26. Gašparovič (Ölvecký), 27. Švec (Pardavý), 29. Mikula

HK Poprad: Corbeil (Gavalier) – Brejčák (A), McDowell, Davydov, Petran, Ježek, Dinda, Fabian (C), Krempaský – Svitana (A), Mlynarovič, Hvila – Abdul, Heizer, Buc – Lichanec, Vartovník, Bondra – Paločko ml., Kundrík, Paločko
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Hiadlovský) – Starosta (C), Romančík, Frühauf (A), Bohunický, Holenda, Pač, Themár – Gašparovič, Ölvecký, Bezúch – Varga, Růžička, Sojčík – Mikula, Dlouhý (A), Deveaux – Švec, Pardavý, Hudec – Smolka

Rozhodčí: Kalina, Holm – Bogdaň, Smrek

Diváci: 1 338