AS Trenčín
1:2 (1:0)
MŠK Žilina
sk Neděle 06.05.2018, 15:20 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • O titul

S konštatovaním, že futbalisti AS Trenčín podľahli na domácom trávniku hráčom MŠK Žilina 1:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok slnečného víkendu. Dočítania priatelia. (17:12:48)

90+2

90+2
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Michal Škvarka, prichádza Martin Králik.

90+2
    Do hry sa ešte chystá žilinský Martin Králik.

90+1
    Hostia zo Žiliny v ďalšom postavení mimo hru. Stále to však znamená, že lopta je ďaleko od ich bránky.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Peter Ziemba nadstavovať minimálne 2 minúty.

89
    Očakávaný záverečný tlak futbalistov AS Trenčín stále neprichádza.

88
    Žilina pokračuje v druhom polčase v dobrom výkone a drží loptu čo najďalej od vlastnej bránky.

87
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Samuel Mráz, prichádza Kristián Vallo.

87
    Znovu aktívny Azango na ľavej strane. Poslal do priestoru pred bránkou Žiliny dobrý center, no Volešák výborne čítal hru a loptu vyboxoval do poľa.

86
    Pekná akcia Azanga, ktorý si s loptou zbehol po ľavej strane a delovkou trafil bočnú sieť Volešákovej bránky!

85
    Azango je už v poriadku a okamžite podporuje ofenzívu svojho tímu.

84
    Kaša v tvrdom súboji s Azangom, ktorý ostáva otrasený. Zdá sa, že žltá karta z toho napokon nebude.

83
    Trenčín je v druhom polčase oproti prvej časti hry veľmi pasívny. Tentoraz však van Arnhem vysunul aktívneho Kvoceru, ktorého však výborne postrážil mladý stopér Dávid Hancko.

82
    Po tomto rohovom kope však Volešák nemusel zasahovať.

81
    Žilinská obrana musela byť v pozore pri hlavičke Čatakovića, Trenčania si zahrajú deviaty rohový kop v dnešnom zápase.

81
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Jakub Paur, prichádza Philipp van Arnhem.

80
    Žltú kartu dostáva František Kubík (MŠK Žilina).

79
    Hancko volil malú domov pre Miloša Volešáka takmer z 30 metrov. Za loptou okamžite vyšprintoval Hamta Čataković, no brankár Žiliny bol rýchlejší.