Augsburg – Norimberk 2:2 (kon.) | Bayern – Freiburg 1:1 (kon.) | Leverkusen – Hoffenheim 1:4 (kon.)
Schalke – Hannover 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 0:1 (kon.) | Hertha – RB Lipsko 0:3 (kon.)
FC Augsburg
2:2 (1:0)
1. FC Norimberk
Sobota 03.11.2018, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 10. kolo

To je ode mne vše, přeji Vám krásný zbytek sobotního odpoledne, příjemný večer a někdy příště nashledanou. (17:26:01)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:8. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:12.

Komentátor hodnotí zápas slovy "Co více byste chtěli?" a já s ním musím souhlasit. Krásný zápas, krásné góly, kvalitní podívaná. Druhý poločas ještě byl ještě lepší než ten první a viděli jsme v něm hned 3 góly. Nejprve přišlo srovnání v podání Fuchse, poté nádherným přímým kopem posunul domácí vpřed Schid, ale poslední slovo měli hosté, když v 88. minutě upravil na konečných 2:2 Muhl.
    Každý z týmů si tedy připisuje do tabulky bod a musíme říci, že remíza je zasloužený a spravedlivý výsledek.

90+3

90+3
    Několik odrazů v pokutovém vápně znamenalo nebezpečí pro hosty, nakonec vše pro červené končí dobře a gólman bude vykopávat.

90+2
    Na hřišti je hodně emocí! Nyní uvidíme rohový kop v podání domácích.

90+1
    Nastavovat s ebudou 3 minuty.

90
    André Hahn vidí žlutou kartu po nevybíravém zákroku.

88
    Norimberk právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Rohový kop byl skvěle zahraný a LUKAS MUHL vyskočil nejvýše, krásně trefil balón a překonává bezmocného brankáře.

87
    Rohový kop hostů byl odvrácen, ale nebezpečí nekončí. Hra se hned vrací zpět, Augsburg brání těsné skóre jak jen může.

85
    Tomu se říká obětavost. hned trojice hráčů se vrhla proti střele a nakonec se jim povedlo míč zblokovat.

84
    Střídání v týmu 1.FC Norimberk; odchází Alexander Fuchs a přichází Törles Knöll.

83
    Adam Zreľák měl na kopačce vyrovnání. Přihrávka na hranici malého vápna ho ale zastihla v záklonu, a tak nedovedl namířit přesně.

82
    Že by přeci jen závěrečný tlak a pokus o vyrovnání? Domácí se najednou zatáhli ke svému vápnu a nechávají svého soupeře kombinovat.

80
    Tak dočkáme se ještě gólu? Pokud ano, vypadá to, že to bude do sítě hostů, protože AUgsburg zcela kontroluje hru v posledních minutách.

78
    Caiuby dostává žlutou kartu za hrubý skluz.

76
    Zajímavý signál zkusili domácí, když přímý kop rozehráli po zemi na nabíhajícího hráče, rána byla ale sražena mimo bránu.