Feirense – Portimonense 0:1 (kon.) | Setúbal – Santa Clara 0:2 (kon.) | Tondela – Marítimo 2:1 (kon.)
Belenenses – Aves 5:2 (kon.) | Moreirense – Boavista 2:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
0:2 (0:1)
CD Santa Clara
Sobota 22.12.2018, 16:30 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 14. kolo

Hostující celek vyhrává tento zápas o dvě branky a možná poněkud překvapivě si odváží body. Nejprve se prosadil Usáma Rašíd z pokutového kopu, a pak vedení Santa Clary navýšil Fábio Cardoso. (18:31:41)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 31:15.

90+3

90+2
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Zé Manuel to zkoušel individuálně, ale neprosadil se

90+1
    Nastavovat se budou celkem tři minuty.

90
    Cristiano vyrazil na rohový kop. Tak tak vyboxoval míč po centru soupeře.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek se nemůže prosadit, naopak hosté míří za výhrou.

88
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Fernando Andrade, přichází Ukra.

87
    Mikel Agu to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

87
    Domácí vybojovali rozehrávku na útočné polovině, míč ale končí zblokovaný.

86
    Žlutou kartu dostává Fábio Cardoso (CD Santa Clara).

86
    Hostující celek rozehrává volný kop na útočné polovině.

84
    Bruno Lamas mohl přidat třetí branku svého celku, ale zakončení postrádalo přesnost.

82
    Žlutou kartu dostává Usáma Rašíd (CD Santa Clara).

82
    Éber Bessa zakončoval z dobré pozice, jeho rána byla nepřesná a následná dorážka zblokovaná.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, hostující celek stále vede o dva góly.