Ural – Ufa 1:1 (kon.) | Arsenal Tula – Orenburg 2:2 (kon.) | Rostov – Machačkala 1:0 (kon.)
PFK Arsenal Tula
2:2 (1:0)
FK Orenburg
Sobota 27.10.2018, 15:30 • Stadion Arsenal, Tula • Ruská Premier Liga • 12. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 9:18. (17:27:55)

Je konec. Druhý poločas začali mnohem lépe hosté, kteří se zásluhou Těrechova radovali z vyrovnání na 1:1. Ovšem o tři minuty si vzali domácí vedení zpět, když se efektní patičkou trefil Djordjevič. Hráči Orenburgu ovšem zbraně nesložili a po hlavičce Popoviče vyrovnali na 2:2. V samotném závěru utkání mohli hosté strhnout vedení na svou stranu, ale jejich velkou šanci dokázal zlikvidovat Levašov.

90+5
    90+4. Obrovskou šanci hostí zmařil Levašov.

90+4
    Tak to je neuvěřitelné co hosté nedali. Beljajev chyboval a poslal velmi mizernou přihrávku dozadu na gólmana. Tu vystihl Těrechov, který nedokázal dostal balón do branky přes skvěle vyběhnutého Levašova. Míč se nakonec vykutálel ještě před Galadžana, který nedokázal propálit balón do brány. Domácí gólman nyní podržel svůj tým.

90+2
    Čas běží a míč je převážně na polovině, kde ho mají momentálně na kopačkách hosté, ale nikam s ním nespěchají.

90+1
    Rozhodčí Suchoy přidá k odehraným devadesáti minutám dalších pět navíc.

90
    Vlna emocí proběhla v hledišti po pádu jednoho z domácích hráčů ve vápně, ale rozhodčí zůstal ledově klidný a nechal hru pokračovat.

89
    Domácí dlouho obléhali branku Orenburgu, ale vše ukončil útočný faul. Rozehrávat budou ze své polovině hráči Orenburgu.

88
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Denis Popovič, přichází Sergej Brejev.

87
    Tkačjov se výborně vrátil a čistě obral o balón Galadžana.

86
    Žlutou kartu dostává Denis Popovič (FK Orenburg).

85
    Následně hosté disponovali rohovým kopem, který si vzal na starosti Popovič, ale tomu se rozehra příliš nepovedla. Domácí se v klidu ubránili a šli dopředu.

84
    Nepříliš povedená rána Popoviče skončila mimo domácí branku.

83
    Hráči Orenburgu se snaží rozhodnout toto utkání a ženou se opět dopředu.

81
    Domácí se tlačili dopředu, ale obrana Orenburgu si dokázala poradit.

80
    Je před námi posledních deset minut bez nastavení, dočkáme se ještě rozhodující třetí branky?

78
    Žlutou kartu dostává Sergej Tkačjov (FC Arsenal Tula).

78
    Tkačjov zahrál nebezpečně vysokou nohou, u míče budou hosté.

Alan Šrámek

Branky: 42. Mirzov, 64. Djordjević (Gorbatěnko) – 61. S. Těrechov (Malych), 76. Popovič (Miškić)

Karty:   22. Gorbatěnko (ATU), 78. Tkačjov (ATU) – 38. Oyewole (ORE), 50. Sivakov (ORE), 86. Popovič (ORE)

Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 9:18.
    PFK Arsenal Tula: Levašov – K. Kombarov (74. Chaguš), Beljajev, Grigalava, V. Álvarez – Kostadinov, Kadiri Mohammed – Bakajev (66. Lesovoj), Gorbatěnko, Mirzov (64. Tkačjov) – Djordjević.
    Náhradníci: Nigmatullin, Šamov – Berchamov, Kangwa, Tkačjov, Chaguš, Adžojev, Lesovoj, Sokol, Ožegović, A. Denisov, Ivakin.

FK Orenburg: Frolov – Malych, Oyewole, Begić, Sivakov, S. Těrechov – Sutormin (56. Čukanov), Afonin, Miškić, Popovič (88. Brejev) – Kozlov (71. Galadžan).
    Náhradníci: Ruděnko, Dovbňa – Čukanov, Andrejev, R. Alves, Brejev, Šachov, Kulišev, Maljarov, Čirkin, Galadžan.

Rozhodčí: Suchoy – Mosjakin, Bolchovitin