Nové Zámky – MAC Budapešť 3:2 (kon.) | Zvolen – Košice 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 7:2 (kon.)
Poprad – Trenčín 0:3 (kon.) | Detva – Žilina 2:1 (kon.) | Miskolc – Nitra 1:3 (kon.)

Nitra právě vstřelila branku!
    Hosté se pokusili přihrát mezi kruhy, ale puk se od změti těl odrazil k BRANISLAVU RAPÁČOVI, který zpečetil vítězství svého týmu gólem do prázdné branky. Bez asistence.

59:09
    Hosté šli do přečíslení dvou proti jednomu, ale Szirányi fantasticky zasáhl a zastavil útok Nitry!

58:36
    Attila Adorján je venku z branky!

52:17
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Róbert Lantoši – 2 min., sekání).

50:50
    Po střele Morrisona zůstal Adorján na ledě a Rapáč se dostal k dorážce, kterou ale zastavili domácí obránci!

49:00
    Rasmus Kulmala (MIS) příliš dlouho držel kotouč a odpyká si dvouminutový trest.

43:40
    Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Balázs Somogyi – 2 min., nedovolené bránění).

38:47
    Nitra Adorjánovi pořádně zatopila v brankovišti, ale maďarský brankář fantastickými zákroky uhájil dvojnásobné oslabení!

37:43
    Domácí jdou do tří! Miškovec špatně střídal a Rasmus Kulmala (MIS) tak stráví dvě minuty na trestné lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

36:47
    Nitra si v závěru třetiny zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Bence Szirányi (MIS).
    34:34 Blackwater (NIT) - 1:2

34:34
    Hosté se nakonec dostali od mantinelu a ke střele, o kterou se postaral _. Před brankou clonil JUDD BLACKWATER, který navíc lehce tečoval dráhu puku, který skončil až v brance. Asistence: Miroslav Pupák, Dalibor Bortňák.

26:18
    Miškovec si zahraje přesilovku. Dvě plus deset minut za vražení na hrazení si odpyká Lane Scheidl (NIT). Dvouminutový trest za něj odpyká Denis Pätoprstý.

25:54
    Marek Slovák se zmocnil puku a dostal svůj tým do přečíslení. Nabídl puk do druhé vlny McCormackovi, ale ten nezamířil přesně.
    24:32 Lantoši (NIT) - 1:1

24:32
    Blackwaterovi přihrávka úplně nevyšla, ale hráči Miškovce přeskočil neposedný puk hokejku, takže se k němu dostal RÓBERT LANTOŠI, který zamířil přesně do pravého horního rohu. Asistence: Judd Blackwater.

22:09
    Miškovec se dostal do přečíslení čtyř proti dvěma, ale hostující obránci si s nimi dobře poradili a na Šimbocha nakonec šel jen jeden pomalý pokus.

20:00
    Druhou třetinu začne Nitra v početní výhodě. Prakticky se sirénou ohlašující konec první části, se provinil hákováním Bence Szirányi (MIS).

14:40
    Hned vzápětí to mohlo být o dvě branky! Šimboch se pokusil rozehrávat puk, ale Pance k němu měl blíže a poslal puk před odkrytou branku Vasovi, který ale neproměnil obrovskou příležitost!
    14:29 Pance (MIS) - 1:0

14:29
    Miskolc právě vstřelil branku!
    Tohle Šimboch hodně podcenil! Vas vyslal ZIGU PANCEHO po levém křídle a maďarský útočník střelou z úhlu překonal nitranského brankáře. Asistence: János Vas.

13:28
    Teď má ale Miškovec šanci. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě bude muset odpykat Samuel Buček (NIT).

12:58
    Lantoši šikovně nabídl puk Blackwaterovi před branku, který do něj jen dloubl hokejkou směrem na bránu, ale přestřelil.

09:18
    Hosté si zahrají přesilovku. Ryan Harrison (MIS) si v souboji s Lantošim počínal nedovoleně a odpyká si dvě minuty za krosček.
    03:37

03:37
    Blackwater od mantinelu nahodil před branku a Marek Slovák tečoval puk. Ten se odrazil do vzduchu, odkud ho do branky dopravil Lantoši, ale zasáhl ho vysokou holí.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 15. Pance (Vas) – 25. Lantoši (Blackwater), 35. Blackwater (Pupák, Bortňák), 60. Rapáč

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján – Crawford, Kiss, Szirányi, Slovák T., Láda, Milam, Vojtkó – Miskolczi, Harrison, Magosi – Pance, Vas, Kulmala – Somogyi, Loiseau, Hajós – Ritó, Galanisz, Vincze
    HK Nitra: Šimboch – Mezei, McCormack – Rais, Morrison, Sloboda, Pupák, Rácz – Lantoši, Slovák M., Blackwater – Buček, Richard, Scheidl – Rapáč, Bortňák, Fominykh – Hrušík, Šiška, Pätoprstý

Rozhodčí: Korba, Kalina – Smrek, Jobbágy