New Jersey – Toronto 2:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 2:1 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (kon.)
Washington – Nashville 3:4 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Florida – Boston 3:2 (kon.)
Detroit – Montreal 3:4 (kon.) | Winnipeg – Calgary 2:1 (kon.) | Edmonton – Vegas 4:3 (kon.)
Vancouver – Arizona 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Minnesota 5:4 (po pr.) | San Jose – Colorado 4:2 (kon.)
San Jose Sharks
4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
Colorado Avalanche
Pátek 06.04.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

45:28
    Blake Comeau byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za vysokou hůl, a San Jose má šanci odpovědět.

43:50
    Joe Pavelski byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl poté, co fauloval za bránou Jonathana Berniera při forčekingu zbytečně Tysona Barrieho. Colorado má šanci vyrovnat.

28:59
    Blake Comeau dostal dvě minuty za podražení a San Jose si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru v celém zápase. Fanoušci Sharks rukama dělají čelisti kousajícího žraloka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Braun (Couture, Bødker), 46. Couture (Labanc, Pavelski), 51. Donskoi (DeMelo, Dillon), 60. Hertl – 45. Rantanen (MacKinnon, Barrie), 54. Comeau (Warsofsky, Nieto)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns (A), Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Meier, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture (A), Bødker – Labanc, Tierney, Sörensen – Hansen, Gambrell, J. Ward. Hlavní trenér: Peter DeBoer.
    Colorado Avalanche: J. Bernier (Hammond) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, Warsofsky, Barberio – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Andrighetto, Jost, Kerfoot – Nieto, Söderberg, Comeau (A) – G. Bourque, Compher, C. Wilson. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Jean Hebert, Chris Lee. Čároví: Brandon Gawryletz, Tony Sericolo

Diváci: 17497